Sabrszlanyorum

firdevsim canım inşallah hamişliktendir canım belirtilerinn güzel haberlerini bekliyorum

[B]ben martta kimyasal gebelik yaşadım 1,5 yıldır da bebiş istiyoruz ama Allahım zamanını bekliyor belirtilerim akıntım kasıklarımda ağrı bacağıma bile vuruyo bacaklarımda sızlamalar göğüslerim hafif hafif acımaya başladı çok uyuyorumm bide çok üşüyorum ayaklarım buz gibi oluyo bugün spor ayakkabı giydim düşünün işte opuyorumnanaktan[/B]

dilek bence sen kan testi yaptır :) bizde merak ettik :emir_bebek: haberi verirsin inşallah

yok benim ümidim yok beklicem gelecek hafta sonuna kadar eğer yine olmazsam kan testi yaptırırım ama eminim hamiş değilim
napalım kısmet Allah vereceği zamanı biliyordur elbette

inş cnm ya.senle adet tarihimiz aynı heralde.beklemek çooooook zor.fisfisfissonuç güzel olsunda bekleriz demi:ecrin_bebek:

beklerız arkadasım nıye beklemeyeleım ama bu beklemeler benı olduruyo yaaa kızlar bıde bende afedersınız ama asırı bı gaz basladı ıdrarım bı koyu bı acık ve normalde benım gogus uclarım sızlamazdı ama sımdı cok acıyolar yardım edın nolur anlamıyorum ıcımde cok tuhaf bı agırlık var sankı offff

beklerız arkadasım nıye beklemeyeleım ama bu beklemeler benı olduruyo yaaa kızlar bıde bende afedersınız ama asırı bı gaz basladı ıdrarım bı koyu bı acık ve normalde benım gogus uclarım sızlamazdı ama sımdı cok acıyolar yardım edın nolur anlamıyorum ıcımde cok tuhaf bı agırlık var sankı offff

aynı şeyleri ben yaşıyorum :KK43: karnım öle bi acaipki...sanki midemde kocaman bişi varmış gibi... :KK43: göğüslerimde aynı şekilde...

aynen canım yaaa ama banım goguslerım sısmedı ucları acıyo sadece

nasıl gectı canım anlamadım artık sızlamaıyomu artık??*

aynen canım yaaa ama banım goguslerım sısmedı ucları acıyo sadece

benimde şiş deil ama uçları büyüdü ve genişledi :KK43: böle sızı deil ama garip bişi var böle acıyo gibi kaşınıyo gibi...diyorum ya bi garip :KK43:

kızlar benimde göğüslerim çok şiş değil ama içten içe çok sızlıyo.özellikle akşamları.sizinkide akşammıkafamçokkarıştı

nedıyım allah herkezın gonlune gore versın ınsallh hepımız hamısızdır

slm kızlar bende hamilemiyim topiklerine dadandım bu aralar çünkü bende bu soruyu çok merak ediyorum kendim için SAT 18 temmuz bu ay korunmayı bıraktık ve belirtilere gelince göğüslerim acıyordu ama geçti kasıklarımda batma gibi ufak ufak ağrılar oluyor ve son bi kaç gündür sabahki ilk idrarımın rengi koyu çok sabırsızlanıyorum kan tahlili yaptırayım diyorum ama biraz daha bekleyeyim diyorum offf sabırsızlıktan ölücem

kızlar bende en son 9 temmuzda adet oldum.ama adetim düzenssizleştiği için 40 güne kadar çıkıyor bende 18 ağustos olmam gerekiyor diyorum.1 haftadır göğüslerim sızlıyo bugünde kasıklarımda bacaklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrı var.Ya hamiş olmak o kadar çok istiyorum ki.en son dün test yaptım negatifmafoldumben Diyorum şimdi kesin adet olacaım kendi kendime hevesleniyorum işte.Pazarteide kırmızılar gelmezse kan testi yaptıracam.

slm kızlar bende hamilemiyim topiklerine dadandım bu aralar çünkü bende bu soruyu çok merak ediyorum kendim için SAT 18 temmuz bu ay korunmayı bıraktık ve belirtilere gelince göğüslerim acıyordu ama geçti kasıklarımda batma gibi ufak ufak ağrılar oluyor ve son bi kaç gündür sabahki ilk idrarımın rengi koyu çok sabırsızlanıyorum kan tahlili yaptırayım diyorum ama biraz daha bekleyeyim diyorum offf sabırsızlıktan ölücem

cnm kan testi yaptırsan belki çıkar ama çıkmayınca insan çok bozuluyo ve ümit beslemeye devam ediyo bence adetinin geçmesini bekle.ben bgn vakit geçsin diye bütün evi temizledim.ne zormuş beklemek:1no2:

kızlar bende en son 9 temmuzda adet oldum.ama adetim düzenssizleştiği için 40 güne kadar çıkıyor bende 18 ağustos olmam gerekiyor diyorum.1 haftadır göğüslerim sızlıyo bugünde kasıklarımda bacaklarımda sanki adet olacakmışım gibi ağrı var.Ya hamiş olmak o kadar çok istiyorum ki.en son dün test yaptım negatifmafoldumben Diyorum şimdi kesin adet olacaım kendi kendime hevesleniyorum işte.Pazarteide kırmızılar gelmezse kan testi yaptıracam.

cnm allah gönlüne göre versin inş.tez zamanda güzel haberlerini alalım:teselli:

kızlar yokmu kimsede bi gelişme.eğer bnm belirtiler psikolojikse yuh dicem kendimeÇok üzgünüm çoook

X