Serklaj ücretini TSS karşılıyor mu ? Bilen var mı ?

cinnabon

Guru
Pro Üye
8 Aralık 2012
2.063
2.624
32
Merhaba hanımlar. Hamileyim ve 12. Haftada serklaj olmam gerekiyor. Doğum paketli tamamlayıcı sağlık sigortam var acaba serklaj ücretini sigorta karşılar mı ? Bi fikriniz var mı bu konuda ?

Canım seklajı sen mı ıstyeceksın doktorundan yoksa kaybın olduğu için o mu soyledı bana bir şey demedi henüz ıkı hafta sonra randevum

Canım seklajı sen mı ıstyeceksın doktorundan yoksa kaybın olduğu için o mu soyledı bana bir şey demedi henüz ıkı hafta sonra randevum
Doktorum söyledi canım. Kaybım olduğunda bir sonraki hamilelikte mutlaka serklaj yapılmalı demişlerdi.

Şehir hastanelerinde yapılıyor diye biliyorum, perinatolojiye yönlendirmesi lazım doktorun seni
O yüzden tek denedık bu sefer bide ben 24. 26. Haftalarımda uçağa bındım baya yoruldum yanı kader kısmet tabı kı ama bu gebelıgımde hep dınlenıyorum ☺️ ilerleyen haftalarda sorarım doktoruma

Evet bende transferden beri hep yatıyorum. Bugün karşı komşum kahve içmeye çağırdı ilk defa ona gittim kahve içmeye oturdum aslında sadece ama günlerdir hep yattığım için oturunca huzursuz hissettim 😂

Evet bende transferden beri hep yatıyorum. Bugün karşı komşum kahve içmeye çağırdı ilk defa ona gittim kahve içmeye oturdum aslında sadece ama günlerdir hep yattığım için oturunca huzursuz hissettim 😂
Bende annemde kalıyorum alıştım yatmaya iş yok güç yok😅aslında hamileliğin 20. Haftasından sonra çok dikkat etmek gerekıyor ben öyle yaparım riskli olmasada hep dinlenirim

X