pepsi

SEVCAN_84

Nirvana
Pro Üye
18 Ocak 2007
1.513
365
40
DÜN AKŞAM EŞİM BAKKLADAN 2,5 LT YEDİGÜN ALDI. PEPSİ PROMOSYON OLARAK YANINDA 500 ML PEPSİ TWİST VERMİŞ.EŞİMDE HMEN SON KULLANMA TARİHİNE BAKTI VE ÇOOK ŞAŞIRDIK İŞTE TÜRK PROMOSYONU BU DEDİM..DÜN TARİH: 26/04/07 PEPSİ TWİST SON KULLANMA TARİHİ: 28/04/07 BU PROMOSYON İŞİNİ İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT EDECEK BOYUTA KADAR GETİRMİŞLER....BU ŞİŞE ANNE BABA BAKMADAN Bİ ÇOCUĞUN ELİNE GEÇSE EMİNİM HİÇTE HOŞ OLMAYAN SONUÇLAR ÇIKARDI...ŞUANDA PEPSİYEDE ŞİKAYET MEKTUBU YAZMAKTAYIM DİLERİM SONUÇ ALIRIM....:kızgın:

Aynı şey başıma geldi arkadaşım,son kullanma tarihine bir gün vardı..
Zaten bunlar insana bedavadan adım attırıp yudum yutturmaz..

kızlar bu işin klayı var cola içmeyin sanki tarihi geçmemiş olsa zarar görmeyecekmisiniz..
cola sağlığa zararlıdır.

benim anlamadığım da son kullanma tarihine 2 gün varsa bunun şikayet edilcek nesi var ki... zaten bu durumda kimse bişey yapamaz.. biz ne son kullanma tarihi geçmiş ürünler gördük :roflol:

yine de sen gerekli yerlere şikayetini yap...kaale almayacaklarını biliyoruz...
biz 3.dünya ülkesiyiz ya,bizim insanımızın sağlığı kimin umrunda....
arkadaşlarımın dediği gibi cola sağlığa zararlı,içmeyin demeyeceğim,ama minimum seviyede tüketin...
ve daima tarihlere dikkat edin...bazılarının aptal olmadığımızı anlaması lazım...

bunu söylemen çok iyi oldu herşeyin son kullanma tarihine bakarım ama kolanın tarihine bakmak hiç aklıma gelmemişti doğrusu bundan sonra onuda inceliycem saol inşallah şikayetini değerlendirirler.

zaten çeşitli ürünlerde bu tip promosyona gidilmesinin amacı, son kullanma tarihi yaklaşan ürünü elden çıkarmaktır. sizin o ürünü tüketmenizde sağlık açısından bi sakınca yok. neticede geçmemiş son kullanma tarihi. eğer geçseydi de bu suç pepsiye ait olmazdı. bakkalın son kullanma tarihi geçmiş ürünü satmayıp iade etmesi lazımdı firmaya kanımca. bu noktada da suçlu pepsi yerine bakkal olurdu. a.s

X