Maske Tarifleri Porselen gibi cilt iin Maya maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Merhaba maskeyi yaparken yaş maya kullanın zaten bu maske sadece sivilceleri kurutuyor birde siyah noktaları azaltıyor öyle porselen gibi bir cilt olmuyor. Ama şöyle bir püf noktasıda var maskenin eğer cildiniz yağlı ise yaş mayayı süt ile kuru ise su ile karıştırın o zaman etkisini görebilirsiniz.

kızlar şems aslanın doktorumda verdiği maya tarifi var benm cildimde tüylenme olduğu için yapamyrm sarı tyler ama olsun korktum 5 yaş gençleşiyomuşsun izleyin derim ben..

yaş maya nemlendirir sütte cilde iyi geliyor bende denicem canım cildimde aşırı kuruluk var civilceler bile kuru kuru yağlı olmayan ciltte nasıl sivilce çıkıyorsa:s ve gözeneklerimde var siyah noktalarda Allahn emri :))

kızlar şems aslanın doktorumda verdiği maya tarifi var benm cildimde tüylenme olduğu için yapamyrm sarı tyler ama olsun korktum 5 yaş gençleşiyomuşsun izleyin derim ben..

canım mayanın tüyleri güçlendireceğinden mi şüpheleniyorsun? var mı öyle bir şey? acaba diğer bakımların da tüylenme yapma ihtimali olurmu benim zaten tüylenme sorunum var hap kullanıyorum o yüzden.

yuzunuzde killanma sorunu varsa surekli ip agda cimbiz vs vs kullaniyorsaniz bu maske yi uygulamayin killari daha cok azdiriyor ....
ayrica bu maskeyi yuze surdukten sonra uzerine ince maske bezi yada tulbent gibi birsey serin ve ustune en az 5 kez cok kalin bir havluyu sicak suya batirin sikin ve yuzunu kaplayin burun ve agiz acikta kalsin bu islemler sirasinda burundan nefes alip agizdan verin bu cok onemli 20 dakika sonra yuzunuzu soguk suyla iyice yikayin elinize aldiginiz buz pparcalari ile dairesel hareketler yaparak yuzunuze masaj uygulayin daha sonra mumkunse susam yagi ile cildinize hafif basincli 8 hareketleri yaparak masaj yapin sonuc harika oluyor

Canim ben lazere gidiyorum yüzüm için ayda 1 gidiyorum su anda ben yapabilirmiyim

bende maaya maskesini sadece 1 defa yaptm.inanın kızlar cok farkedio.bembeyaz ve kabark bi cilt oluo :)

canım mayanın tüyleri güçlendireceğinden mi şüpheleniyorsun? var mı öyle bir şey? acaba diğer bakımların da tüylenme yapma ihtimali olurmu benim zaten tüylenme sorunum var hap kullanıyorum o yüzden.

selam canım, ben bu siteye daha yeni üye oldum, bugün de bu maskeyi hem saçıma uyguladım hemen de bildiklerimi buraya yazıyorum,
canım şöyle ki saça iyi gelen bir şeyi zaten yüze uygulamak biraz riskli, ben doktor değilim ama biyoloji konularına ilgim çok var ve çok okurum. maya B5 - B6 ve bol protein içeriyor, bu da saçta keratin oluşumunu hızlandıran maddelerden biri, çünkü Keratin bir protein çeşitidir. Yani yüzdeki tüylerde de besleyici etkisi tüy yapısına bağlı olarak gürleşmeye neden olabilir. Bu nedenle eğer tüylenme sorunun varsa uygulama derim, az var ise ayda 1-2 defa yap derim. birde bazılarına çok iyi gelmediğini biliyorum, bu nedenle önce kolunda tüylü bir alanda bir hafta 2 kere dene. bir hafta sonra alerji göstermezse uygulayabilirsin, yokeğer yüzümde tüylenme yapıyor dersen saçına yap, sağlıklı ve güzel uzar

Arkadaşlar bende bu maya maskesını 4 sene once fotomodellık yapan bı arkdasdan aldım bu maske her gün yapılmaz !!! Bu maske en fazla haftada 1 defa yapılmalı en ıdeali ayda 1 defa yapmakmıs yanı 15 gunde bır yeterlı ıster sut koyun ıster su ama krem kvamında olsun cok farkedılıyor ayrıca bu maske aynı zamanda ısteyenler ıcın saçada sürülebilir saçları prıl prıl canlı yapıyor ben denedım yıllardır kullanırım sacımada yaptım bı kaç kere eskıden cok farkettı ama suan saça pek yapmam cunkı yıkaması zor oluyor : ) ama kesınllıkle bu maske mucıze ayda 2 defa yapın yas mayayla

Okuyunca hemen denedim.Yalniz kuru mayayla yaptm.sanki biraz yuzum yaniyo gibi.Yumusak yapmakla beraber fondoten surmus gbi oldu.

Allahım sinir oldum pürüzsüz yüzüm ertesi gün pütür pütür oldu yaaa :18: Neyse ki geçti.Benden tavsiye olsun kızlar özenpte sonradan pişmanlık duyacağınız bir işe kalkışmayın sakın :KK25:

tamam herşey iyi hoşta çok iğrenç kokuyor ya :KK50:
yarattığı etkiyi seviyorumda kokusuna bi türlü alışamadım :)

Bence her gün uygulanmamalı haftada 3 yeterlidir diye düşünüyorum. Şuanda yüzümde var 20 dk yı pcde takılırak geçiricem :KK1:

herkese selamlar tüm mesajları okuyamadım kızlar maya maskesi ile ilgili bir sorum olucaktı uzun süre kullananlara yuzde herhangı bır kıllanma oldumu yanı artttırdı mı? şimdiden teşekkürler cevaplar için..

mayanın cilde iyi geldiğini yeni öğreniyorum bende hemn denicem umarım iyi sonuçlar alırım

ben de bir kaç kez denedim bu maskeyi çok anlayamadım etkisini uzun süre mi yapmak gerekiyor etkili olabilmesi için acaba?

mayayı ben lise döneminde denemiştim cok sivilcelerim vardı o dönemde.işe yaramadı bende en güzel sivilce ilacı limon sür bekle bi 20 dk sonra yıka hem parlatıyo hemde yakıyo cildi ve sivilcelere cok iyi geliyo ben böyle kurtulmustum her gün sürüyordum arkasındanda nemlendirici sürmüyodum sadece soguk su ile yıkıyordum yüzümü ve cildimi kurutmuyordum havluyla cildim suyu kendi emiyodu. o temizleme jelleri filan bi işe yaramıyo.

uygulamdım şuan yüzümde yorumları yazacagım

X