Paylasamadigim Korkularim var

zeyno42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2006
10
0
selam doktor hanım zamanı tutamıyorum geçmişe dönemiyosun sağlık problemlerim ortaya çıkınca bu tür korkulara kapıldım tedavi süreçinde olacaklardan korkuyorum 2kızım 1oğlum var ikside evlilik için hazırlıkta onları bu durumda hasra annelerinle uğraşmasını istemiyorum yada yanlız bırakmak istemiyorum annelik böyle bişey olsa gerek hastalığım birazda genlerle ilgili onlarda olacak diye korkuyorum benim ailem meme kanseriyle başlayıp onu yakipen diğer organlarada sıçrayan illet bihastalıkla uğraşıyo bende aday adayı oldum sol memedeki abseli ağrılı yumru kızımın nişan arifesinde azdı nişanı erteledik daha tam teşhis konulamadı arştırma aşamasında işte bu yüzden korkuyorum evdekilerle tam anlamıyla korkularımı paylaşamıyorum üzülmesinler diye beni okurda cevaplarsanız sevinirim hoşçakalın

Sevgili Zeyno42,
Hepimizin korkuları var, bazıları temelli bazıları temelsiz. Önemli olan korkularımızın bizi yönetmemesini öğrenmemiz. Allah bağışlasın, hepsi çok mutlu olsunlar ve siz ailece bu mutluluğun keyfini çıkartın.
Kanser hastalığı hepimizin medya sayesinde gözümüzü korkutan bir hastalığa dönüştü. Doğrudur, kanser hastalığının tedavisi meşakketli ve pahalıdır. Ama bir diabet hastalığından ya da hipertansiyondan daha ölümcül değildir. Tüm hastalıklarda olduğu gibi, özellikle de bu tür hastalıklarda moral ve olumlu beklenti çok önemlidir.
Sizin önünüzde uzun bir yaşam var, çocuklarınız ve torunlarınızla.
Korkularınızla başetmeye çalışın, baktınız kendi başınıza üstesinden gelemiyorsunuz, yakınınızda bulunan bir meslektaşımdan destek alın.
Hep sağlıkla klın, sevgiler,

X