Sedef_79'un Kondisyon Bisikletiyle Zayıflama Günlüğü

Kendim için ettiğim kadar sizin için de ediyorum :) Bak görürüsün yarım kilo da ne ki tartıda çıkacak farkın yanında. Sen yeterki kendini iyi hisset, olumlu düşün. Her şey çok güzel olacak :)))

önce zayiflama kararlarimda hep gaza gelip cabuk pes ediyordum cünkü kisa zamanda cok sey umuyordum.. burda böyle sizlerinde destegiyle galiba bu sefer olacak kizlarr..
HER$EY COK GÜZEL OLACAKKKK !!!!!!!!!!!
kendimize özgüvenimiz artacak, durusumuz bakisimiz yürüyüsümüz bile degisecek.. en bastada giyim tarzimiz tabikii :-))

Bu sabah uyandiktan sonra bir büyük bardak su ictim
sonra bir bardaga yakin sütün icine birer tutam 3 ayri cesit nesfitimi karistirip yedim
evden cikmadan yine büyük bir bardak su ictim
isyerinde bir kahve ictim
yanimda getirdiklerim : 2 orta boy domates, iki orta boy salatalik, iki tane kiwi ve bir limon ( ama henüz hicbirini yemeye firsat bulamadim ;-/ )
birazdan bir yesil cay icerim limonlu
$imdilik bukadar kizlar....

Sedefin yol arkadaşları :))

Sedefle ben düşündük ki, hepimizin ortak paylaşımını tek sayfada sürdürsek daha kolay olur sanki hepimiz için. Çünkü bu şekilde hepimiz bin parçaya bölünüyoruz. Bu paylaşıma Sedefin sayfasından devam edebileceğimiz gibi, ayrı bir sayfa açıp orada da devam edebiliriz. Tabi sizin de katılımınız lazım. Kdilan, Cemre, Pınar, Güzelbirgün, isterlerse Bihter ve Winx perisi.. Ve dileyen herkes. Fikirlerinizi söylerseniz çok güzel olur kızlar bu konuda. Ne dersiniz, hepimiz tek bir sayfada birleşelim mi? İsteyen yine arşiv amaçlı günlük sayfasına yazabilir tabi menülerini.

Sedefin yol arkadaşları :))

Sedefle ben düşündük ki, hepimizin ortak paylaşımını tek sayfada sürdürsek daha kolay olur sanki hepimiz için. Çünkü bu şekilde hepimiz bin parçaya bölünüyoruz. Bu paylaşıma Sedefin sayfasından devam edebileceğimiz gibi, ayrı bir sayfa açıp orada da devam edebiliriz. Tabi sizin de katılımınız lazım. Kdilan, Cemre, Pınar, Güzelbirgün, isterlerse Bihter ve Winx perisi.. Ve dileyen herkes. Fikirlerinizi söylerseniz çok güzel olur kızlar bu konuda. Ne dersiniz, hepimiz tek bir sayfada birleşelim mi? İsteyen yine arşiv amaçlı günlük sayfasına yazabilir tabi menülerini.

birde herzaman yazamasada ecem vardi galiba, unuttugumuz kisiler varsa özür :-(

cok iyi olur kizlar Vallaa, sevindim bir onay daha almamiza, hangi sayfada olacagi yada yeni bir sayfa acilip acilmamasi önemli degil, önemli olan hepimizin ortak tek adresimiz olmasii.. cok cokk pratik olacak hepimiz icinn..

ben de ok diyorum. çünkü hakikaten takip etmek zor oluyor, neyi nereye yazdığımı şaşırıyorum :KK1:

tesekkür ederiz canim benimm, Vallaa cok zor olmaya basladii, birde hepimizin izledigimiz yol ayni, süreklide irtibat icindeyiz, ayri ayri sayfalarda olmak anlamsiz olmaya basladi sanki..diger arkadaslarda ok derse, yeni bir konu basligi acariz belki, cok iyi olur, sagol tekrar :-)

KIZLAR KONUYU ACTIM
DIYET GURUPLARINDA ismide
grup may-girls birlikte zayıflıyor
HADII ARTIK OARADA DEVAM EDELIMMII :-)))

Herkes sayfasında bu notu büyük harflerle gecsın zahmet olmazsa.. Arada bır bıze katılan bır ıkı arkadasta bızlerı bulabılırler böylelıkle

merhaba canım sanırım yeni konu altında yazışıyoruz.ben tamam derim daha iyi olur fikir güç birliği daha iyi motive olmamızı sağlar.

kizlar artik DiYET YÖNTEMLERi VE DENEYiMLERiNiZ den bulabiliriz birbirimizi, ismimizde MAY-GIRLS :-))

artik bu günlügüm kullanmicam ben, sadece yukarida yazdigim hepimize ait yerde olacam.......

X