Popo Protezi ve BBL Doktor Görüşmeleri Güncem

Arda katircioglunu listeden silin. Skandallarla dolu ismi. Instagram sayfasi var hatta magdurlarinin actigi. Bir suru insanin burnunu michael jacksona dondurmustu. Doktor sanirim sikayet etti sayfa kapandi ama cok fazla magduru var arastirirsanix

Arda katircioglunu listeden silin. Skandallarla dolu ismi. Instagram sayfasi var hatta magdurlarinin actigi. Bir suru insanin burnunu michael jacksona dondurmustu. Doktor sanirim sikayet etti sayfa kapandi ama cok fazla magduru var arastirirsanix
Zaten olabilir mi acaba hissi oluşturması be de . Meme popo 40 bin olur tarzını sevmiyorum. Daha hekim gibi yaklaşıp süreci anlatan yaklaşım tercihim

Dr . Haşim Güner Klinik Abdi ipekçi Caddesinde görüşmeler ücretsiz .​

Genç ilgili bir doktor . Yorumları ölçülü . Onu da yapalım bunu da yapalım tarzı yok . Klinik ortamı da çok nezih ferah hoş .​

Mecidiyeköy Çevre hastanesinde yapıyor ameliyatları . 18 bin tl ( özel bir teklif dediler gerçekten de maliyet uygunluk bakımından şu anda ilk sırada . )​

merhaba operasyon oldunuz mu

Bende Hasan findikla gorustum. Gorusme ucreti 200tl . Gercekci ve durust bir doktor implantlar icin acilma riskinin 0 oldugunu soyledi onun kullandigi methodla. popo protezi 6bin euro eger lipo ve protez 8bin euro bana fiyatlari cok cok fazla geldi

merhaba operasyon oldunuz mu
Merhaba tam karar vermiş oluyorum bir sorun çıkıyor .

geldiğim noktada doktorların kullandığı yönteme ve deliklere takıldım . Kimi doktor kuyruk sokumuna bir sırta bir bikini bölgesinden iki ve göbek deliğinden delik açıyor .

Benim görüştüğüm son doktor bikini bölgesine dört sırta iki kuyruk sokumuna bir göbek deliğine bir popo üstüne iki altına iki delik açıyor . Bu kesiler kapanır mı iyileşse bile iz kalır mı bilmiyorum zaten o kadar delik izi de bir estetik işlem sayılmaz . Yaptıran ve deneyen var mı ?

Vaser dışında micro air kullananlar ve kanülleri bedene uyumlu seçen doktorlar var . Amaan ...

Merhaba, öncelikle bol şans diliyorum işlem güzel ve en az acıyla neticelenir ... merak ettim bu yeni dr kim olduğunu paylaşırsan çok sevinirim ... hepimiz buralardan bir çok şeyler öğreniyoruz bu bilgi paylaşımların için çok teşekkür ederim👍
Merhaba yeni isim Mehmet Sürmeli idi . Vaser ve Micro Air kullanıyor . Tüm prosedürler en gelişmiş yöntemlere dayanıyor . Yabancı bloklarda gördüğüm lenf drenaj masajı oparasyonu kan nakliyle destekleme prosedürlerini anlatıyor . Tek sorun çalıştığı hastane Bht Klinik bana çoook uzak ve doktorun tekniği bilgisi iyi sayfadaki görselleri ortaay çıkan sonuçları pek begenmedim .

Haşim Güner se estetik açıdan sonuçlar seksi tatminklar fakat o kadar delik açılır mı vucuda onu bilemedim .

Serkan Balta'yı duyan var mı ? Her doktor bri alanda uzmanlaşıyor sanırım o BBL konusuna yoğunlaşmış . O da BHT klinikle çalışıyor artık reklam mı değil mi bilmem ama işleri çok başarılı görünüyor .

Merhaba yeni isim Mehmet Sürmeli idi . Vaser ve Micro Air kullanıyor . Tüm prosedürler en gelişmiş yöntemlere dayanıyor . Yabancı bloklarda gördüğüm lenf drenaj masajı oparasyonu kan nakliyle destekleme prosedürlerini anlatıyor . Tek sorun çalıştığı hastane Bht Klinik bana çoook uzak ve doktorun tekniği bilgisi iyi sayfadaki görselleri ortaay çıkan sonuçları pek begenmedim .

Haşim Güner se estetik açıdan sonuçlar seksi tatminklar fakat o kadar delik açılır mı vucuda onu bilemedim .
Merhaba, Tıp tatlısı Mehmet Sürmeli'nin ismini olumsuz bir yorum adı altında görünce kayıtsız kalamadım. Kendisi, 16 Ocak 2021 tarihinde vücut şekillendirme (BBL) operasyonumu gerçekleştirdi. Sonuç tek kelimeyle mükemmel 👍👍👍 Sanki dünyaya yeniden gelmiş gibiyim, özgüvenim hat safhada. Ben de sizin gibi yaklaşık 4 ay arastırma yaptım sanal ortamda ve değerli Hoca'mı buldum 🙏 Olumlu olumsuz (olumsuz kısmı da bence çok mutavazı oluşundan, çünkü mucizeler yarattı ☺☺👍👍) yasayabilecegim herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı ve muayenem 1 saati gecti. Titiz, dikkatli, ayrıntıcı, disiplinli ve sayabilecegim bircok ozellige sahip kendisi, yorumumun başinda da belirttiğim gibi kendisi ''TIP TATLISI" :) ve ben 78'liyim ve yaşlanma sürecimde bundan sonra estetik ile ilgili (imkanlarım doğrultusunda) kendimi emanet edeceğim tek isimdir! Sayın Lady, karar verme sürecinizde deneyimlerinizi paylasmanız çok güzel fikir verici. 🙏 Fakat şunu belirtmek isterim ki; Mehmet Hoca ile ilgili yorumunuzun sonunda, ortaya çikan sonuçları begenmediğinizi dile getirmişsiniz. Beni gören ve ameliyatımi paylastıgım arkadaşlar şokta :) simdiden kendisine aynı ameliyatı olmak isteyen arkadaş ve akrabalarımın sayısı toplam 5 kişi :) Bu ameliyata karar vermiş ve araştırma içinde olan tüm arkadaşlara, Mehmet Hocam'ı gözü kapalı ve tereddütsüz tavsiye ederim. İyi ki var ve iyi ki kendisini tanıdım diyorum ☺🙏 Herkese bol şans 🤗🤗🤗

Merhaba, Tıp tatlısı Mehmet Sürmeli'nin ismini olumsuz bir yorum adı altında görünce kayıtsız kalamadım. Kendisi, 16 Ocak 2021 tarihinde vücut şekillendirme (BBL) operasyonumu gerçekleştirdi. Sonuç tek kelimeyle mükemmel 👍👍👍 Sanki dünyaya yeniden gelmiş gibiyim, özgüvenim hat safhada. Ben de sizin gibi yaklaşık 4 ay arastırma yaptım sanal ortamda ve değerli Hoca'mı buldum 🙏 Olumlu olumsuz (olumsuz kısmı da bence çok mutavazı oluşundan, çünkü mucizeler yarattı ☺☺👍👍) yasayabilecegim herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı ve muayenem 1 saati gecti. Titiz, dikkatli, ayrıntıcı, disiplinli ve sayabilecegim bircok ozellige sahip kendisi, yorumumun başinda da belirttiğim gibi kendisi ''TIP TATLISI" :) ve ben 78'liyim ve yaşlanma sürecimde bundan sonra estetik ile ilgili (imkanlarım doğrultusunda) kendimi emanet edeceğim tek isimdir! Sayın Lady, karar verme sürecinizde deneyimlerinizi paylasmanız çok güzel fikir verici. 🙏 Fakat şunu belirtmek isterim ki; Mehmet Hoca ile ilgili yorumunuzun sonunda, ortaya çikan sonuçları begenmediğinizi dile getirmişsiniz. Beni gören ve ameliyatımi paylastıgım arkadaşlar şokta :) simdiden kendisine aynı ameliyatı olmak isteyen arkadaş ve akrabalarımın sayısı toplam 5 kişi :) Bu ameliyata karar vermiş ve araştırma içinde olan tüm arkadaşlara, Mehmet Hocam'ı gözü kapalı ve tereddütsüz tavsiye ederim. İyi ki var ve iyi ki kendisini tanıdım diyorum ☺🙏 Herkese bol şans 🤗🤗🤗
Ben de tekrar nerede olumsuz bir yorum var mı diye baktım cunku olumsuz bir fikre sahip olmadim asla Dr.Surmeli icin .Olumsuz bir yorum da göremedim. Nezaketi bilgisi ile tüm teknikleri teknolojileri aktarıyor da demişim ayrica. Belki sayfası daha iyi düzenlenebilir. Siz kendi sonuçlarınızı paylaşırsanız çok iyi olur hepimiz için.

Esteticha incirli hastanesinde BBL operasyonu 10500 tl kampanyalı fiyatmış doktor ismide Op.Dr Basar Erdoğan bu konudaki fikirleriniz neler ?

Esteticha incirli hastanesinde BBL operasyonu 10500 tl kampanyalı fiyatmış doktor ismide Op.Dr Basar Erdoğan bu konudaki fikirleriniz neler ?
Ben operasyonu sectigim bir doktora yaptırdım. Cumartesi günü 14 gün olacak . Şimdilik iyi ve rahatım. Sonuç ortaya çıkınca sonucları paylaşırım . Bahsettiğiniz doktoru ilk kez duyuyorum.Bir fikrim yok .

Ben operasyonu sectigim bir doktora yaptırdım. Cumartesi günü 14 gün olacak . Şimdilik iyi ve rahatım. Sonuç ortaya çıkınca sonucları paylaşırım . Bahsettiğiniz doktoru ilk kez duyuyorum.Bir fikrim yok .
Hangi doktora karar verdiniz?

Hangi doktora karar verdiniz?
Tüm araştırma ve görüşme sürecimi düşünürsek iki isim üzerinde yoğunlaştım
1) Mehmet Sürmeli 2) Serkan Balta

Ben Serkan Balta' ya oldum . Öncesi operasyon sirasi ve sonrasi bilgilendirme ilgi takip süperdi . Şimdi bol su tüketip söylenenleri yapmaya çalışıyorum. Siz de seçecekseniz bu iki hekime yogunlasabilirsiniz . Bbl surevini anlatan yurtdisindaki insanlarin videolarına bakarsanız farklı prosedürler var .Bu iki hekim de onu uyguluyor .

Tüm araştırma ve görüşme sürecimi düşünürsek iki isim üzerinde yoğunlaştım
1) Mehmet Sürmeli 2) Serkan Balta

Ben Serkan Balta' ya oldum . Öncesi operasyon sirasi ve sonrasi bilgilendirme ilgi takip süperdi . Şimdi bol su tüketip söylenenleri yapmaya çalışıyorum. Siz de seçecekseniz bu iki hekime yogunlasabilirsiniz . Bbl surevini anlatan yurtdisindaki insanlarin videolarına bakarsanız farklı prosedürler var .Bu iki hekim de onu uyguluyor .
Merhaba süreciniz hakkında bilgi verebilir misniz memnunmusunuz

Merhaba süreciniz hakkında bilgi verebilir misniz memnunmusunuz
Merhaba 4. Haftam bitti .
Bromelain kullanıyorum bol su içiyorum ve yürüyorum. Masajlara da devam ediyorum.Diren yerlerini kurcalamayi 3. Haftada biraktim tabii .

6. Haftada kontrole gideceğim. Iç bacağa dokundurtmadigim için üst bacak önce bana çok kalın geliyordu ama beslenmeme dikkat ediyorum zamanla onun da iyi görüneceğini düşünüyorum. Olmazsa da artik daha farklı yollar deneyebilirim . Önerilere açığım.

Merhaba 4. Haftam bitti .
Bromelain kullanıyorum bol su içiyorum ve yürüyorum. Masajlara da devam ediyorum.Diren yerlerini kurcalamayi 3. Haftada biraktim tabii .

6. Haftada kontrole gideceğim. Iç bacağa dokundurtmadigim için üst bacak önce bana çok kalın geliyordu ama beslenmeme dikkat ediyorum zamanla onun da iyi görüneceğini düşünüyorum. Olmazsa da artik daha farklı yollar deneyebilirim . Önerilere açığım.
Bacaktan mı alındı yağ ve kaç cc enjekte edildi. Selülit vs oluştu mu ?

Bacaktan mı alındı yağ ve kaç cc enjekte edildi. Selülit vs oluştu mu ?
Hayır bacağa hassas bir bölge olduğu için dokunmadık. 360 vaser lipo ve Bbl . Kac cc oldugunu operasyon sonrasi anlatiyordu doktor ama dikkatim daginikti . Kontrolde hepsini fotograflarla konusacagiz .

Karnınızda yumusama çökme vs oldu mu İyileşme süreci tamamlandığında da inşallah herşey iyi olur ilerleyen günlerde de memnuniyetinz ile alakalı biZi bilgilendirirseniz seviniriz🙂

X