Resimli Almayı Düşündüğünüz Parfümler

tamamm madem kimse başlamıyorr ben başlıyım diğmi ama :KK55:

Aquolina pink sugarrr oh lalala :KK16:

Bvlgari jasmin noirr aşık oldum aşığkkk :78:

Yurtdışından aldırma durumum olursa da tabiki viva la juicy yada vera wang princess ööpüyorum şekerler :KK51:

$41giQ66kJhL._SL500_AA300_.jpg
Bu orflime in parfümünü merek ediyorum:KK34:

imgres

ben de bunu ısmarladım bakalım ama beğenmezsem geri vericem :KK70:

Eklentiler

• $471319_w200_h200_avon.jpg
    $471319_w200_h200_avon.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 342
Ee parfüm önemli tatlım kişinin imzası gibi tabiki :KK9:
İnşallah hareketli geçer bayramın hadi hayırlısıı :KK1:
Alırsan yorum lütfen :KK16:

vera wangin kokusu fresh değil böyle güçlü bir şeker kokusu var.Yani nasıl tarif etsem bilmiyorum bu konuda çok iyi değilim ama odunsu kokularla vanilyanın biraz da çukulatanın karışımı gibi de denilebilir.Alt notası falan bilmem ben ama internette şöyle demiş tatlım.

"Kalp notasında çikolata baskın.Alt notası ise vanilya amber ve odun notalarından oluşmakta.Son derece yoğun."

Resim eklemeyi bilmiyorum malesef ama yazili seklide almak istedigim parfümleri paylasirsam sorun olmaz diye düsündüm :)

Thierry Mugler Alien
Diesel Loverdose icinde lakritz varmis sözlükten baktim meyan kökü sekeri oluyormus türkce. Lakritz erkekleri etkileyen kokular arasindaymis

Resim eklemeyi bilmiyorum malesef ama yazili seklide almak istedigim parfümleri paylasirsam sorun olmaz diye düsündüm :)

Thierry Mugler Alien
Diesel Loverdose icinde lakritz varmis sözlükten baktim meyan kökü sekeri oluyormus türkce. Lakritz erkekleri etkileyen kokular arasindaymis

Ooooo öyle mi diesel i deneyelim bakalım ama sadece erkekleri etkiliycek diye beğenmediğin parfümü sakın alma kuzum :KK16:
T.Mugler nassıl acaba bir tarif bekliyorum :21:

Devam kızlarrr hadi hadi öksüz kaldı bu topic :KK5::KK5:

Ooooo öyle mi diesel i deneyelim bakalım ama sadece erkekleri etkiliycek diye beğenmediğin parfümü sakın alma kuzum :KK16:
T.Mugler nassıl acaba bir tarif bekliyorum :21:

Devam kızlarrr hadi hadi öksüz kaldı bu topic :KK5::KK5:

yok olurmu canim zaten insan kendi hosuna gitmeyen bir parfümü kullandiginda kendini iyi hissetmez diye düsünüyorum. Loverdose magnetizimle ayni tarzda bir parfüm bu yüzden hosuma gitti.

Alieni farkli birsey aradigim icin denemistim bide sise tasarimi cok hosuma gitmisti iyikide denemisim :) gercekten diyerlerinden farkli bir parfüm. Douglasin sayfasinda ciceksi bir koku olarak tanimlanmis ama ben kokuyu tarif edemiyorum adi gibi siradisi bir parfüm. Kesinlikle etkileyici ve dikkat cekici ama kullanirken dikkat etmek gerek öyle hafif bir parfüm degil. Kalicilik konusunda da sinifi gecti. Alieni bir arkadasimla birlikte denemeye gitmistik oda parfüm konusunda cok secicidir bunu cok begendi onun disinda biri kiz biri erkek olmak üzere iki arkadasa de denetim onlarda cok begendiler. Eger bir parfüm ariyorsan Alieni denemeye deger diye düsünüyorum tatlim :)

Guerlain'in klasik shalimar kokusu vardır.İlk 3 dakika çok kötü sonraki 15 dakika ağır kokar.Ama sürdükten 20 dakika sonra koku çok değişir yumuşacık sabunsu ,hafif pudralı bir koku olur.Satıcı kadın bu kokuya bebek kokusu demişti.Neyse kış başında almayı düşündüğüm koku Klasik shalimar kokusu değil ama geçen yıl çıkan yine adı shalimar olan en yeni kokusu.Kışın denemiş beğenmiştim; hafif baharatlı sabun ,pudra kokusu gibi.Nedense kadifemsi bir hissi var kokunun .Ne dedim şimdi ben ??? :))
$sh.jpg

Son düzenleme:
Guerlain'in klasik shalimar kokusu vardır.İlk 3 dakika çok kötü sonraki 15 dakika ağır kokar.Ama sürdükten 20 dakika sonra koku çok değişir yumuşacık sabunsu ,hafif pudralı bir koku olur.Satıcı kadın bu kokuya bebek kokusu demişti.Neyse kış başında almayı düşündüğüm koku Klasik shalimar kokusu değil ama geçen yıl çıkan yine adı shalimar olan en yeni kokusu.Kışın denemiş beğenmiştim; hafif baharatlı sabun ,pudra kokusu gibi.Nedense kadifemsi bir hissi var kokunun .Ne dedim şimdi ben ??? :))
Eki Görüntüle 494003

benim almayi düsündügüm parfümlerin arasina hugo boss orange de eklendi :) ah birde resim paylasabilseydim

Britney Spears Fantasy
$image.jpg
Escada Sexy Graffiti
$image.jpg
Escada Magnetism
$image.jpg
Escada Moon Sparkle
$image.jpg

Sanırım şimdilik almak istediğim parfümler bunlar:)
Nede çok Escada istemişim ben yahu:KK17:

chanel chance her kış kullandığım üzerinizde uçtukça muhteşem bir hal alan aşık olduğum bir kokudur

Eklentiler

• $chanel-chance-edp-100-ml-x.jpg
    $chanel-chance-edp-100-ml-x.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 189
Jessica simpson fancy uzun zamandır hayallerimi süsleyen almak istediğim tek parfüm şuan

Eklentiler

• $254048042110450376.jpg
    $254048042110450376.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 172
X