Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
1000016330.jpg

Çok o parti bu parti diye bakmıyorum konuya, bu şekil olmayalım yeterli

Dün birileri sandığa ıslık çala çala gitmiş iktidara bir ders vermek için...Genel seçimde neden yapmadınız ki bunu

Birileri de sandığa gitmemiş gitseymis durum değiştirmiş.
Hoş yurt dışı oylarının olmaması etkili idi bence ama.
Yine de kendilerine pay bicenlere guluyorum

Birileri de sandığa gitmemiş gitseymis durum değiştirmiş.
Hoş yurt dışı oylarının olmaması etkili idi bence ama.
Yine de kendilerine pay bicenlere guluyorum
Cumhurbaşkanı, Bakanlar bile İstanbul için sahaya inmişken gitmeyerek ayıp etmişler bence hiç yakıştıramadım. Demek ki bir kırgınlık var. Yurt dışı çok etkiliyor haklısın onlar çok duygusal bakıyor olaya döviz yüzünden

Adiyamani aldi ,Imamoglunun gecen secim taşlandigi Erzurumdan 2 ilce aldi, Manisayi aldi,Konyadan bile ilce aldi.Dahaaklima gelmeyen iller var.Bu buyuk basaridir.Gorev aldigim sandik civari az cok profil belli.Sildi süpürdü orda bile gecen sene nerdeyse tulum cikarmisken akp .Bence artik kolay kolay kimse "bu son secimim,oy yoksa hizmet yok laflarini yemiyor.
Secim adina tek uzuldugum Zafer partisi oldu.Ilce mecliste onlara vermistim ama ulke capinda cok dusuk kaldi

Bu seçim büyük bir başarı ve gövde gösterisiydi. “Erdoğan yenilmedi, teşkilâtlar ve parti çalışmadı, emekliye zam yapsalar ekonomiyi biraz toparlasalar yine kazanırlar.” argümanları artık tutmaz; sanmıyorum.

Bu sonuçlar CHP için önümüzdeki genel seçimler adına büyük bir fırsat. Hepimizi büyük oranda şaşırtan, AKP-MHP’den geçen Kütahya, Bursa, Afyon, Adıyaman, Amasya, Giresun, Kastamonu gibi illerde ilk günden yoğun çalışmalar yapılıp hizmet tabana yayılırsa sadece milleti kazanmakla kalmazlar, önümüzdeki genel seçimler adına da iç bölgelerde CHP çalışmıyor algısı yıkılabilir. Özellikle deprem bölgesinde her şeyden evvel insanlık adına o insanları bir kez daha yüz üstü bırakmayıp, yaralarını saracak her türlü girişimi yapmalılar. Şimdi top tamamen CHP’nin kendi elinde, umarım bu fırsat kibre ve zafer sarhoşluğuna kapılmadan iyi değerlendirilir.

Her şeye rağmen, umudumuzu defalarca kaybetme raddesine gelip hayal kırıklığına uğramamıza rağmen sandığa gitmekten vazgeçmeyen herkese çok minnettarım.

Türkiye’nin küllerinden doğduğu, seküler, akıl ve bilimin aydınlık yolundan gittiği yıllarını görürüz umarım. Türkiye laiktir, laik kalacaktır!

Efsaneleri tekrar hatirlarsak; bu seçim murat kavurma ve ekrem imaro nun amansız mücadelesi olarak aklımda kalacak 🤝 imam hatipoglu vardi bir de o da güzeldi 🧿
O değil de Ekrem İmamoğlu adını her okuduğumda kulağımda Ekrem İmarooo yankılanıyor. Adamın adını artık düzgün okuyamayacağım. Bide Erdoğan İmam diyen teyze vardı ki…. Asıl efsane o bence.

Programın adına bayılıyorum....Tarafsız Bölge :KK53:
Bertaraf bölge bir defa onun adı ironi yapmışlar koyarken 🤣 tffnin hataları bile akpnin oy kaybetmesine sebep olmuş, haklı olabilirler bak. Belki benim akşam yapacağım yemeği bulamamam, hatta ramazan ayı bile oy düşüşüne sebep olmuş olabilir 😁 şekeri tansiyonu oynayanlar mührü yanlış yere vurmuştur belki

Bir daha ramazanda seçim yapmasınlar bence, millete yaramıyor

Sosyal medyada Akp li tayfanin aklina yeni geliyor biz nerse yanlis yaptik diye sorgulamak.Altinda yazilan siralanan maddeler ise korkunc..Hepsinin ortak noktalarindan biri LIYAKATSIZLIK. 10 kusur senedir bas bas bagiriyoruz hic bir donem olmadigi kadar adam kayirma,torpil donuyor diye.Insanlarin cani yaninca anliyorlar demek ne oldugunu...

Bu arada Kilicdaroglunun Chp liderligindeki tek başarisi 2019 yerel secimlerinde Istanbul adayligi icin Ekrem Imamoglunu aday olarak gostermesidir.

X