Rinoplastiden sonraki dikkat edilecekler

benim de yüzüm kaskatı mimik yok..üstdudağımı oynatamıyorum rahat gülemiyorum.hele gözlerim. bönbön bakıyorum mimiksiz olunca:)..bantlarımı çıkardım bugün...şekil ve büyüklük şimdilik çok iyi ama sol burun deliğimin hemen alt ucunda küçük bir kabarıklık var çok dikkatli bakınca ve söyleyince farkedilebiliyor bu asimetri ve korkuyorum eğerşuan şiş ise burnum bu şişlik inince iyice mi belli olur acaba ...sizin burun ucunuz nasıl kızlar simetrik ve düzgün mü????

canımm, burnunun aynı boyda inmesi cok normal cünkü sis, burnunun ucu da siss, simdi bir sey demek icin cook erken gercekten, zamanla iki kas aranın sisligi inecek oranın hatları düzelecek, burnunun ucunun sisi de inecek, benm burnumun ucu da top gibi suanda, ve iki kasımın arası da cok sis, eski halinden daha kalın yanii, simdi eski halinden kalın olması mümkün mü oranın? degil, yani o halde orası sislik, hic canını sıkma simdiden ve biraz zamana bırak, hic kafana takma düsünme, bak en kötü ihtimalle begenmezsen tekrar düzelttirirsin ki bu en kötü ihtimal yanii, ama bence düzelecek sislikler inince zariflesecek, ben de hala kendime hiiic alısamadımm, kendimi pandaya benzetiyorum düsün artık, ayrıca suratım hic hareket etmiyor, mimik yok, millet garipsiyor, hatta dün okula gittim hocam tanıyamadı benii nollldu sana dedi, moralim bozulmadı degil yanii, bir arkadasım yüzüme bile bakmadı, cnm bu sürec cok normal bence biraz sabretmelisin[/QUOTE
:1hug: canımcım bugün dışarıya çıktım biraz arkadaşımın zoruyla moral oldu bana sanki görenler çok beğeniyor biraz rahatladım gibi şimdi, direk şişliklere bağladım olayı ineceğini düşünüyorum böyle durumlarda insanın gerçekten desteğe ihtiyacı varmış sabah gerçekten çok kötüydüm bandajı dün çıkarttım zaten, havasızlıktanda şişmiş sanırım, birde gece uyuyunca sabah uyandım aynı kurt delikafadulden adam gibiyim neyse geçicek inşallah demekki birtek benim burnumda değil şişlik a.s.

arkadaşlar burun tıkanıklığından şikayetiniz varmı benim tıkanmaya başladı okyanus suyuda etkilemiyo valla

sergu'cum benim de burnum tıkanıyo, spreyi sıkıyorum sonra da kulak cubuguyla temizlemeye calısıyorum, biraz rahatlatıyor, tabii belli süre sonra tekrar tıkanıyor...
bu arada senin mimik hareketlerin normale döndü mü yaa benim suratım hala katı mimik yapamıyorum cok garip gözüküyorumm

kızlaarr ya amelıyat oldum 4.gun oldu kendımı çok kötü hıssedıyorum.agzım yuzum gözlerım yanaklarım hepsı şiş hiç bi yerım oynamıyor off

zaycaaa gelmisss, hos geldinn nasıl oldunn, merak etme cok normal o dediklerin, daha 4. gündesin yavas yavas düzeleceksinn

kızzzlarr ya suratım botoxlu gibi hala kaskatı, mimik yok, alnım yanaklarım üst dudagım fln hareket etmiyor, 15 gün oldu, siz de aynı durumda mısınız, yoksa bende mi bir anormallik var?

benim mimiklerim var canım gülebiliyorum burnumuda oynatıyorum ama gülünce çok estetik durmuyo tabiki kaydirigubbakcemile3delikafadulden

twetty kime ameliyat oldun guzel oldumu burnun?

canım senin profiline baktım da senin burnunda ne varki zaten olmuşsun ameliyat anladığıma göre , bence çok güzel canım yüzünede çok yakışmış.. ben Dr Sinan Şakrak 'a oldum çevre hastanesinde bugün bantlarım çıkıcak ozaman anlycam iyi mi kötü mü -tatlicadiarzu-

bunlar cok normal böle mimik felan yok .. benim 5 ay olduğu halde burnumu havaya doğru kaldıramıyorum sağa sola oluyor oda azıcık ucu halen hissis.. parmağım bile ğirmiyor bende kulak temizleme cubuğu kullanıyorum .. gececek kızlar bunlar hep ğececek ..

hambospara'cım senin burnunu ben cok begeniyorum masallah diyeyim, ya hareket etmemesi hadi neyse de su dudagım biraz hareket etseydi de garip konusmam bir bitseydi cok mutlu olacaktım yaa, insanlar garip bakıyor simdi suratıma böle oluncaa
tweetty'cimm bu arada burnunu merak ediyorum, cıkarmıs olman lazım artık bantları nasıl burnunn, begendin mii, biz ne zaman görecegizzz :KK70:

sergu'cum benim de burnum tıkanıyo, spreyi sıkıyorum sonra da kulak cubuguyla temizlemeye calısıyorum, biraz rahatlatıyor, tabii belli süre sonra tekrar tıkanıyor...
bu arada senin mimik hareketlerin normale döndü mü yaa benim suratım hala katı mimik yapamıyorum cok garip gözüküyorumm

canım benimdee öyle gülerken üst dişlerim görünmüyor çok komik görünüyorum,:roflol: en büyük sıkıntım gülmek burnumu 6 aylığına servis dışı bıraktım ama bari dudağım normale dönse

öff sergu'cum aynen yaa, bir de cok gülünce burnum yamulmus gibi hissediyorum korkuyorumm yaa

hambospara'cım senin burnunu ben cok begeniyorum masallah diyeyim, ya hareket etmemesi hadi neyse de su dudagım biraz hareket etseydi de garip konusmam bir bitseydi cok mutlu olacaktım yaa, insanlar garip bakıyor simdi suratıma böle oluncaa
tweetty'cimm bu arada burnunu merak ediyorum, cıkarmıs olman lazım artık bantları nasıl burnunn, begendin mii, biz ne zaman görecegizzz :KK70:

evet çıktı bantlarım ebrucum . canım, şuan çok yoğunum bugün kardeşim askere gidecek :KK43: erken çıkıcam işten bugün vakit bulursam koyarım bulamazzsam ptesiye artık :eek:

ewet dudaklar cok gerginoluyor ben iki elimle yanaklarımı tutardım kı rahat ğülebileyım die bide ben cok gülen biri olarakcok zor olmuştu ama fazla mimikte zate zararlı .. 2,5 ay sora rahat ca olucak dedikleriniz ..ay süper süper en kısa zamanda sizde koyun ğörek reismleri kıs=) eskı yeni hallerimiz die bir yer var hatta =) ebrucum saol eminim seninde ğüsel omuştur buynun ama az sabır ya olduk en azından demi =)

tweetty'cim burnunu begendin mi barii, resmi ne zaman istersen o zmn koy canım daa begenip begenmedigini merak ediyorumm, benim kadar soka ugradın mı :KK70:
hambospara'cım sabır sabır catlamam umarım :KK70: insallah bu sıkıntıya deger de güzel olur, bugun burnum birden acayip kanadı korkup hastaneye gittim doktor normal dedi, psikolojimi bozacak bu burun benm :)))

tweetty'cim burnunu begendin mi barii, resmi ne zaman istersen o zmn koy canım daa begenip begenmedigini merak ediyorumm, benim kadar soka ugradın mı :KK70:
hambospara'cım sabır sabır catlamam umarım :KK70: insallah bu sıkıntıya deger de güzel olur, bugun burnum birden acayip kanadı korkup hastaneye gittim doktor normal dedi, psikolojimi bozacak bu burun benm :)))

res,m koydum canım bakabilirsin ben şimdilik beğendim gibi ama şişlikten dolayı eğri görünüo bazı yerleribenneyaptımki

kızzzlaarrr bir seyy soracagımm, yaa yüzümde tik oldu sanki istemsiz hareketler yapıyorum galibaa arada sırada hani gözüm seyiriyor ya da yanadım böle garip oluyor normal mi yaaa merak ettiiim simdii Allah korusun tikli olmiim dee :KK43:(( yoksa suratım hareketsiz kaldıgı icin mi oluo acaba yaa :KK43: ühüü

kızzzlaarrr bir seyy soracagımm, yaa yüzümde tik oldu sanki istemsiz hareketler yapıyorum galibaa arada sırada hani gözüm seyiriyor ya da yanadım böle garip oluyor normal mi yaaa merak ettiiim simdii Allah korusun tikli olmiim dee :KK43:(( yoksa suratım hareketsiz kaldıgı icin mi oluo acaba yaa :KK43: ühüü

canım kasma artık kendini yaa psikolojik bunlar emin ol tikli falan olmayacaksın ameliyat olduğunu unut artık sanki üzerinden çok uzun zaman geçmiş gibi zaten nerdeyse bir aya yaklaşıyoruz dimi canım, istediğin gibi mimik yap , gülümse.. kendini kasma burnuma bişey olur diye , inan gülünce çok çirkin v e tuhaf görünüyorum şişliklerimden dolayı ama yinede gülmekten alıkoymuyorum kendimi geçicek bunların hepsi allahın izniyle sen de unut artık ameliyatı korkma burnuna hiç bişey olmaz:1hug:..

X