rossmann ürünlerinden memnunmuyuz kızlar ?

Ben tatile giderken küçük seyehat boylarını aldım. Tonik temizleme sütü yüz yıkama jeli hassas ciltler için olanı. Ama memnun kalmadım benim cildime uymadı.

Rossman' dan cruelty free yani hayvanlar üzerinde test edilmemiş banyo serisi ürünleri alıyorum ve çok memnunum. Ayrıca kendi markası olan ev ürünleri de çok güzel.

Domol der susarım :KK70: Domol çamaşır beyazlatıcısı müthiş tek kullanımlık paketlerde satılıyor fıyatı yanlıs hatırlamıyorsam 2 tlydi sanırım ama harıka gozle gorulur fark oluyor beyazlarda

rossmann iyidir ben memnunum her aradığım ürünü bulabiliyorum

Temizlik bezleri var yer bezi banyo bezi aldım ben memnunum deneyin cok uygun fiyatları:21:

teşekkürler kızlar yardımcı oldunuz bende isana nın urunlerınden vazgecmiyorum kozmetik olarak da essense ve pastelin urunlerinden memnunum genel olarak

bende essence ürünlerini kullanıyorum tekli farları bi harika :) çok fazla ürün alıyorum ordan ama ki bi şey merak ediyorum stantlarda anti ageing ürünleri var üstlerinde almanca yazdığı için anlayamıorum kullanan varmı ??? beğenen ??? maskeleri filan ??? fiatlarıda uygun merak ediorum

Ben rossmann'ın domol marka deterjanlarından çok memnunum, alverde, isana, rival de loop ürünleri de fena değil deneme yanılma yöntemiyle en iyisini bulabiliyorum.:)

bende essence ürünlerini kullanıyorum tekli farları bi harika :) çok fazla ürün alıyorum ordan ama ki bi şey merak ediyorum stantlarda anti ageing ürünleri var üstlerinde almanca yazdığı için anlayamıorum kullanan varmı ??? beğenen ??? maskeleri filan ??? fiatlarıda uygun merak ediorum
anti ageing sivilce karşıtı serumunu kullanıyorum ve 3 etkili yuz temizleme kopugune kullanıyorum harika urunler memnun kaldım tavsiye ederim

Fiyatlari uygun ve Rival diye ürünleri var ondan mrmnunum gratis e gidiyorum biraz pahali buluyorum ama rossman gayet iyi

Domol un bütün ürünleri bir harika, kesinlikle tavsiye ederim, cam bezini aldım oda çok iyi,,bu fiyata bu kalite süper bence.

Evet temizlik olarak domolu çok duyuyorum ben de, kozmetik olarak ise catrice ve rival de kayda değer şeyler olduğunu düşünüyorum, isananın da bazı ürünlerini severek kullandım...

Rossman ürünlerinden domol markasına bayılıyorum temizlik o kadar kolay oluyor ki anlatamam özellikle fırın temizleyici köpük ve döşeme temizleyici köpük bir harika

Rossmann Alman markası olduğu için kendi ürünlerini getiriyor ve oldukça uygun fiyata alabiliyoruz ben çok seviyorum işe yarar ürünleri var. Mesela renk çıkarıcı mendili diğer markalara göre çok uygun Rossmann'da neredeyse 3-4 kat daha uygun diyebilirim. Kozmetiklerini de beğeniyorum ama mesela Rival De Young un ya da Rival de Loop un eyeliner ı gözümü yakmıştı ama harici çok iyi cil bakım ürünleri de hem uygun hem kaliteli ve temiz içerikli. Organik ürünler de diğer markalara göre yarı fiyatı hemen hemen. Selülit yağını kullanmıştım portakallı ve organik içerikli 17 tl falandı ama kocaman boy ve çok kaliteliydi. Rossmann'ın tek eksisi henüz her yerde olmaması.

Ben rossmana bayiliyorum ya. Aradigim hersey var birde peel off maskeler simdiye kadar gördügüm en kaliteli olani. Yesil bir pakette, rival de loop rossmannin kendi markasindan aloe verali...

X