Perhiz Yapmadan Kilo Vermek İçin Bulduğum Numara...

bende unutanlardanım ancak yemeğin sonuna doğru hatırlıyorum ve iş işten geçmiş oluyor yerimseniben

Valla karşımda öyle 2 saat ağzında yemeği geveleyen oldu mu sanki zorla yediriyorlarmış gibi hissediyorum nedense aksine ona bakarken bile yemek yiyeceğim varsa da yiyemiyorum.

Bizzat kendim denemedim de değil yavaş yemek yemeyi ama ne bileyim olmuyor işte bir anormallik var bende...:kedi:

evet superotesı bı yontem ben yarımsaat yıyorum kucuk kucuk parcalara ayırıyorum ve iştah kalmadı ya ama dun abarttım galıba sabah bı kase yogurt aksamda sadece ayran ıctım halsızleştım hergun sporda yapıyorum ve pzrts basladım 3 kılo mu ne verdım 4 kıloda olabılır tam hatırlamıyorum basladıgım kıloyu ya 70 ya 71 dı ama cok mutlutum hıc dıyet yapabıldıgımı hatırlamıyorum ama bu yontem artık hep hayatımda olcak su 56 kıloya gelıyımde

merhaba arkadaşlar.gerçekten güzel bir yöntem ama 2 çocuk annesi olarak bu yöntemi uygulamak çok zor.çocuklarım küçük olduğu için onlarla beraber yemeğe oturuyorum ne ve nasıl yediğimi bilmiyorum.

kesinlikle haklısın zaten bundan kaybediyoruz yani yemeği görünce kendimizi kaybetmemizden kaybediyoruz:)))))))))

yarından itibaren deneyecem bende çok teşekkürler

kesinlikle doğru bi tespit yavaş yavaş yemek ve ardından birer yudum su içmek midenin tokluk hissini algılamasını sağıyor ama her şeyden önce insanın gözünün doyması gerekli sanırım bizim türk mutfağımızda bu kadar güzel yemek çeşitleri olduğu sürece işimiz hayli zor hanımlar mafoldumben

işte muhteşem bi yöntem ! aradığım şey kesinlikle bu ! denedim ve 4 günde 2 kg :) hiç açlık hissetmedm cidden.diyetmiş hapmış vs hepsi anlamsız.bunu hayatınıza geçirin mutlaka

bende deniycem sanki arkamdan atlı geliyor çiğnemeden yutuyorum
bir arkadaşım var eskıden kıloluydu ama nasıl verdiğini hiç söylemedi sır gibi saklıyor
o kadar yavaş yiyorkı o yemek yerken benim uykum geliyor sırrı bu sanırım

Cok dogru mantikli bir yöntem.Aslinda ben yemegi yavas yiyen bir insanimdir, genelde sofradan en son ben kalkiyorum...Demek ki daha da yavas yemem gerekiyormus fisfisfis
Paylasimin icin tesekkürler arkadasim a.s.

arkadşlar bende deniyecem.eşim benim zayıf ne kadar yedirsemde kiloyu zor alırdı.ama sofrada cok oyolanırdı demekkı faydası var bu yöntemin.ben ise ondan önce yer kalkarım.ben önce kalktıgım halde o benim yedigim kadarını yememiştir bile.aklıma çok yattı bu yöntem.uygulayacam ve sizi haberdar edecegim
yerimseniben

çok sevinirim haberdar edersen :) kolay gelsin

Mantıklı alkisalkisalkis
Bende denicem hemen hemen hemen:)
Kaybedicek bişeyimiz yok sonuçta:) (Kilolar hariç inş.kaydirigubbakcemile3)

arkadaslar dıyetısyenler falan neden bagırıp duruyorlar, azar azar yıyın, yada cok cıgneyın, yada yemek de daha uzun sure kalın sofradan hemen kalkmayın gıbı. ıste bundan beynımıze tokluk sınyallerı ortalama 20 dakıka da gıdıyormus. bende onların yalancısıyım valla.. ınandıgım ve uyguladıgım bırsey benım.. daha az yıyıpde doydugunuzu hıssedıyorsunuz..

ya bende eskiden öle yerdim ve zayıftım ama çalışınca yarım saat bazen 15 dakka yemek molası oluyo hızlı yemekte alışkanlık oluyo:KK43:

evet alışmak oldukça zor ama 3 gün deneyin farkı görürsünüz demiş yazar. belki de 3 günde alışabilirzi he :) tabi yerken sadece yemeğe konsantre olmak lazım,yoksa yediğimi anlamıorm hızlı hızlı gidio boğazımdan :KK43:

ya gercekten faydası var.yavas yıyerek yemeklerden zevk alıyorsun.ve cabuk doyuyorsun.hazmetmeside kolay oluyor.ben denıcem demıyorum.yasantıma eklıcem.sofraya oturunca ilk aklıma o geliyor.inşallah hep böyle devam ederde bende faydasını görurum:Saruboceq:

inş cnm inş :) ben de uyguluyodum ama yine unuttum bugünlerde. umarım toparlanırım :):)

ayyyyy arkadaslar o kadar hizli yemek yiyorumki ne zaman baslayip ne zaman bitirdigimi anlamiyorum bile,sanki önümden aliyolar yavas yesene be mübarek

X