Protez Tırnak yaptırdım :) (resimli)

görüntüsü gayet güzel ama kullanışlı mıdır bilemiyorum.. :))
güle güle kullanın

Ben 2 yıldır sürekli Bagdat caddesinde yaptırıyorum ve çok memnunum kullanımıda çok kolay ve en güzel yanı bakımlı harika eller ... Kişiden kişiye değişsede ben bakımı özellikle manikürlü ve french tırnak seviyorum .. Güle güle kullan inş memnun kalırsın :KK68:

Ben 2 yıldır sürekli Bagdat caddesinde yaptırıyorum ve çok memnunum kullanımıda çok kolay ve en güzel yanı bakımlı harika eller ... Kişiden kişiye değişsede ben bakımı özellikle manikürlü ve french tırnak seviyorum .. Güle güle kullan inş memnun kalırsın :KK68:

Ben yaptirali 2 hafta oldu yaklasik. Memnun kalirsam bende surekli yaptirmayi dusunuyorum. Peki tirnaklarin zarar goruyo mu surekli yaptirinca

Ben yaptirali 2 hafta oldu yaklasik. Memnun kalirsam bende surekli yaptirmayi dusunuyorum. Peki tirnaklarin zarar goruyo mu surekli yaptirinca

Günaydınlarrrr , Eterniticim muhtemelen oluyordur ama ben tırnağımı hiç görmedim uzadıkça dolgusunu yaptırıyorum hiç tırnağımı çıplak görmedim :KK70:Alışınca bırakamıyorsun ben çok uzun kullanmıyorum zaten çok doğal harika oluyor tabi yapan insanlarada bağlı; ben çok yer gezdim iki gün sonra kırılanlarda oldu, kocaman kalın hayvan tırnağa gibi yapanlarda :KK70: Neyse ki nihayet yerimi buldum kırılma çok nadir kuvvetli bi çarpma yaşarşam oldu onun dışında bir ay dolgu yapmadan gezdiğimi bilirim hiç deforme olmuyor :KK31:Benim tırnaklarım ince hemen kırılan bi yapıda aylarda zeytinyağında her gece tuttuğumu ne yağlar alıp sürdüğümü bilirim ama başa çıkamadım bakımlı el seviyorum ve bu benim için tek seçenekti ; dilerim sende çok memnun kalırsın :KK15:

bende istiyorum aslında. ama abdest geçirmiyor diyor hocalar normalde oje bile olsa siliyoruz sonuçta bide tırnağın üstünde bir sürü işlem oluyor bende çok istiyorum ama kafam çok karışık :KK43:

iyi güzel de saç gibi her ay dibin geliyo gitmek zorunda kalıyorsun .bir süre sonra sen de sıkılırsın :KK70:

Şubatta beri yaptırıyorum ya memnunum ama abdest konusunda hala %100 ikna edilmiş değilim yani içim rahat değil tereddutluyum

Zevk meselesi, yani sen beğendiysen sorun yok, ama çok acemice yapmış arkadaş.
Ve abdest geçirmiyor ne yazık ki.

1. Ha ojeyi kendi tırnağına sürmüşsün, ha takma tırnağa.
2. Hava / su geçmeyecek şekilde yapılıyor.
3. O kadar jeli meli artık neyse, tırnağın nefes almasını (!) engelliyor,
artı bu yararından çok zararı oluyor, tırnak takılmadan önce kendi tırnağın inceltiliyor vs. yanma sebebi de o zaten.
Sonra bi ton içinde bilmediğin madde..
4. Verdiğin paraya yazık. bi de her ay, veyahut 2 ay da bir.
Neyse, dedim ya zevk meselesi. Kendince hoş olmuş, bence itici. Vesselam.

Ben beğendim ama kendi tırnağıma bu kadar zarar vereceğime kendi tırnaklarımı bakımlı tutup buna yakın bir görüntü alırım daha iyi

ay o ne kııız ne gerek var tamam guzelde tırnakların nefes almıyor hıc de saglıklı degıl bosver kısa kalsın uzatamıyorsaan yarın bırgun sıkıntı olur tırnakların sararır gıcsuzlesır falan

X