Piercing, Hızma PİERCİNG KULLANANLARIN Önerileri, Soruları, Cevapları

karşılarına hiç böyle bi istekle çıkmadım ki:KK53: mesela kamuda çalışanlarda piercing takana rastlamadım. ayrıca çok tuhaf bi cildim var :/ örneğin 1 hafta küpe takmayayım hemencik kapanıyo yeri:KK47:

O zaman ailenle konuşup tepkilerini ölçmelisin..
Çalışırken takmazsın, o çok sorun değil. Kulak memesi biraz farklı bir yapı, ben dudak piercingimi aylarca takmasam bile kapanmıyor delik ama kulağımdakiler sık sık küpe takmama rağmen zorlanıyor.
Ne piercingi istiyorsun?

Benim dudağımın iki yanında var(dı).Ben piercingte yapıyorum buarada.Dilde deldim göbekte kulakta çene dudak :) Dudağımın sağ yanını daha yeniyken çıkarmıştım doğal olarak hemen kapandı.Sol tarafı senelerdir takmıyorum ama taksam açık delik beyaz bir sıvı kapatıyor ama açmak isteyince hemen açılıcak durumda.Kulağımda da var o da aynı şekilde.Deldirdikten sonra dudaksa baticon sürün mutlaka.Fucidinlede destekleyin.Gargaranızı yapın.Dudaktaki piercing dişinizin etini rahatsız etmemeli.

Son düzenleme:
O zaman ailenle konuşup tepkilerini ölçmelisin..
Çalışırken takmazsın, o çok sorun değil. Kulak memesi biraz farklı bir yapı, ben dudak piercingimi aylarca takmasam bile kapanmıyor delik ama kulağımdakiler sık sık küpe takmama rağmen zorlanıyor.
Ne piercingi istiyorsun?

çok istekliyim.evet ama:KK31: iş hayatına girince özellikle kamu sürekli takamaz insan. altın ve gümüş harici emitasyon takılar direk iltihap yapıyo bende. kesin karar vermediğim içinde şuraya yaptırmalıyım diyemiyorum. çevremde piercing kullanan olmadığı için güvenli bi yer bulmak imkansız geliyor bana. en azından ortam temiz olsa bile kullanılan aletler dezenfekte edilmediğide oluyordur belkide. örneğin güzellik salonunda çalışırken. randevu saatleri birbirine çok yakın yapılıyodu bu yüzden çoğu zaman cihaz başlıklarını dezenfekte etmek yerine kuru bezle silip geçiyoduk :/ bnm yaptığım bişi,başkası tarafından bana yapılıpta,mikrop kapma durumum olursa vicdan azabım o zaman başlar:KK14:

ben lisede yaptırmıştım ilk piercingimi, sol kaşıma. sona aynı sene dudağımı deldirdim, ertesi yıl diğer kaşımı ama yatay. sonra dudağımın sağ yanını. kullananları bilmiyorum ama yıllardır takmıyorum ben ve yaptırmasaydım diyorum bi yandan keşke. kaşım ve çenem delik hala ve belli oluyor ister istemez özellikle çenemdekinden rahatsız oluyorum. 17 yaşında o kadar hoşuma gidiyordu ki yaptırdım bi heves, şimdi 24 yaşındayım ve 19 yaşından beri de hiç takmadım. hatta o kadar soğudum ki küpe bile takmıyorum. biraz anne gibi olacak belki ama bi heves yaptırıp sonra pişman olmak da var, iyi düşünmek lazım. sırf bu yüzden küçüklükten beri istediğim bir kaç dövme var yaptırmıyorum. insanın bakış açısı, zevki değişiyor ister istemez.

Yaklaşık 9-10 senedir burnum delik ve bir kaç yazıda burunda içe doğru göçme- şekil değişikliği olacağı yazılmış. Kesinlikle böyle bir sorun yaşamadım, yaşayan arkadaşım da yo çevremde, beğeniyorsanız yaptırın derim. Göbeğimde de var mutluyum ikisi ile de :)

iğneyle mi deldirdiniz? tabancayla mı? acı durumu nedir? uyuşturdular mı?

bnmde burnum senelerdir delikti ama kapandı tekrar deldirmeyi düşünüyorum ben hiçbir sorun yaşamadım. göbeğimede aylarca cesaret edememiştim bigün aklıma esti ve bende vagonda deldirdim hijyenik biyer ve gayet ilgililer. göbegim 3 senedir var ve hissetmiyorum bile o kadar rahat :)

ben lisede yaptırmıştım ilk piercingimi, sol kaşıma. sona aynı sene dudağımı deldirdim, ertesi yıl diğer kaşımı ama yatay. sonra dudağımın sağ yanını. kullananları bilmiyorum ama yıllardır takmıyorum ben ve yaptırmasaydım diyorum bi yandan keşke. kaşım ve çenem delik hala ve belli oluyor ister istemez özellikle çenemdekinden rahatsız oluyorum. 17 yaşında o kadar hoşuma gidiyordu ki yaptırdım bi heves, şimdi 24 yaşındayım ve 19 yaşından beri de hiç takmadım. hatta o kadar soğudum ki küpe bile takmıyorum. biraz anne gibi olacak belki ama bi heves yaptırıp sonra pişman olmak da var, iyi düşünmek lazım. sırf bu yüzden küçüklükten beri istediğim bir kaç dövme var yaptırmıyorum. insanın bakış açısı, zevki değişiyor ister istemez.

ssiz tecrübeli biri olarak nasıl deldirdiniz? iğneyle mi tabancayla mı? ben BURNUMU iğneyle delrimeyi düşünüyorum sağlıklı kolay iyileşen yöntem oymuş, ve vidalı piercing takmak istiyorum düşer diye. acıdurumunu çok merak ediyorum :S teke dişem o??

bnmde burnum senelerdir delikti ama kapandı tekrar deldirmeyi düşünüyorum ben hiçbir sorun yaşamadım. göbeğimede aylarca cesaret edememiştim bigün aklıma esti ve bende vagonda deldirdim hijyenik biyer ve gayet ilgililer. göbegim 3 senedir var ve hissetmiyorum bile o kadar rahat :)

burnunuz iğneli mi tabancalı mı?? cokkorkuyorumben ya bır suru kısıye sormak ıstıyorum? acıdı mı nasıl oldu??

bnm burnum kapandı ama 4 kere rahat deldirmişimdir hepside tabanca bidahakinide tabancayla dusnuyorum sanırım çunku normal iğneli pahalı tabancayla bir sorun yasamadım ben. tabi tabancayla delen yerler gumuscu falan olduğu için iş sansa kalıyo bir kere bosuna deldirmiştim çunku kadın işretlediğimz yerin üstünden delmişti ogün çıkardım hızmayı kullanılcak gibi değildi.

burnunuz iğneli mi tabancalı mı?? cokkorkuyorumben ya bır suru kısıye sormak ıstıyorum? acıdı mı nasıl oldu??
canım iğneliyle çok daha az acır tabanca çat diye deliyo bi anda vucut tepki veriyo ben paraya kıyamadığım için tabancayla deldircem ama sen bukadarda korkuyorsan güzel bi piersingcide kesinlikle iğneyle deldir çok yavaş yapıyo hissetmiyosun bile

canım iğneliyle çok daha az acır tabanca çat diye deliyo bi anda vucut tepki veriyo ben paraya kıyamadığım için tabancayla deldircem ama sen bukadarda korkuyorsan güzel bi piersingcide kesinlikle iğneyle deldir çok yavaş yapıyo hissetmiyosun bile

ah gerçektn mi?? cok tesekkur ederım ıgne gçrüntü itibariyle hiç az acıtacak gibi durmuyordu ama bunları okudukça cesaretleniyorum. :) teşekkür ederim.

iğneyle mi deldirdiniz? tabancayla mı? acı durumu nedir? uyuşturdular mı?

10 sene oldu ben deldireli burnumu:KK70: o zamanlar piercing bu kdr yaygın değildi, tabanca ile deldirmiştim, sadece istemsiz bir yaş süüzüldü gözümden o kdr hafif ve anlık bir acı yani. göbeğimde hiç bir şey hissetmedim çünkü emla krem sürdüler ve 20 dk bekledim ve tabi ki güvendiğim bir yerde iğne ile delim gerçekleşti, piercingimi de titanyum seçtim. geçenlerde arkadaşım iğne ile burnunu deldirdi, sadece piercingi yerine oturturken çok hafif bi sızı hisettim dedi bir problem acı yaşamadım dedi. bence güvendğiniz bi yerde piercing yaptırın artık imkanlar fazla çünkü. ankara çin yer tavsiye edebilirim aklınızda olsun :KK66:

10 sene oldu ben deldireli burnumu:KK70: o zamanlar piercing bu kdr yaygın değildi, tabanca ile deldirmiştim, sadece istemsiz bir yaş süüzüldü gözümden o kdr hafif ve anlık bir acı yani. göbeğimde hiç bir şey hissetmedim çünkü emla krem sürdüler ve 20 dk bekledim ve tabi ki güvendiğim bir yerde iğne ile delim gerçekleşti, piercingimi de titanyum seçtim. geçenlerde arkadaşım iğne ile burnunu deldirdi, sadece piercingi yerine oturturken çok hafif bi sızı hisettim dedi bir problem acı yaşamadım dedi. bence güvendğiniz bi yerde piercing yaptırın artık imkanlar fazla çünkü. ankara çin yer tavsiye edebilirim aklınızda olsun :KK66:

çok teşekkür ederim aynı anda merak ettiğim tümkonuulara değindiniz, iğne tabanca acı ve emla krem :) ben de burnumu emla ile iğneyle deldiricem yakında. teşekkür ederim.

benim 12 sen oldu burnumu deldireli tabancayla deldirmistim ve deldigini bile hissetmemistim adam dedi 5e kadar saycam 1 2 3 dedi delmis bende bekliom daha sayacak devam diye ee hadi dedim ne hadi dedi dedim hadi del dedi küpe burnunda suan okadar yani hic hissetmedim sonradanda hic bi sorun yasamadim... ama hala tek bi sorunum var eger hakiki altin yada gümüs takmim burnum sisio cok acio :)) o yüzden hep gercek takmaya özen gösteriom.. baskada sorunum yok!! 4 yasinda kizim bile dio anne bende böle istiom :))

arkadasimda göbegine taktirmisti onunla birlikte gittim baktim o biraz daha zahmetli ilec fln vermiserdi hergün sürmesi icin ilk haftalar kizarikti falan ama sonra düzelmisti.... korkulcak bisey degil hicbiri yaa heleki biz bayanlar neleri kaldirioz bi piercingimi kaldiramicaz yani :))))

küçüklüğümden beri küpelere piercinglre görüp çok özenirdm sanki çok güzel bşymiş gbi, 2 sene önce kaşıma yaptırdım yaptırmaz olaydım hayatımın en büyük hatası benim kaş şeklimi herkes beğenir bende en beğendğm kaşıma taktırdım piercingi sonra bikaç ay kaldı okul yüzünden çıkardım kaşım diğer kaşıma göre daha çok aşağıda böyle derisi incecik gibi çok garip duruyo yani gergin değil sarktı bildiğiniz ya çok pişman oldum aman diyim aynı hatayada siz düşmeyin o kaşımı alırkende hiç hissetmıyorum sinirlere damarlara zarar verdi o piercing hemde kaş gibi göze yakın hassaslar yerlere ve göbek gibi yerlere sakın yaptırmayın bence

kızlar benimde kaşımda 3 tane dilimde ve çenemde vardı dilimi 2 defa çenemi en az 15 defa deldim kendimde piercing yapıorum zaten çenede dilde çok sorun yaratmıyor yani iz bakımından ama birasda cilt yapınızla alakalı herkesde olucak die birşey yok ama benim kaşımda çok fena şekilde iz kaldı yaklaşık 4 sene kullandım zamnla izler hafifliyor amaçıkaralı 1.5 sene oldu ama izleri hala mevcut yaptıracaksanız ii düşünün diorum şahsen ben izlere rağmen pişman deilim :))

kendinizde yaptığınız için soruyorum, cinsel organa yaptırma husunda ne düşünüyorsunuz yada tavsiyeniz??

kızlar benim yüzüm piercingten delik deşik oldu kaşıma,dudağımın ortasına,sağ çeneme iki tane ve burnuma piercing taktırdım şuan sadece sağ çenemde 1 tane ve kaşımda duruyor fakat dilime veya göbeğime de yaptırmayı düşünüyorum.dudak,kaş ve burun için soruları olanlar varsa sorabilirler.ayrıca istanbulda yaşayan ve piercing yaptırmak isteyenler varsa bakırköydeki vagon kafeye gitsinler çünkü benim piercing yaptırdığım en steril yer orası ve orda yaptırdığım ve arkadaşlarımın yaptırdığı piercinlerde hiç bir sorun olmadı fakat çenemdekilerden birini dandik bir yerde yaptırmıştım ve kadın yamuk delmişti :KK43: sarkma yada kapanma kişiden kişiye göre değişiyor benim bir arkadaşımın kaşında piercing var fakat 3 ay takmasa bile kapanmıyor ama ben 1 gün takmasam kapanır çok kapandı benim piercinglerim ama ben hep kendim açtım okulda sorun oluyor takmama çok kızıyorlar bende bazı hocaların dersinde çıkarıyorum çenemdekini ve 40 dk takmayınca kapanıyor ve bende barını(piercingin çubuğunu)ittire ittire takıyorum ve kapanan deliği açıyorum napıyım başka çare yok =) sorularınız varsa sorun kızlar

göğüs ucu ve cinsel organa yaptırma husunda bi önerin tavsiyen varmı arkadaşım?

Hiçbir sorun yok hemde hiç :-) Kaşım,burnum,çenem,üst dudağım,alt dudak sağ ve sol delik hiç bir sorun hiç bir şekilde karşılaşmadım.İyi bakarsan bir problem olacağını düşünmüyorum :-)

göğüs ucu ve cinsel organa takılması husunda önerilerin varmı,yada bilgin?

Eki Görüntüle 212546

bunlar benım pıercınglerım bıde dılımde var.
sadec acıyan burnuma taktırdgım olmustu.
ne kaşıma taktıgım ne dudaklarıma ne de gobegıme.
Rahatca pıercıng yaptırabılırsınız.
bı sorunuz olursa cevaplarım.

Ayrıca 7 piercingimle beraber mutluyum :))

cinsel organ ve göğüs ucuna taktırma husunda önerin varmı,sende varmı memnunmusun?

X