Deri ve Cilt Hastalıkları Sabahlara kadar uyuyamıyorum ( resimli)

Bir kez bitlenmiştim,geceleri hep boynumu yemişlerdi deliler gibi kaşınıyor uyuyamıyordum.Küçükken tabi.Yani pire olabilir mi acaba diye düşündüm.Benzer işler.Geçmiş olsun anlayabiliyorum delirtecek gibi kaşınır

Aklıma geldide zaten ilaclatmak saçma olur.bizim burası yeşillik alan belediye 3.4 günde bir ilaçlama yapar.degisen bişi yok yani.yesillik alan böyledir . ..gittimiz hastanelerde kötü değildi aslında neden bulamıyorlar nedenini bende anlamadim

Belediyenin yaptığı sizin evdekini öldürmez. Zaten onlar sadece kovucu sıkıyorlar öldürücü değil.

isilik gibi duruyor. benim oğlanında sırtı böyle sıcaktan. ama kaşıntı yok. bilemedim. uyuz vs deninlince huylanmış da olabilirsiniz. psikolojik olarak kaşıntı hissediyor olabilirsiniz.

benim kullandigim ilaclar yan etki yapinca yasadim bunu kortizon igne verdi fakat 1/2 ay daha dvm.eder demisti igneye ragmen dvm etttide. ustelik sicakda daha da artiyo allah yardimcin olsun zor

İsiliğe benzettim bende. Havalardan muhtemelen, teniniz güneş gördükçe daha da artar fazla güneşe çıkmamaya dikkat edin. Kaşıntı için de stilex krem iyi geliyor yatıştırıyor baya

Bu uyuz gibi duruyor. Verilen losyonu haftada bir uyumadan önce tekrarlamak gerekiyor. Uyandıktan sonra güzelce duş almak kullanılan tüm çarşaf kılıfları havlu ve giysiler 60 derecede yıkanmalı. Bir hafta sonra aynı işlem devam etmeli. Sıcak duş aldığında ve gece yatarken kaşıntı daha çok artıyorsa burdan da uyuz olduğunu anlayabilirsin. Hemen geçer bir şey değil. Banyoda ortak terlik kullanıyorsanız ordan bile yeniden geçer. Evdeki ortak ve kişisel kullanılan her şeyin iyice dezenfekte edilmesi gerekir. Tavsiye edilen uyuz losyonu Kwellada Losyon ilk 2 yıkamadan sonra kaşıntın azalacaktır. Bu sürede sıcak ortamda kalmamaya dikkat et sıcakta kaldıkça kaşıntı artar ve yara olur

Ne olabilir peki ? Dr lar bile bulamadı nedenini ? Yazılan ilaçlar da bi ise yaramadi
Alerji ilaci yazmadilarmi kasintiyi onlemek icin,tahta kurusu olabilirmi?eviniz Ahsapsa olasiliklar arasinda her ihtimale karsi evinizi ilaclatin fizyolojik sikintiniz olsa baba haric hepinizde olmaz.Ya hepinizin ortak tukettigi bir gida vs dokunuyor yada uyuz mikrobu ,pire tahta kurusu vs gibi birseydir.

Uyuz görmüş birisi olarak söyleyim uyuz gibi durmuyor. Çok yüzeysel duruyor ve uyuz olsaydı baba da durumdan yırtamazdı. Onu eleyin. İsilik olabilir de aynı anda 3-4 kişide olması bana ilginç geldi yani sanırım bulaşıyor acaba başka bir şey mi? Başka doktora görünseniz hepiniz aynı anda

Pire de bu şekilde olmaz. Pirenin ısırdığı yer mercimek gibi kabarıyor bende. Ve böyle döküntü gibi vücudun her yerinde olmuyor ısırdığı yerler çok net olarak görünüyor ortasında nokta şeklinde de deliği oluyor. Ayrıca bu kadar insan hepinizde pire olsa illa ki bir tanesini zıplarken görürsünüz ya da gece kıpır kıpır insanın içinde dolaşır 🤦🤦

Maalesef sıcaktan olma ihtimali çok yüksek ama uyuz ya da ne bilim pire olamaz. Bu şekil iz bırakmıyor. Ayrıca pire olsa babanızada geçerdi
Bende de kaşıntı başlamıştı, doktora gittim alerji dedicunku uyuz belirtileri yoktu. Cildimde hic iz yoktu ve asla geçmedi. Karpuzlu araba Karpuzlu araba geceleri yatınca ve banyo da sıcak su da kaşıntı azıyor mu, o zaman izler değişim olsa da veya hic iz olmasada kesin uyuz. Ikinci gittigim de doktor k ile başlaya uyuz losyonunu verdi ve denemek için veriyorum geçmezse psikiyatri dedi. Ve o losyon birinci kullanımda o kadar rahatlattı ki. Bence gidin deneyin bisey kaybetmezsiniz.
Benim kaşıntıdan kollarıma karnima icbacaklarıma kan oturuyordu. Gerçekten berbat birsey.

Başlıkta yazdığım gibi sabahliyorum ya kaşınıyorum.once kardeşimde başladı sonra annem sonra ben şuan evdeki tek kasinmayan babam :KK43: oğlumda kaşınıyor doktora gittik isilik dedi . kardeşim başka Dr gitti uyuz dedi.denemedigim şey kalmadı evde ne bulduysam kaynattim utuledim .losyonlar kremler kükürt sabunu yahu herşeyi ama herşeyi denedim geçmiyor :KK43: cildiricak gibi oluyorum heryerim yara bere içinde kaldi .ya nolur başka bildiğiniz şeyler varsa söyleyin vücudum çok kötü durumda kasinmaktan gözüme uyku girmiyor.buarada 3 ay once başladı bu kasinti git gide ilerlediEki Görüntüle 2658887
Doğal ev yapımı bıttım sabunu kullan aktardakiler fabrikasyon oluyor katkılı. tüm cilt sorunlarna birebir sampuan kimyasal deterjan falan kullanma iyileşene kadar. Bitkisel deterjanla yıka çamaşırlarınızı.

X