serbest günlük

Screenshot_20220217-170739_Pedometer Step Counter.jpg

Sabah 3 sigara boregi
Ogle 1 tabak dolusu bulgur pilavi
Saat 17.00
2_3 tabak nohut kucuk bir dilim ekmek aci biber
Yeteeerrrr

sara_28 sara_28 cım bugun hastaneye geldikde hazir gelmisken tartilayim dedim. Evdeki tartinin pilini cikardim cunku. 1 kg verince kendimi salip hemen yiyorum bundan boyle aydan aya tartilacagim
28 gun sonra yine gelecegiz hastaneye oglumun yatışı icin o zaman tartilacagim insallah yani mart 18 gibi falan

Bugun tarih 18.Şubat 2022

Kilom : 74.4

Yazik ya 4 senedir bu kilodayim ama artik
bitti

Yeni kurallarimi belirtiyorum

⛔🚫 her kural bozuşta 50 mekik 50 şınav ceza

💥günde 2 veya 3 öğün, aralarda atıştırmak yasak,meyve sebze bile

💤 akşam 18.00 dan sonra kesinlikle çay kahve yasak
Istisna : ders calisacaksam gece 23.00 sonrasi serbest

🏵 gunde 3 litre su her ne olursa olsun bahanesiz içilecek

🌺 karbonhidrat alımı minimum
Eğer pirinc pilavi yenecekse 3 kaşık

4.kaşıktan sonra ceza

☎ dayanamayıp cikolata mi yedin,her yedigin pakette ceza, bisküvi yersen yedigin her bir biskuvi tanesine 1 ceza
1ceza = 50 mekik 50 şınav

🍁 kesinlikle ama kesinlikle makarna ve ekmek YASAK

💐 çayımı kahvemi şekerli içerim ama karışmam

Ben neye inanıyorum biliyor musunuz arkadaslar ? Eminim ki bir 10 kg daha verirsem daha dogrusudogrusugobegimdeki ve kollarimdaki yağlar giderse yediden doğmuş gibi hissedecegum sanki cunku o duyguyu unuttum gobeksiz olma duygusunu.
Umarım en kisa zamanda o duyguyu hepikiz tadarız

Eveeet arkadaşlarım. Kendime sıfırdan bir konu açtım oradan devam edeceğim günlük olarak. Herkes hakkını helal etsin lütfen
Yaklaşık 4 seneye yakın dert ortağı olduk yoldaş olduk. Bağları koparmayalım ara ara yazışalım hoşça kalın🙂

sara_28 sara_28 cım bugun hastaneye geldikde hazir gelmisken tartilayim dedim. Evdeki tartinin pilini cikardim cunku. 1 kg verince kendimi salip hemen yiyorum bundan boyle aydan aya tartilacagim
28 gun sonra yine gelecegiz hastaneye oglumun yatışı icin o zaman tartilacagim insallah yani mart 18 gibi falan

Bugun tarih 18.Şubat 2022

Kilom : 74.4

Yazik ya 4 senedir bu kilodayim ama artik
bitti
Geçmiş olsun canım oğluşun nasıl durumu iyiye gidiyor inşallah

Ay sara_28 sara_28 ben de bir sey oldu sandim ya kac gundur ugramiyorsun .cok sukur iyisin😊
Ben burayi gunluk olarak kullanmaya devam edecegim bakalim💥
Kuzum buraya kaç gündür uğramamışsın demişsin de sadece dün gelmemişim çok şükür iyiyim

Başka bir konu açmışsın sanırım hayırlı olsun umarım yeni kurallarına uyar ve istediğin kiloya en kısa zamanda gelirsin 😘

2 gün gelmedin merak ettim seni ya kız kardeşim yok benim onun gibi düşün. Kardeşini merak eder ya insan öyle hissettim merak ettim :))
Teşekkür ederim temiz bir sayfa açmak istedim
Kuzum buraya kaç gündür uğramamışsın demişsin de sadece dün gelmemişim çok şükür iyiyim

Başka bir konu açmışsın sanırım hayırlı olsun umarım yeni kurallarına uyar ve istediğin kiloya en kısa zamanda gelirsin 😘
ün

2 gün gelmedin merak ettim seni ya kız kardeşim yok benim onun gibi düşün. Kardeşini merak eder ya insan öyle hissettim merak ettim :))
Teşekkür ederim temiz bir sayfa açmak istedim

ün
Sağol canım benim inan bende buraya sırf sana motivasyon olsun vede sen istedin diye geliyordum bende seni çok seviyorum kuzum benim 😘

Tertemiz bir sayfa açmakla iyi etmişsin :KK5:

X