polip

Bendekiler en büyüğü 1 cm olan 4 taneydi. Küçük de olsa almayı uygun gördüler tüplere yakın olduğu için

Merhaba daha geçen pazartesi oldum histereskopi ol lütfen. Kazıma işlemi ile de oluyormuş sanırım. Doktor bana histereskopi yaptı. Anestezi alıyosun hooop sonra uyanıyosun bir şey yok. Benim çok fazlaydı. Doktor alınması lazım sağlık açısından da önemli dedi. 2 kimyasal gebeliğim var. Doktor bebeğin tutunacağı alan yok o yüzden düşüyor dedi. Aldırdım şimdi beklemedeyim inşallah mart ayına kısmetse hamile kalırım🥰 sen de ihmal etme çok ufak bir işlem. Çok hafif ağrın oluyor. Regl sancısı gibi sonrasında hiç işlem olmamış gibi oluyosun
Hamile misiniz lütfen mesajımı görün

merhaba arkadaşlar. 1,5 senelik evliyim eşimle artık bebek istiyorduk . ancak jinekolojik muayeneye gittiğimde rahmimde polip olduğunu söyledi doktor ve adet bitimden sonra tekrar gel dedi. tekrar gittiğimde 13*7 mm polip var dedi gebelik düşünüyorsan kürtaj ile alalım dedi aldırmazsam gebeliğe engel olur mu dedim olmayabilir dedi ama kesin bişey söylemedi tabiki. çok kararsız kaldım yaptırıp yaptırmamak arasında birde hiperoskopi ile de alınıyormus bilgisi olan var mıdır birde işlemden ne kadar sonra hamilelik uygun olur
Merhaba ben dış gebelik geçirdim sonra hsg çektirdim 2 tane vardı benimde biri sağ biri sol tarafta doktor gebeliğe engel olmaz ama dış gebelik ya da kimyasal gebeliğe sebep olabilir demişti histeroskopiyle aldırdım hic zor değil zaten anesteziyle yaptırılıyor sonrasında hemen hamile kaldım ama düşürdüm maalesef.

İkinci çocuk istedik iki sene olmadı, muayenede polip çıktı kürtaj gibi yaptı alındı hemen hamile kaldım ama kalbi durdu, 8 ay sonra yeniden hamile kaldım, oğlum oldu. Bende myom da vardı o doğumda alındı

İkinci çocuk istedik iki sene olmadı, muayenede polip çıktı kürtaj gibi yaptı alındı hemen hamile kaldım ama kalbi durdu, 8 ay sonra yeniden hamile kaldım, oğlum oldu. Bende myom da vardı o doğumda alındı
Tekrar çıkma ihtimali de var deniliyor

X