Tüp Bebek Merkezleri Prof Dr Gökalp ÖNER'e Tüp bebek tedavisi olanlar

Yıllar önce şu mesaja kanarak ona gittik ve 2 aşılama, bir tüp bebek denememiz başarısız oldu: Aşılama - Kayseri memorial hastanesinde aşılama yaptıranlar

Sonra bu mesaja döndüm ve rumuza bakarak yorumu hasta rolüne girerek kendisinin veya ailesinin yaptığını fark ettim. Hayal kırıklığına uğradım. Zaten o üyelik de site yönetimi tarafından engellendi Ayrıca normalde % 5 başarı olan bir tedavi için % 75 başarılı olduğunu iddia etmesi bile gerçeklerden uzak ve umut taciri olduğunu gösteriyor bence.

ben yasamıs oldugum deneyımlerımı paylasıyorum.... benımde gökalp beyde 2 olumsuz denemem var.. bunu tabıkı bu işlemler için yola çıkanlar bilsin göze alsın dıye dile getırıyorum.. doktor reklamı yapmak kımseye bısey kazandırmaz.. her hastanın kendıne özel durumu var sende olmayan bende olur .. halıyle herkes gercekcı deneyımlerını paylassın.. anlamak kapasite meselesi
Merhaba acaba sizin sorununuz neydi? Benim de başka bir doktorda 2 olumsuzum var gökalp beye gitmeyi düşünüyorum yardımcı olur musunuz

X