Sakarya///54

kampüste okuyorsan serdivanıda bilirsin tabiki :) mavi durağın orada diens te muhakkak yemek yemeni öneririm stragonof özellikle muhteşem yapıorlar mutfak cafede kahvaltı öneririm, çarsıda kahve diyarının waffle ını tek geçerim yemek yeme konularını bana sorabilirsin 43 kiloyum ama yeni şeyler yemeyi ve tatlıları çook severim :) meselaaaaa çarşamba pazarına muhakkak gitmelisin :) bayramdan sonra denize kefken /cebeci /kerpe oradaki pembe kayaları görmelisin sertap erenerin klip çektiği yer sonraaaa karasu da acarlar longoz olabilir karasunun gece hayatı :) zamaanla ve çevre edindinçe yapabilirsin bunları :KK55::KK55::KK55: sakarya güzeldir kıymet biilene:KK16::KK16:

yani düşünün ben bi sene kaldım sayılır sakaryada ama şimdi hemen gidim derdindeyim seviyorum ya çoğu arkadaşım sevmez ama orası ayrı ya :KK70:
ben merkezde kaldığım için serdivanda pek takılmıyorum ama cafelerini bilirim gitmişliğim yoktur ama diensle mutaf cafeyi biliyorum ama hiç gitmek nasip olmadı inşallah bu sene gezip görmek istiyorum her yeri :KK70:
kahve diyarında değilde waffle ı akmde yedim orayı önerdiler orasıda güzeldi beğendim :KK70:
çarşamba pazarına en son okul bitmeden gitmiştim o zamanlar param olmadığı için gezmekle yetindim şimdide bi sakaryaya gidimde direk oraya gitcem :KK70:
aa pembe kayaları merak ettim :KK70: orayada bi gidelim :KK70:
bide kampüsten sapancaya 20 dkda iniliyormuş diye duydum doğru mu ki o? :44::KK52:

yani düşünün ben bi sene kaldım sayılır sakaryada ama şimdi hemen gidim derdindeyim seviyorum ya çoğu arkadaşım sevmez ama orası ayrı ya :KK70:
ben merkezde kaldığım için serdivanda pek takılmıyorum ama cafelerini bilirim gitmişliğim yoktur ama diensle mutaf cafeyi biliyorum ama hiç gitmek nasip olmadı inşallah bu sene gezip görmek istiyorum her yeri :KK70:
kahve diyarında değilde waffle ı akmde yedim orayı önerdiler orasıda güzeldi beğendim :KK70:
çarşamba pazarına en son okul bitmeden gitmiştim o zamanlar param olmadığı için gezmekle yetindim şimdide bi sakaryaya gidimde direk oraya gitcem :KK70:
aa pembe kayaları merak ettim :KK70: orayada bi gidelim :KK70:
bide kampüsten sapancaya 20 dkda iniliyormuş diye duydum doğru mu ki o? :44::KK52:

kümpüsten sapancaya hiç inmedim ama yol oldugunu duymuştum olabilir denemesi bedava :):KK52::KK52:

allah hayırlarla bitirmeyi hayırlarla iş bulmayı nasip etsin inş. :)

kızlar bu arada kendi işini kuran bayanlar var mı aramızda ? benım işsizliğimden dolayı artık kendi işimi kurma eyilimim var :KK33::KK33:

ey ahali hayırlı ramazanlar..nasıl geciyor orucumuz???
geleneksel iftar buluşmasını yapalım mı gelebilecek olanlar burdan yazsın yer ve mekanı ayarlayalım ramazanın sonun abırakmayalım herkesın temızlıgı misafiri alışverişi zor oluyooooo
haydeee pamuk eller klavyeye bi silkelenin kendinize gelin ayol eskilerden kimse kalmamışş aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK14:

slm kızlar naber nasıl geçiyor mübarek ramazan bizler her sene olduğu gibi bu senede geleneksel iftar buluşmamızı yapmak istiyoruz yeni arkadaşlardanda iftarımıza katılmak isteyenler olurmu acaba olursa seviniriz....

yok canım artık burda resimlerimizi paylaşmıyoruz genelde facedeyiz biz hatta orda sakarya kk sayfamız var.

X