sevgilimin penisinin küçük olması

Sevgilimle Cinsel ilişki yaşamasakda o da bende birbirimizi tatmin edebiliyoruzz ama Sorum şu penisi biraz küçük gibi geliyor bana ( yaklaşık 13-14 cm vardır diye düşünüyorum ölçmedim :KK70: ) o da bunun farkında gibi ama bu konu için hiç konuşmadık.Evlendiğimde bu cinsel birlikteliğimi yada İleride çocuk istersem penisinin küçük olması bu durumu etkiler mi
Büyük- küçük ,ince - kalın bir süre sonra önemi kalmıyor. Elinde olanı iyi kullansın yeter. Erkek bir süre kullanmayınca diyorsun ki ee bu benim ne işime yarıycak. (Mesela ben diyorum🤭)

Bir yıllık evliyken eşim bana dedi ki en büyüğü olan benim Türkiye sınırında diye ben de aklıma takılan şuydu nasıl ölçtüm diye rahatsızlıktan dolayı deyip konuyu geçiştirdi şimdi 6 yılık evliyim yani unuttum kaç santimdir takılmadımğım için unutmuşum kaç santim olduğu😅😅😅😅

Bir yıllık evliyken eşim bana dedi ki en büyüğü olan benim Türkiye sınırında diye ben de aklıma takılan şuydu nasıl ölçtüm diye
Eşteki özgüven 😂😂 alıyorlar gözü açılmamış bakire kızları, alkislatiyorlar kendilerini .
Sıkıyorsa benim hayatımdaki kişi böyle bir cümle kursun, kurabilirse 🤫🤫

Sevgilimle Cinsel ilişki yaşamasakda o da bende birbirimizi tatmin edebiliyoruzz ama Sorum şu penisi biraz küçük gibi geliyor bana ( yaklaşık 13-14 cm vardır diye düşünüyorum ölçmedim :KK70: ) o da bunun farkında gibi ama bu konu için hiç konuşmadık.Evlendiğimde bu cinsel birlikteliğimi yada İleride çocuk istersem penisinin küçük olması bu durumu etkiler mi

Büyüğüde zor birşey. Zorlanıyosun sevişirken.
Ortası ideal.

Hem kizi hem oglu olanlar 2 pipili mi vxvxg
O zaman da yeni bir değişken devreye giriyor. O da şu:
Tek bacak ilişki sonrası havaya kaldırıp sıtmaya tutulmuş gibi sallandirilirsa tek yumurta ikizi, iki bacak sallandirilirsa çift yumurta ikizi oluyor. Işin püf noktası ise çok hızlı sallanmasi gerektiği.
Na böyle mutlu oluyor garibanlar:

1715991341946.jpeg

Teşekkür ve kapanış 😁
1715990792396.jpeg

Son düzenleme:
X