Sevdali' nin Diyet Günlüğü

_Sevdali_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
571
0
Selamlar Kizlar :)

Bikac gündür cogu kisinin diyet günlügünü okudukdan sonra bende kararimi verdim bir günlük acmaliyimkiii yediklerimi görüp kendimi frenlemeliyimm..
En azindan burda sizlere hesap vermek icin kacamaklar yapmam :))
Umarim bana destek cikarsinizz ve kacamaklarimi da yazicam buraya bana kizinn cok kötü kizin Vallahi alinmamm :) :KK1:
Kendimi Suclu his edip bidaha yapmam kacamak macamakk kizarsaniz :)
Her türlü elestiriye acigim iyide olsa kötüde olsa :) :21:

Biraz kendimden bahsedimm :)

Boyum 170 ve tam tamina 101 kiloyum... yaklasik 1 aydir inisler cikislar yapdim.. Bir diyete basladim sonra kilo verdim birakdim biraz aldim. Sonra saglikli beslenmeye basladim 3 ögün yedim derken öyle böyle verdim geri biraz.

Her 2 günde bir 2 saatligina spor salonuna gidiyorum, Ve günde en az 2,5 litre su iciyorum. Ve kesinlikle 1 bardak limon aromali yesil cay iciyorum. BAzende 2 bardak oluyor :)

Ben suan meslek yapiyorum masa basinda calisiyorum sabah 9 dan aksam 18e kadar. o yüzden öglen yiyemiyorum sicak yemegimi. Planimda söyle olacak hep :

Sabah : 2 siyah ekmek + Peynirle birlikde. Tabiki bol salatalik domates.

Ögle : Meyve

Aksam: Anacumun yapdigi güzel sicacik yemeklerden.

Tabi bide suyumla yesil cayimi unutmiyalim :)) :21::21:

Simdilik bukadar yazmak geliyor aklima :KK1::KK1:Aklima biseyler geldikce heran eklerimm :))

Full desteginizi bekliyorumm kizlar :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bayadir girmedim bakmadim buralara. Bayada ihmal ettim diyeti. Tabi arada yaptim verdim aldim yaptim verdim aldim. Herzamanki gibi ayni sistemde ilerledim :)
Yarin Allahin izniyle tekrar baslicam bastan. Suanki kilom tam 104 sanirim. bi hafta önce tartildim yarin sabah tekrar tartilcam kesinlikle.
Hayatimda ilk defa kendimi bukadar kilolu gördüm 101 de baya uzun bi süre kaldim ama 104 lere hic cikmamistim :KK5::KK5::KK5::KK5:
Artik buna bir dur demem lazim.
Yarin benim baslangicim umarim destekcim de cok olur. Artik bende citi piti olmak istiyorumm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Yarin benim gibi baslangic yapan arkadaslar buyurun topigime

Son düzenleme:
yeni günlügün hayirli olsunnnnnnnnnnnnnn:21:
sonunda yapabildin :KK52:
cok sevdindim vallah böyle daha iyi olur senin icin, hem ne kadar yemissin diye gözünün önünde olur hep.
elestiririz seni canim merak etme:KK23:
menülerini bekliyorum artik, takipdesin unutma:KK55:

:KK54:

yeni günlügün hayirli olsunnnnnnnnnnnnnn:21:
sonunda yapabildin :KK52:
cok sevdindim vallah böyle daha iyi olur senin icin, hem ne kadar yemissin diye gözünün önünde olur hep.
elestiririz seni canim merak etme:KK23:
menülerini bekliyorum artik, takipdesin unutma:KK55:

:KK54:

Saoll Canimmm yaaa Ilk ziyaretcimsinnn :))):KK19:

Bu günlük isi senin sayende oldu biliyorsun demiii :)) Evet aksamlari artik tüm günün raporunu vericemmm ay biraz heycan yapdim sanki günlügü acinca kiz :KK1:

Saoll Canimmm yaaa Ilk ziyaretcimsinnn :))):KK19:

Bu günlük isi senin sayende oldu biliyorsun demiii :)) Evet aksamlari artik tüm günün raporunu vericemmm ay biraz heycan yapdim sanki günlügü acinca kiz :KK1:

bekliyorum raporlarini ona göre:KK55:
iyi oldu böyle gercekten, du hast alles im überblick
insallah veririz kilocuklari ve yaza incecik gireriz dimi:KK23:

Hoşgeldin aramızaa :) Bence menün güzel ama öğlen sabahtan bir sandviç hazırlayıp onu yesen daha iyi olur. Yanına da ayran oh mis. Çok acıkmış olursun yoksa, akşama yüklenirsin.. Vee çabuk sıkılırsınn. Anladığım kadarıyla geç saatte yiyeceksin yemeğini. O yüzden akşama az yemelisin.. Anneciğini de tembihle çok lezzetli şeyler yapmasın :)) Salata, et, tavuk, sebze. Tatlıya hayırr :)

bekliyorum raporlarini ona göre:KK55:
iyi oldu böyle gercekten, du hast alles im überblick
insallah veririz kilocuklari ve yaza incecik gireriz dimi:KK23:

Canim harbiden hakliymissin insan daha motive oluyor :)) Evet yaza kesinlikleeeeee incecik olmam gerek en gec sonbaharda :))

Hayırlı olsun canım.

Saol canim cok tsk ederim :)

Hoşgeldin aramızaa :) Bence menün güzel ama öğlen sabahtan bir sandviç hazırlayıp onu yesen daha iyi olur. Yanına da ayran oh mis. Çok acıkmış olursun yoksa, akşama yüklenirsin.. Vee çabuk sıkılırsınn. Anladığım kadarıyla geç saatte yiyeceksin yemeğini. O yüzden akşama az yemelisin.. Anneciğini de tembihle çok lezzetli şeyler yapmasın :)) Salata, et, tavuk, sebze. Tatlıya hayırr :)

Hosbulduk Canimm cok saoll sende günlügüme hosgeldin :))
Sabahlari 2 dilimi yedikden sonra bi sisginlik geliyoki daha bisey yiyemiyom aksama kadar acikiyom biraz öglen ondada meyve yiyom iste :) Aksamada sicak yemek. Evet aksamlari az yyemeye özen gösteriyorum :) Tatlida arada bir oluyor mesela cumartesi misafir vardi öyle bi dilim kek oldu :)

Ooo süper o zaman. Bu azmin hiç bitmez inşallah. Suyu da çok içiyosun daha ne olsun.. Masa başında çalışmak eminim çok zordur, hareketsiz kalıyosun ama en azından iş yerin çok uzak değilse mutlaka yürü ya da çok uzaksa birkaç durak önce inip yürüyüş yapmış ol. Çok yararlı olur.

Ooo süper o zaman. Bu azmin hiç bitmez inşallah. Suyu da çok içiyosun daha ne olsun.. Masa başında çalışmak eminim çok zordur, hareketsiz kalıyosun ama en azından iş yerin çok uzak değilse mutlaka yürü ya da çok uzaksa birkaç durak önce inip yürüyüş yapmış ol. Çok yararlı olur.

Canim is yerim eve yaklasik 20 dk yürüyerek. Ama ben aksamlari isden sonra sporsalonuna gittigim icin arabayla gidip geliyom.. Aksam isden cikinca hemen eve gidiyom biseyler yiyip spora gidiyom. Baska türlü olmuyo vakit zaman kaybetmis oluyorum baya :)
Yoksa bende yürüyerek gitmek isterdim ise hep. =)

Ben sustum artık :))) Yapılacak en güzel şeyleri yapıyormuşsun zaten, örnek aldıklarım arasına girdin bile :))) maşallah diyelim de nazar değmesin..

Ben sustum artık :))) Yapılacak en güzel şeyleri yapıyormuşsun zaten, örnek aldıklarım arasına girdin bile :))) maşallah diyelim de nazar değmesin..

Hayir kesinlikle susma :) Her insanin baskalarindan ögrenecekleri vardir:) Benim senden veya baskalarindan daha cok ögrenceklerim var :) Belkide sizin benden :)
Yesil cay iciyormusun sen canim ??

Hepimize Masallah :) Buraya gelip günlük acmak bile sanirim en büyük ilk adimlardan biri :) Senin günlügünüde takip etcem artik canim :)

Hayir kesinlikle susma :) Her insanin baskalarindan ögrenecekleri vardir:) Benim senden veya baskalarindan daha cok ögrenceklerim var :) Belkide sizin benden :)
Yesil cay iciyormusun sen canim ??

Hepimize Masallah :) Buraya gelip günlük acmak bile sanirim en büyük ilk adimlardan biri :) Senin günlügünüde takip etcem artik canim :)

Yok canım yeşil çay midemi bulandırıyor nedense sevemedim gitti ama içmeye gayret edeyim çok iyi geliyormuş.

Yok canım yeşil çay midemi bulandırıyor nedense sevemedim gitti ama içmeye gayret edeyim çok iyi geliyormuş.

Canim ben yesil cayi limon aromali iciyorum. Posette hazir ikiside. Ama eger sade yesil cay varsa sende ona biraz limon damlat yani nasil hosuna giderse okadar limon sIk icine derim. Limonda cok faydali yag yakiyor. :) BI dene belki böylece daha cok hosuna gider.

Hoş geldin canım... Günlüğünü takipteyim....Eminimki isteğin kiloya ulaşacaksın canım yeterki sen vazgeçme,

Hosbuldumm canim cok saol sende günlügüme hosgeldin :) Cok saol hep takip edip ellestirin beni :)

Kizlaaaaaaaar Bugun en büyük elestiriyi hak ediyom beni dövebilirsiniz :KK43:( :KK14: Patronum benden habersiz pizza siparis etmis. bi kapiyi actim pizzaci. 4 dilim pizza yedim bende ögle yemegi niyetine. artik aksama hicbirsey yemicemmmm..:KK14:

Kizlaaaaaaaar Bugun en büyük elestiriyi hak ediyom beni dövebilirsiniz :KK43:( :KK14: Patronum benden habersiz pizza siparis etmis. bi kapiyi actim pizzaci. 4 dilim pizza yedim bende ögle yemegi niyetine. artik aksama hicbirsey yemicemmmm..:KK14:

vallah cok kiskandim seni, ne güzel bi is yerimis orasi, sabah kahvaltilar öglen pizzalar :KK9::KK9:
bugün böyle olsun tatlim bosver, aksam bisey yemezsin artik:KK20:

vallah cok kiskandim seni, ne güzel bi is yerimis orasi, sabah kahvaltilar öglen pizzalar :KK9::KK9:
bugün böyle olsun tatlim bosver, aksam bisey yemezsin artik:KK20:

Masallah de kiz :))))))) Yemicemm birazdan biraz leblebi yiyiyp sütümü icip yatarimm canimm :)
Ben istemedim aslinda annem ne güzel mercimek corbasi yapmis ondan yicekdim 1 bucuk tabak. Baskada bisey yemicekdim aslinda.. Bide geldi öglen koca pizza thunfischli.
ama okadar sisgindimki yiyemedim aslinda yerdim ben tüm pizzayi :) 4. dilimi zar zor yedim artik.

hoşgeldin aramıza
tez zamanda istediğimiz kiloya ulaşırız hep birlikte inşallah

pizza olayı biraz bozmuş ama kıskanmadım da değil hani
çok seviyorum pizzayı çok

hoşgeldin aramıza
tez zamanda istediğimiz kiloya ulaşırız hep birlikte inşallah

pizza olayı biraz bozmuş ama kıskanmadım da değil hani
çok seviyorum pizzayı çok

Hosbuldum canim cok saol :)
Pizza olayi baya bi bozdu bugun beni. Ama benim icinde siparis etmisler istemem desem ayip olurdu.
Sevme pizzayi pizza hic güzel degil hic tadi yok bosver sen pizza mizzayi :) :KK1:

Aramıza hoşgeldin,

Öğlen yemeğinde hep meyve yersen sıkılırsın ve çabuk bırakırsın akşam ki yemeğede saldırırsın gibi geldi.Sanırım yurtdışında yaşıyorsun.Orada öğlen çorba salata bişey sipariş edebileceğin bi yer yok mu ? Öğlen için bi formül bulmalıyız bence.Buarada bende günlüğü açtığım ilk gün pizza yemiştim=)

X