Parasının Üzerine mi Konsam

Aynisini dusundum. Ben de hamileyim bebegimle birkac ay olacak aralari konu sahibinin bebegiyle. Kimlerle nasil kisilerle iliskiler kuracak ileride diye korkmaya basladim.
Bebegin kimlerle iliski kuracak ne demek ya? Karsisinda en az onun kadar insan evladi baska bir bebek/cocuk olacak. Evlilik ici iliskide dogurdugunuz cocuk otimatik olarak baskalarindan daha iyi daha üstün olmuyor. Ahlak anlayisi sizinkine benzemez dilerim. Iyi insan/ kotu insan olmak boyle bisey degil cunku.

Bebegin kimlerle iliski kuracak ne demek ya? Karsisinda en az onun kadar insan evladi baska bir bebek/cocuk olacak. Evlilik ici iliskide dogurdugunuz cocuk otimatik olarak baskalarindan daha iyi daha üstün olmuyor. Ahlak anlayisi sizinkine benzemez dilerim. Iyi insan/ kotu insan olmak boyle bisey degil cunku.
Onu sanırım eski konularına istinaden söyledi. Ben çok takip etmedim ama kız toksik ilişkiler yaşamış ve psikolog tedavisi görüyor. Ama bunlar tabii ki sağlıksız birey olduğunu göstermez. Hele ki kötü bir anne olacağını hiç göstermez. Gerçekten çok vicdansız bir yorum olmuş. Bir de bulunduğu sosyal statü nedeniyle küçümseyen bir ifade var ki, kimin ilerde ne olacağı hiç belli olmaz.

Çocuk değersiz olur mu aksine o çok değerli olduğu için insanlar sana tavsiye veriyorlar. Ben sana da üzüldüm, sen de değerlisin biriciksin hayatını mahvetmeni istemezdim. Tek bir hayatın var, yorumlarımız bu yüzden.

+++++++++
++++++++++

Konu gercekten nerden dogmamis cocuga sapti hayretle okudum ... ben de valla yaza yaza usandim yillardir bu uyeye bunu yazmaya calisiyorum. her insan degerlidir, konu sahibesi de kendisine pacavra gibi davranan erkeklerden uzaklasmali. Simdi de bir de kendisine deger vermeyen adamdan cocuk yapicam diye tutturdu :KK51: Konu sahibesine de yazik, sacma sapan bir tipin cocugunu tek basina buyutecek, bebege zaten cok yazik insan bile zor diyecegim, ortada olmayan babanin cocugu olarak yasayacak. Cocuga cok yazik:KK51:

Son düzenleme:
X