Sevgilimi çok kıskanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevdiğini gerçekten çok belli ediyor ama benim ufak bir şeyde bile hemen modum düşüyor kuruyorum kafamda yetersiz hissediyorum. Yani mesela kalabalık arkadaş grubumuz var ortamda sohbet dönüyor bir kızın esprisine gülünce ben direkt düşüyorum moral olarak. Başka bir kıza bakması beğenmesi falan değil de böyle sohbet olarak mizah anlayışı olarak uyum sağlamasına acayip kuruluyorum ya. Yani en çok bana gülmeli en iyi benimle anlaşmalı en çok benimle sohbet etmeli falan. Çok mu anormalim dostlar nasıl aşıcam ben bunu ya sonra da küsüp ben eve gidiyorum diyorum kdsşdmd. Tabi ona söylemiyorum kıskandığımı ama anlıyor niye neşen gitti niye böylesin falan. Ben cidden özgüvensizim galiba çözemedim niye böyleeee. Ve ne yapmalıyımmm
Kafasına kese kağıdı ağzına bant??

Admin bu mu şakaysa komik değilse daha komikk
O adminin bir de sizle yaşıt kızı var. Koca kadına aferin sana falan dediniz yani😂😂
Kimse sizle dalga geçmiyor bu arada siz kendi kendinize tetiklendiniz özgüvensiz olmanızla alay etmiyorlar. Kendinize ve ilişkinize bunu yapmayın diyorlar.
Şu bir gerçek ama kıskanç insanları gerçek anlamda komik buluyorum ben. Herkes sıraya girmiş senin sevgilini konuşmuyor, yada senin sevgilin için ölmüyor. Ki ölse dahi siz kendinize güveneceksiniz. Kıskanınca aldatacak adam gözü dışarı gidecek adam vaz mı geçecek? Hayır. Ama siz kendinizi kötü duruma düşüreceksiniz.
Bir abla tavsiyesi olarak al bunu. Kimse için böyle kıskançlık yapıp belli etme. Sonunda inan kendine ve ilişkine zararın olur.

Konu sahibi zaten bu durumu nasıl aşabileceği hakkında fikir almak istemiş bazı yorumlarda neden linco yemiş:kahve:

En sonunda Marksistmi oldun

Aferin sanaaaaa iyiliğimi düşünüyosun çok sağol. Beni araştırıp rencide etmek için yazdığın bu yazıya harcadığın zamanı aynı şekilde senin de kişisel gelişim desteği alarak geçirmeni öneririm 😍 hep iyilikten yazdım bunu lütfen yanlış anlama
Sorunlusun bence. Muneye katılıyorum tedavi ol.

O adminin bir de sizle yaşıt kızı var. Koca kadına aferin sana falan dediniz yani😂😂
Kimse sizle dalga geçmiyor bu arada siz kendi kendinize tetiklendiniz özgüvensiz olmanızla alay etmiyorlar. Kendinize ve ilişkinize bunu yapmayın diyorlar.
Şu bir gerçek ama kıskanç insanları gerçek anlamda komik buluyorum ben. Herkes sıraya girmiş senin sevgilini konuşmuyor, yada senin sevgilin için ölmüyor. Ki ölse dahi siz kendinize güveneceksiniz. Kıskanınca aldatacak adam gözü dışarı gidecek adam vaz mı geçecek? Hayır. Ama siz kendinizi kötü duruma düşüreceksiniz.
Bir abla tavsiyesi olarak al bunu. Kimse için böyle kıskançlık yapıp belli etme. Sonunda inan kendine ve ilişkine zararın olur.
Ya siz ciddi şaka mısınız? Yani dünyanın bütün drama queenleri toplanmış bana saldırıyo anasını. Çok korkunç. Koca kadın ise kendinden yaşça küçük birisine nasıl konuşacağını bilmesi gerekiyordu saygı hak edenee. İnşallah kızı da bir gün özgüvensizlik problemler yaşamaz ama yaşarsa bu şekilde konuşulmasını ister mi acaba ona karşı soruyorum. Adminliğini kullanıp önceden sorduğum soruları falan da sermiş buraya kimi problemim geçti kimi hala devam ediyor yaptığı şey o kadar çirkinki. Kimse de bana bunu safi niyetle yaptığını falan söylemesin. Söyleyen de kendisi saf. İkincisi ben kimse benim sevgilime aşık demedim önce okuduğunuzu anlayın. Ya da sevgilim aşık oluyor herkese de demedim. Ben aslında buraya kendi kıskançlığım absürt olduğunun bilincinde ne yapmam gerektiğiyle ilgili fikir almak için paylaşım yaptım ama site yine ve yineee şaşırtmadı sizin bu kin kusmalarınız hakaretleriniz biter mi bitmez yine şükrettik en azından bana zararı dokunmayan kimseye hakaret etmiyorum kalbini kırmıyorum. Herkes bildiğini yapsın madem öyle.

Keşke anlasammmm bazı yorumlar değil hepsi saldırdı şok içindeyim
Çoğu yorumu okudum hepsi saldırmamış bir kısım gerçekten fikir vermiş bunu değerlendirmek senin elinde. Aksi durumda sadece bu ilişkinde değil gelecekteki ilişkilerinde de hem karşı tarafa hem kendine zarar verirsin psikolojik açıdan

Çoğu yorumu okudum hepsi saldırmamış bir kısım gerçekten fikir vermiş bunu değerlendirmek senin elinde. Aksi durumda sadece bu ilişkinde değil gelecekteki ilişkilerinde de hem karşı tarafa hem kendine zarar verirsin psikolojik açıdan
Katılıyorum mutsuz bir ilişki yaşamak istemiyorum bunun yüzünden zamanla düzelir diye umuyorum

Ya siz ciddi şaka mısınız? Yani dünyanın bütün drama queenleri toplanmış bana saldırıyo anasını. Çok korkunç. Koca kadın ise kendinden yaşça küçük birisine nasıl konuşacağını bilmesi gerekiyordu saygı hak edenee. İnşallah kızı da bir gün özgüvensizlik problemler yaşamaz ama yaşarsa bu şekilde konuşulmasını ister mi acaba ona karşı soruyorum. Adminliğini kullanıp önceden sorduğum soruları falan da sermiş buraya kimi problemim geçti kimi hala devam ediyor yaptığı şey o kadar çirkinki. Kimse de bana bunu safi niyetle yaptığını falan söylemesin. Söyleyen de kendisi saf. İkincisi ben kimse benim sevgilime aşık demedim önce okuduğunuzu anlayın. Ya da sevgilim aşık oluyor herkese de demedim. Ben aslında buraya kendi kıskançlığım absürt olduğunun bilincinde ne yapmam gerektiğiyle ilgili fikir almak için paylaşım yaptım ama site yine ve yineee şaşırtmadı sizin bu kin kusmalarınız hakaretleriniz biter mi bitmez yine şükrettik en azından bana zararı dokunmayan kimseye hakaret etmiyorum kalbini kırmıyorum. Herkes bildiğini yapsın madem öyle.
E başkasına gider başkasını sever diye korkmuyorsanız neden kıskançlık yapıyorsunuz? Kıskançlığın içinde tam olarak bu korku yok mu?

E başkasına gider başkasını sever diye korkmuyorsanız neden kıskançlık yapıyorsunuz? Kıskançlığın içinde tam olarak bu korku yok mu?
Hayır o güldüğü kişiyle olacağını düşünmüyorum ama en iyi benimle anlaşsın o uyumu en çok benimle yakalasın istiyorum ilişkide en önem verdiğim şey bu olduğu içindir belki. O yüzden benimle eğlenebildiği gibi başka birisiyle de eğlenebilmesi sıradan hissettiriyor bana. Anormal bulabilirsiniz sorunum bununla değildi zaten

Benim kıskançlık bir gün biter de bu sitenin iğrençliği toxicliği bitmez. Ne kötü kalpli insanlarsınız siz ya. Başkalarıyla dalga geçmeyi de dalga geçilen olmaya tercih ederim en azından birine zararım yok sizin gibi
Gerçekleri duymaya dayanamadığın için bizler toksik mi olduk

Karşındaki kızları daha fazla şımartma bence, aaa beni kıskandı dedirterek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X