Şekersiz 21gün ve kilo verme ortakları aranıyor

Ben birde pasta şefiyim aynı zamanda üşenmeden tatlı yapardım paylaşım yapıyorum diye instada sonrada yerdim 😂 düşün şekeri bırakmak benim içinde ne kadar zor 😂 bende tam bırakmayacağım yine yerim ama şöyle bir ay vücudum bir fazlalığı atsın ve tatlı krizlerim azalsın diye tamamen kestim sonra arada canım çekerse devam :) ama bu ramazan bir gün güllaç yapıp yicem
Yaa beni en iyi siz anlarsınız biz aşırı pasta ekler tatlı tüketiriz hele ekler başımın belası ben de video çekip sosyal medyamda paylaşırdım da bıraktım artık Ramazanda nasıl tatlı yemeden dururuz bazen 10 kg nasıl vermişim diyorum kendi kendime aldım 1.5 unu yine eski halime dönmekten korkuyorum 😪

Yaa beni en iyi siz anlarsınız biz aşırı pasta ekler tatlı tüketiriz hele ekler başımın belası ben de video çekip sosyal medyamda paylaşırdım da bıraktım artık Ramazanda nasıl tatlı yemeden dururuz bazen 10 kg nasıl vermişim diyorum kendi kendime aldım 1.5 unu yine eski halime dönmekten korkuyorum 😪
1,5 kilo önemli değil ödemdir muhtemelen verilen 10kilo muhteşem bir olay tebrik ederim sizi 👏🏻👏🏻 ben 3gündür ramazanda ilk defa tatlı yemeden oruç açıyorum çok şaşkınım 3güne de regli olacağım asıl sınav o zaman olacak 🤦🏻‍♀️

Merhabalar,
Ben 34 yaşındayım 173 boyunda 70,60kilo(busabah itibari ile) bir zayıflama adayıyım.
7ayda aldığım 10kiloyu vermek istiyorum. En yakın arkadaşımın mayısta evlenmesi benimde yaza doğru evlilik yoluna girecek olmamla aciliyeti var :)
Cumartesi günü 71.65 çıktığım bu yolda, 3gündür şeker/ekmek yemeyerek, günde 2,5 litre su içerek 3günde 1kilo verdim.
Bunlarla birlikte yediğimi henüz çok kısmadım ama yeşil çay ve ödem atıcı kürlerle ve solgar bromelalin desteğiyle tamamladım.
Sizinde kilo verme niyetiniz şekeri kesme ihtiyacınız var ise gelin birlikte bu yola çıkalım.

Destek gördükçe spor yapmak için gaza geleceğimi düşünüyorum. Masa başı işim yüzünden hareketim çok az :)
Kazanız mübarek olsun :)Benim de masa başı işimden dolayı gitmeyen göbek 😕 eğer önlem almazsam göbek eritmekte zor

1,5 kilo önemli değil ödemdir muhtemelen verilen 10kilo muhteşem bir olay tebrik ederim sizi 👏🏻👏🏻 ben 3gündür ramazanda ilk defa tatlı yemeden oruç açıyorum çok şaşkınım 3güne de regli olacağım asıl sınav o zaman olacak 🤦🏻‍♀️
Sağolun teşekkür ederim 🥰 hurma da mı yemiyorsunuz oruç açarken

Benim regl olmadan 10 gün önce falan başlıyor yeme faslı 🤭regl olana kadar kendimi tutmak mesele

Sağolun teşekkür ederim 🥰 hurma da mı yemiyorsunuz oruç açarken

Benim regl olmadan 10 gün önce falan başlıyor yeme faslı 🤭regl olana kadar kendimi tutmak mesele
Tek yaşadığımdan aklıma bile gelmedi hurma almak ondan yemedim 😂 yoksa çok severim affetmem 😂 reglime iki gün kaldı asıl tatlı sınavını orda verirsem oldum ben 😂

İyi pazarlar herkese
Şekersiz 9. Gün
Bu sabah itibariyle 69,40’ım dünden 100 gr gitmiş. Akşamları yaptığım 10dakikalık spordan , şeker içeren hiç bir şey yememem ve 2,5 litre su içmem haricinde yemekten kıstığım yok (pardon beyaz ekmekde simitte yemiyorum unlu gıdaları da bi süreliğine en aza indirdim)
Bu kadar az hareket iyi gitmeye başladı. Ama diyorum ki 10 dk’lık hareketle bu kadar iyi gidiyorsam birde bi saat yürüyüş ekleyebilsem neler olur.
İftardan bi saat sonra yürüme fikrim var umarım yaparım
Youtube da 5gündür yaptığım programı merak edenlere;

Bugün şekersiz 10. gün

Tartıldım ve yine 69,40 gidişattan gayet memnunum.

Bugün sahurdan sonra duşa girip işe gidicem diye uyumadım ama pertim çıktı kafamın düştüğünü kimseye çaktırmim derken burnum akmaya başladı. Hiç halim yok yazamıyorum bile. Bu halsizlikten dolayı canım inanılmaz tatlı çekiyor inşallah dayanırım

Geçmiş olsun maşallah 🧿 güzel gidiyorsunuz ben de şekeri bırakmak istiyorum. Hedefimize ulaşırız 🙏

Geçmiş olsun maşallah 🧿 güzel gidiyorsunuz ben de şekeri bırakmak istiyorum. Hedefimize ulaşırız 🙏
Gerçekten beni çok zorlayan bir süreç oldu oruçta eklenince kolay olur sanmıştım ama tiryakisiymişim. Bir anda kesmeni öneririm azaltmaya çalışmalarım hep hataymış

Aç olduğum dan dolayı değil .yediklerim sırf şekerli yiyecekler , katılıyorum birden kesmek gerek çok oyalandım . İlk defa 78 kiloyu gördüm şimdi 75 , 76 kilodayım

Aç olduğum dan dolayı değil .yediklerim sırf şekerli yiyecekler , katılıyorum birden kesmek gerek çok oyalandım . İlk defa 78 kiloyu gördüm şimdi 75 , 76 kilodayım
Aynı benim durumumdu bazen yediklerime hayret ediyordum gün içinde

Günaydın herkese 💁🏻‍♀️

Bugün şekersiz 11. Gün. Bu kadar gün dayanabileceğime inanmıyordun açıkcası. Şeker isteğim inanılmaz azaldı 💪🏻 11 gündür aburcubur atıştırmalık ve simit bile yemedim (simit hassas noktam 😂)
Sabah kilomu ölçmek için tartıya çıktım ama o da ne pili bitmiş 😂 evren bana hergün ölçülmez mesajı verdi sanırım 😂
Değişim olarak karnım düzleşti hafiften bir süzüldüm diyordum. Gören bi iki kişi süzüldün mü sen diyorken eski kotumu deneyeyim dedim asla kapanacak gibi değil. Çok motivasyonsuz bir sabah 🥲

Günaydın herkese 💁🏻‍♀️

Bugün şekersiz 11. Gün. Bu kadar gün dayanabileceğime inanmıyordun açıkcası. Şeker isteğim inanılmaz azaldı 💪🏻 11 gündür aburcubur atıştırmalık ve simit bile yemedim (simit hassas noktam 😂)
Sabah kilomu ölçmek için tartıya çıktım ama o da ne pili bitmiş 😂 evren bana hergün ölçülmez mesajı verdi sanırım 😂
Değişim olarak karnım düzleşti hafiften bir süzüldüm diyordum. Gören bi iki kişi süzüldün mü sen diyorken eski kotumu deneyeyim dedim asla kapanacak gibi değil. Çok motivasyonsuz bir sabah 🥲
Merhaba motivasyonu bozmayın demek ki incelme olmuş ama biraz daha lazım :KK66:
Devam 💪

Merhabalar,
Ben 34 yaşındayım 173 boyunda 70,60kilo(busabah itibari ile) bir zayıflama adayıyım.
7ayda aldığım 10kiloyu vermek istiyorum. En yakın arkadaşımın mayısta evlenmesi benimde yaza doğru evlilik yoluna girecek olmamla aciliyeti var :)
Cumartesi günü 71.65 çıktığım bu yolda, 3gündür şeker/ekmek yemeyerek, günde 2,5 litre su içerek 3günde 1kilo verdim.
Bunlarla birlikte yediğimi henüz çok kısmadım ama yeşil çay ve ödem atıcı kürlerle ve solgar bromelalin desteğiyle tamamladım.
Sizinde kilo verme niyetiniz şekeri kesme ihtiyacınız var ise gelin birlikte bu yola çıkalım.

Destek gördükçe spor yapmak için gaza geleceğimi düşünüyorum. Masa başı işim yüzünden hareketim çok az :)
bende varım

Günaydın herkese 💁🏻‍♀️

ben sıkıntıdan yıyorum cok paspal oldum kendıme bakamıyorum

İyi akşamlar herkese.
Ramazanda iftara alışma günleri olduğundan bir kaç gün yazamadım

Bugün 8. Şekersiz günümdü. Ve sabah tartıda 69.50’u gördüm. Ve sporsuz yani akşamları yaptığım 10dakikalık hareketler hariç hemde kendimi iyi hissettirdi.
Bu gün beni 10gündür görmeyen bir arkadaşımla görüştüm zayıfladın mı sen dedi 😍

Gelelim bendeki 8gündeki şekersiz haftamda farkettiğim değişikliklere
1.) çılgın gibi olan tatlı yemezsem ölecekmişim hissi geçti
2.) önceden oruç tutmamda mutlaka başım ağrırdı çok kolaylıkla tutabildim.
3.) en önemlisi bence büyük tualete(çok ayrıntı oldu sorry 😂) sık ve düzenli çıkmaya başladım

Güncel kilo 69.50
işte onu bana da yaptırman lazım sizin gruba gelmem lazım bende:)

tatlı hıssımı yeme hıssımı durduramıyorum
tatlı hıssımı yeme hıssımı durduramıyorum
Bak şekeri bırakmayı 3-4gün dişini sıkıp denersen aşırı azalıyor. Daha önce 30gün bırakmam gerekmişti ilk yediğim tatlı çok şekerli gelmiş bitirememiştim. Herzaman iki tabak yediğim bir tatlıydı. Azıcık dişini sıkmama bakıyor. Ben ilk hafta bağımlılar gibi şeker krizine girdim bu sefer ama su içip durdurdum. Doktorlarda diyor şekerli bir şey yemek istediğinizde hemen bir bardak su için o azaltacaktır diye

işte onu bana da yaptırman lazım sizin gruba gelmem lazım bende:)
Geldin işte buda bi adım :) çok grup gibi olamadı ben yeniyim daha yeni yeni takipliyorum herşeyi 😂 ama birlikte güçlermizi birleştirip şekillendirelim

Selamlar herkese,

Şekersiz 12. Gün
12gün nasıl geçti anlamadım gerçekten yalan değil 3güne bozarım ben bunu diyordum.
Bu gün tartılabildim 200gr gitmiş. 69.20’yim. Yavaş ilerliyor ama buna da seviniyorum. Çünkü kızartmalar aburcuburlar minimum seviyede hamurişi ve şeker haricinde yediklerimden kısmadığımdan kaynaklandığını düşünüyorum. Bu arada büyük porsiyonlarda yemiyorum zaten hemen doymaya başladım sadece göz açlığından bitireyim diye yiyorum. Onu da mı azatlsam bilemedim.
Akşamları sporu 30dk yükselttim. Belden 2 bacak ve popodan 1’er cm incelimişim bu mutlu etti en azından.
En az 2,5litre her gün su içiyorum. Mutlaka 2 bardak yeşilçay içiyorum. Siyah çayı çok severim ama 3 bardaktan fazlası ödem yapıyor diyorlar diye onu da azalttım.
Sadece daha hızlı gitmesini bekliyordum kiloların öncesinde yediklerimi düşününce daha fazla kilo almamış olduğuma seviniyor yarısını yediğim için az gidiyor olmasına üzülüyorum.
Bir iki güne regl olucam belki ödemde vardır

Güncel kilo; 69.20

X