(RESİMLİİİİ !!!) 6 SENEMİ VERDİĞİM NİŞANLIMIN ALDATMA SONRASI AĞZINDAKİ YARA

Meliis sonuç ne oldu ya bizi bilgilendir doktora gitmişsindir herhalde, şu an açıksın görüyorum...

Melis en son hamilelik bölümünde takılıyordu barıştılar herhal

Öncelikle olay taze. Ve daha sigortası başlamadığından beklemedeyiz hastane için. Dün gördüm. Yorumu olan varsa yapsın zira çıldıracağım.
Seni aldatan adamın agzındaki yara seni neden ilgilendiriyor. Şu erkeklerin annesi olmayı bıraksanız mı artık.aldatıldıgında en iyi ihtimalle ayrılan en kötü ihtimalle öldüren canlıları neden affediyorsunuz.

Ben hastanelerle boğuşurken, boğazmda nodül çıktı tiroidden dolayı kanser mi değl mi diye uğraşrken biyopsiyle uğraşırken bunlar olmş.. neyse ki nodülüm kanserli çıkmadı.
Siz hastanelerde boğuşurken bunu yapan biri zaten size eş olamaz erkekler cinsellik makinesi değil sabredebilir ya da kendi kendine görebilirdi işini beter olsun derdim ve kendi haline bırakırdım kendimi düşünürdüm.

Arkadaslar agiz ici fotosunda dolgu falan gormussunuz benim baktigim fotoda diş bile yok anlamadim ama, gordugunuz sey sigil ise tehlikeli yani et beni gibi sarkik birsey ise. Onun disinda agiz icinde bir erkegin para vererek aldattigi bir kadindan birsey gecmesi cok zor. Bir erkek sanmiyorum ki para verdigi kadina oral seks yapsın ya da opucukten kapacak kadar agzinda acik yarasi olsun. Penis de olsa anlayacagim ama bence bu arkadastaki herpes, yani milyonlarcamizda var olan basit agiz ici ucuk.

Ha bu bi yandan iyi olmus erkek arkadasi korkudan itiraf etmis, melis'in Allah yuzune bakmis ama neyse.

Ayrica bir kisiyi birlikte yasiyor diye kinayacak kadar geri kafali olanlar mi okudum ben baslikta insallah ben yanlis anlamisimdir.
Merhaba benimde dilim küçük sivilce gibi çıktı sizce nedir

X