Sevgilim doğum günümü unuttu

Arkadaşlar merhaba. Benim 5 yıllık bir ilişkim var. Bugün doğum günümdü ve sevgilim doğum günümü kutlamadı yani doğum günümu unuttu. Ben de ona kırgın olduğumu belli edecek şekilde davrandım anlamadı başka sebeplere bağladı vs ben de ona doğum günüm olduğunu söyledim o da yok ben şu gün kutlayacaktım yan yana kutlamak için bugün kutalamadım vs dedi. Ama beni tatmin etmedi açıkçası. Çok üzgünüm. Zaten bu zamana kadar ki doğum günlerimde de hiç bana özel hissettirmemişti hep 2 3 gün önceden kutlardı. Benim doğum günüm ondan önce oluyor ve ben onun doğum günü gelmeden hep bir şeyler düşünürüm fakat o bana doğum günlerimde hiç iyi hissetirmediği için benim de onun doğum günlerinde hiçbir şey yapasım gelmiyor. Ben onun doğun gününü hiç unutmadım ve hep onu nasıl mutlu ederim diye düşündüm. Aynı değeri hiçbir zaman görmedim. En çok içimi yiyen şey işe Eskiden laf arasında 1 yılı bile dolduramadığı bir sevgilisi için aylar öncesinden yaptığı bir hazırlıktan bahsetmişti. Mevsimi geçecek bir hediye hazırlıyormuş vs. Ne yapmalıyim sizce?
Ben çok değer veririm doğum günlerine benim için ayrılma sebebi ama sizi bilemem kimse kusura bakmasın da yılda bir özel günüme özel hazırlık yapmayan da defolsun gitsin

Arkadaşlar merhaba. Benim 5 yıllık bir ilişkim var. Bugün doğum günümdü ve sevgilim doğum günümü kutlamadı yani doğum günümu unuttu. Ben de ona kırgın olduğumu belli edecek şekilde davrandım anlamadı başka sebeplere bağladı vs ben de ona doğum günüm olduğunu söyledim o da yok ben şu gün kutlayacaktım yan yana kutlamak için bugün kutalamadım vs dedi. Ama beni tatmin etmedi açıkçası. Çok üzgünüm. Zaten bu zamana kadar ki doğum günlerimde de hiç bana özel hissettirmemişti hep 2 3 gün önceden kutlardı. Benim doğum günüm ondan önce oluyor ve ben onun doğum günü gelmeden hep bir şeyler düşünürüm fakat o bana doğum günlerimde hiç iyi hissetirmediği için benim de onun doğum günlerinde hiçbir şey yapasım gelmiyor. Ben onun doğun gününü hiç unutmadım ve hep onu nasıl mutlu ederim diye düşündüm. Aynı değeri hiçbir zaman görmedim. En çok içimi yiyen şey işe Eskiden laf arasında 1 yılı bile dolduramadığı bir sevgilisi için aylar öncesinden yaptığı bir hazırlıktan bahsetmişti. Mevsimi geçecek bir hediye hazırlıyormuş vs. Ne yapmalıyim sizce?
Bu çocuk seni üzer, aynı şeylere hassasiyetiniz yok. Yarın gözüne daha çok batar.
Doğum günü kutlama hassasiyeti var olmayabilir beyefendide lakin üç beş gün sonra kutlayacağım geri vitesi tamamen saçmalık. Uyumsuz ve yıpranmış ilişki alameti gösteriyorsun

Eski sevgilisine bir sürü hazırlık yapıp size yapmıyorsa özensiz davranıyorsa ayrılın.
Gerçekten unutsa kesinlikle anlardınız gönlünüzü almak için uğraşırdı mahcubiyetini fark ederdiniz

Hani evlenince çocuk çoluk telaş koşuşturma derken bi nebze anlarım da koca adam bir zahmet sevgilisinin doğum gününü de unutmasın takip etsin.

Adam önceki sevgilisine yaptığı güzel şeyleri anlatıyor,ama siz 5 sene boyunca adam gibi kutlamayı bilmeyen öteleyen,kaale almayan bu adamı çekiyorsunuz sebep????

Doğum gününüzü unutana kadar size eski sevgilisine ne yaptığını anlatması falsosu var , eski sevgililerinden bahsetmeye çalışan flört gerizekalısı vardı.Bastım tekmeyi direk ağzının payını verip, asla saygısızlığa gelemem .Sizin yerinizde olsam çoktan şutlamıştım, doğum günü olayına gelirsekte kendi doğum gününe önem vermiyo olabilir ama size değer verseydi net kutlardı.Sizi sevmiyor.

En değer verdiğim şey doğum günüdür. Diğer özel günler fasa fiso. Ayrılmak istediğim artık sevmediğim bir exim vardı ve önemsemediğim için doğum gününü unutmuştum gerçekten. Bence bu çocuk da seni önemsemiyor. Çok özür dilerim. Ben olsaydım eğer içim yansa da ayrılırdım.

X