Mutfak Dekorasyonu Pierre cardin, Karaca, porland ve Kütahya porselen hangisi?

Meloo_

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2013
26
10
Merhabalar. Önce Karaca çeyiz setlerinden almaya niyetli iken ayrı ayrı almaya karar verdim. Porland çok iyi model kısıtlı. Kütahya porselen bi kaç modeli güzel görünüyor. Pierre cardin çook güzel görünüyor ama kalitesini bilmiyorum. Alıp kullanan, Yeni almış olanlar önerileriniz nedir? Özellikle pierre cardin. Malum korana günleri tüm mağazalar kapalı inceleme imkanım yok. Anneler gününde indirim olursa almak istiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2020-04-12-15-39-28-243_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-39-28-243_trendyol.com.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 193
  • Screenshot_2020-04-12-15-39-43-865_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-39-43-865_trendyol.com.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 210
  • Screenshot_2020-04-12-15-39-49-749_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-39-49-749_trendyol.com.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 190
  • Screenshot_2020-04-12-15-40-06-757_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-40-06-757_trendyol.com.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 185
  • Screenshot_2020-04-12-15-40-15-092_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-40-15-092_trendyol.com.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 170
  • Screenshot_2020-04-12-15-40-42-151_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-40-42-151_trendyol.com.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 189
  • Screenshot_2020-04-12-15-41-17-583_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2020-04-12-15-41-17-583_trendyol.com.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 149
Ben bakmadım
Yaaa o lacivert takıma bayılmıştım. Nesinden memnun değilsiniz?
ben bakmadım desenine şimdi ama bütün mutfak eşyalarımı Karaca’dan almıştım .mesela kaşık çatal takımı pas oldu üst tarafı zor çıkardım değişmiyorlar .bende Kütahya porselen takımı var birde karaca ,bakınca Kütahya’nın malı daha kaliteli duruyor .kırılınca tek bir parçası ikame yapıyor mu firma o da önemli .

Sadece Karaca ve porland modeline bakabilme fırsatım oldu. Set almaktan vazgeçtim zaten
Ben bakmadım

ben bakmadım desenine şimdi ama bütün mutfak eşyalarımı Karaca’dan almıştım .mesela kaşık çatal takımı pas oldu üst tarafı zor çıkardım değişmiyorlar .bende Kütahya porselen takımı var birde karaca ,bakınca Kütahya’nın malı daha kaliteli duruyor .kırılınca tek bir parçası ikame yapıyor mu firma o da önemli .
Karaca ve porland modeline bakabilme fırsatım oldu. Set almaktan vazgeçtim zaten. Kütahya modelleri de güzel görünüyor ama çok uygun. Orası düşündürüyor. Yada diğer firmaların fiyatları şişirilmiş.

Aslında karaca bi tık daha uygun satılırdı ben de çok araştırıyordum .desen olarak mermer olan şimdiki modaya göre tarz ve spor .digerleri daha klasik her zaman satılan modeller modası geçmez .ben bi klasik bi spor almıştım.imkanınız varsa uygunsa şuan öyle yapabilirsiniz .

Porland kesinlikle çok kaliteli, Karaca hayal kırıklığı olduğu benim için. Porland makinaya atmayın yazıyordu atıyorum ona rağmen herhangi bir bozulma olmadı. Karaca da atmama gibi bir durum yoktu ancak tabaklarımın kenarındaki desenlerin bi kısmı silindi bi kısmı duruyor. Tam bir pişmanlık.

Neyseki günlük 24 parça takımım kötü olan... 10 ay oldu daha. İyice kötü olana kadar kullanırım sonra yenisini alırım artık.

Karaca hem uygun değil hem de kaliteli değil madem tercihler arasından çıkarıyorum. En net alınası porland. Pierre cardin şikayetvarda epey şikayet almış ama modelleri çok güzel. Kütahyayı da alsam en kötü günlük kullanırım diye düşünüyorum. Çok pahalı değil günlük için.

Benim yemek takımım kütahya. Ben çok sakar bi insanım aslinda ama hic sorun yasamadım. Tam kirıldi bu sefer kesin dedim bur kaç çarpma esnasında ama bir sey olmadı. Altın yaldızli gibi cizgileri var ve hic bir sey olmadı makineyle. Pierre cardin tencere takımım. Ondan da çok memnunum. Biev de çok cok iyi porselen yapıyor kesinlikle. Yemek takımı var mı bilmiyorum. Zamanında kahvaltı takımını almıştım ondan da çok çok memnunum.

Benim yemek takımım kütahya. Ben çok sakar bi insanım aslinda ama hic sorun yasamadım. Tam kirıldi bu sefer kesin dedim bur kaç çarpma esnasında ama bir sey olmadı. Altın yaldızli gibi cizgileri var ve hic bir sey olmadı makineyle. Pierre cardin tencere takımım. Ondan da çok memnunum. Biev de çok cok iyi porselen yapıyor kesinlikle. Yemek takımı var mı bilmiyorum. Zamanında kahvaltı takımını almıştım ondan da çok çok memnunum.
O zaman kütahyayı alıp bir bakayım beğendiğim modele. En iyi ihtimalle günlük kullanırım. Bieve baktım şimdi yemek takımı var bir kaç çeşit ama günlük kullanıma uygun. Teşekkürler tavsiye için.

Benim anladığım karaca hariç kütahya ve porland pierkardin bunlara mi bakılmalı bende alacağım başlığı görünce girdim 12 kişilik ve 6 kişilik için yemek takımı

Porlandan tane tane kendin takim yaparsan kirinca takimin bozulmaz yerine tek alir koyarsin ikea da öyle satiyor. Porland hope serisi cok guzel. Karacadan uzak dur.

Benim anladığım karaca hariç kütahya ve porland pierkardin bunlara mi bakılmalı bende alacağım başlığı görünce girdim 12 kişilik ve 6 kişilik için yemek takımı
Karaca dan yığınla şikayet var. Porland çoook güzel ama bi tık pahalı :) mağazalarına bakmakta fayda var. Online da her modeli yok çünkü. Ayrıca 12 kişilik takımlarda gereksiz parça çok. 6 Kişilik 2 takım yapılabilir ya da yine porlanddan tekli satışı olan serilerden 12 kişilik yapılabilir. Mağazalar açılsın öyle alacağım. Şuan anneler günü indirimi var ama modelde karar veremiyorum. Görüp almak lazım.

Porlandan tane tane kendin takim yaparsan kirinca takimin bozulmaz yerine tek alir koyarsin ikea da öyle satiyor. Porland hope serisi cok guzel. Karacadan uzak dur.
Sanırım tercihim porland olacak. Özellikle misafir kahvaltı takımını ordan yapacağım.

Karaca dan yığınla şikayet var. Porland çoook güzel ama bi tık pahalı :) mağazalarına bakmakta fayda var. Online da her modeli yok çünkü. Ayrıca 12 kişilik takımlarda gereksiz parça çok. 6 Kişilik 2 takım yapılabilir ya da yine porlanddan tekli satışı olan serilerden 12 kişilik yapılabilir. Mağazalar açılsın öyle alacağım. Şuan anneler günü indirimi var ama modelde karar veremiyorum. Görüp almak lazım.
Bende görüp almak istiyorum 11 mayısda açılacak heryer bakıp alacağım ve aynen 12 kişilikte aşırı gereksiz seyler var bende sevmiyorum oyle

Merhaba bayanlar porland İstanbul fabrika satış mağazasına giden var mı fiyatları daha da uygun oluyor mu ?

Ankaradayım ben 🤷‍♀️ama fabrika satış mağazaları hem çeşit açısından hem fiyat açısından daha avantajlı.

X