Tüp Bebek Merkezleri SAMSUN TÜP BEBEK TEDAVİ SÜRECİNDE OLANLAR TOPLANALIM

Belinayderes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019
31
56
31
Samsunda ikamet eden ve bu süreci yaşayan arkadaşlarımızın deneyimlerini paylaşması için açtığım bir konu .
Bilgi kirliliğinden uzak faydalı içerikler olur umarım. Şimdiden görüşlerini deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Hayırlı, olumlu sonuçlarımızı paylaşacağımız bir grup olur inşallah.

Samsunda ikamet eden ve bu süreci yaşayan arkadaşlarımızın deneyimlerini paylaşması için açtığım bir konu .
Bilgi kirliliğinden uzak faydalı içerikler olur umarım. Şimdiden görüşlerini deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Hakkında hayrlısı olsun inşallah hangi doktora gidiyorsun tedavi için

Samsun’dayım ,
İstanbul Memorail ‘da tedavi görüyorum .

2018 yılında Medicalpark Tayfun Alperde negatif sonuçlanan bir deneyimim oldu.
2020 yılında Medicana Şafak hoca ile yarıda kalan (sperm bulunamadı) bir başlangıcım olmuştu.

Şuanda Şişli Memorial için araştırma sürecindeyim. Öncesinde araştırma yapıyorum

Hayırlı akşamlar bende iki denememi özel Ankara tüp Bebek merkezi nde yaptırdım pozitif oldu çok şükür bu 3.denemem maddi imkanlardan dolayı 19mayis fakültesinde tedavi gördüm davut hocada ayın 2sinde transfer oldum bakalım sonuç ne olacak dua edin

Malaesef fakülteden olumsuz sonuç aldım 9.gun değerim 0.100
Üzüldüm doğrusu , keza bir o kadar da şaşırmadım gibi birşey …
Sakın yanlış anlamayın lütfen , şahsınıza söylenmiş değil ama malesef ki devlet kapısına güvenipte bu süreci onlara emanet ediyoruz ve ben eminim ki boş muayeneler , baştan savma iş …
İmkan olsa, kimse o kapıyı açmaz

Baştan pek umutlu değildim cnm zaten pozitif sonuç alan çok nadir orası boşa vakit kaybı orada da az para harcamadim 17 bin gitti keşke ilk gottigim yere gitseydim diyorum ama hem maddi imkan hemde kayınbabamin isteği ile gittim orası uzak olunca burada da olur dediler tamam sizin dediginiz olsun dedim

bende samsun medicalpark tüp bebek merkezinde başladım yumurta toplama yapıldı pazartesi günü 9 yumurtadan 2 si döllendi. cumartesiye kadar beklicez yine embriyoların durumu için
hemen transfer yapmicam dedi doktor bira dinlen dedi 2 regl dönemi bekleyecekmişiz

Baştan pek umutlu değildim cnm zaten pozitif sonuç alan çok nadir orası boşa vakit kaybı orada da az para harcamadim 17 bin gitti keşke ilk gottigim yere gitseydim diyorum ama hem maddi imkan hemde kayınbabamin isteği ile gittim orası uzak olunca burada da olur dediler tamam sizin dediginiz olsun dedim
bu tip durumlarda ailenin müdahil olmasına da karşıyım. zaten psikolojik olarak zor kafalar karışık birde dışardan müdahale olunca insan hep çaresiz hissediyor

bende samsun medicalpark tüp bebek merkezinde başladım yumurta toplama yapıldı pazartesi günü 9 yumurtadan 2 si döllendi. cumartesiye kadar beklicez yine embriyoların durumu için
hemen transfer yapmicam dedi doktor bira dinlen dedi 2 regl dönemi bekleyecekmişiz
Kaç yaşındasınız ?

muhterem akdeniz çokta menunum kendisinden herşeyden önce harika bi insan 2 embriyo donduruldu şu anda

merhaba bizde ilk denemeyi omü de davut hocada yaptık olumsuz sonuç aldık ve çok ilgili açıklayıcı bir süreç olmadı. Önerdiğiniz doktorlar var mı?

merhaba bizde ilk denemeyi omü de davut hocada yaptık olumsuz sonuç aldık ve çok ilgili açıklayıcı bir süreç olmadı. Önerdiğiniz doktorlar var mı?
Rabbim tekrarını yaşatmasın ..
Samsun’da malesef donanımlı bi merkez yok , haliyle kendini bu konuda büyük kentler gibi geliştiren hocalar da yok .
Sizde nasıl bi problem vardı peki , süreciniz olumsuz sonuçlandı ?

bende amh düşüklüğü, eşimde de azospermi var. öğrendiğimizde direk tüp bebeğe yönlendirildik 1 ay içinde işlemlere ve tedaviye başladık. tedavi sonucu 4 sağlıklı yumurtam oldu eşime de sperm bulundu demiş dr operasyon sırasında. 2 gün sonra aradılar embriyo oluşmadı diye.
şafak hocayı duydum ama henüz tamamen araştıramadım.

bende amh düşüklüğü, eşimde de azospermi var. öğrendiğimizde direk tüp bebeğe yönlendirildik 1 ay içinde işlemlere ve tedaviye başladık. tedavi sonucu 4 sağlıklı yumurtam oldu eşime de sperm bulundu demiş dr operasyon sırasında. 2 gün sonra aradılar embriyo oluşmadı diye.
şafak hocayı duydum ama henüz tamamen araştıramadım.
Şafak Hoca yolcu ..
Sanırım İstanbul’da devam edecek ..
Niyetiniz varsa bi öngörüşme yapın derim .
Eşide Embriyolog aynı hastanede

Şafak Hoca yolcu ..
Sanırım İstanbul’da devam edecek ..
Niyetiniz varsa bi öngörüşme yapın derim .
Eşide Embriyolog aynı hastanede
Şafak Hoca medicanadan ayrıldı
Ama hala Samsunda
Mediliv hastanesinde şu an
P pastell3455 instagramdan mesaj atarsanız size geri dönüş yapacaktır 😊Hatta instagramda bi fotonun altına telefonunuda yazmıştı whats uptan da yazabilirsiniz
Mesaj yazmakta hiç çekinmeyin
Çok babacan birisidir
Ben ilk instagramdan yazmıştım kendisine hemen geri dönüş yapmıştı 😊

X