Sevgilimin Tatli Süprizi ;)

cansuyum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2006
146
3
39
Geçen cuma eve gittim annemlere bayram için.. Ve 5 gün üniversitemin bulunduğu şehire dönmedim dün akşamüstü döndüğümde Aşkımın bana çok güzel bir süprizi vardı.

Ben kakaolu pasta fazla yiyemem ağır gelir ve aşkım bana içinde en sevdiğim meyveler olan tadı nefis bir pasta yapmış hemde kendi elleri ile.. Mest oldum arkadaşlar mest...
:asigim: :asigim:

Eklentiler

• $KK.jpg
    $KK.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 182
  • $KK2.jpg
    $KK2.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 195
Vay anasunuuuu. Fena görünmüyor pasta valla. Ben hayatta yapamam böyle şeyler. Ellerine sağlık sevgilinin.

valla super nerde oyle bı sevgılı ama su da var demekkı hakedıyorsun erkekler boyle seylerle ugrasmaz.Allah mutlu etsın..

vay be çok şanslısın valla sakın bırakma bu çocuğu kıymetini bil

Elindekinin Değerini Bil
çok Hoş Bir Jest.
Sevginizin Bir ömür Daim Olmasi Dileğiyle

bencede bu çocuğun kıymetini bil.sana gerçekten çok güzel bir sürpriz yapmış.kendi elleriyle hazırlamasıda süper.sana sevdiğinle mutluluklar

çok güzel bi süpriz bu cansuyum

sevgilinle sana bir ömür boyu mutluluk dilerim allah ayrımasın

:nazar: Nazar değmesin aşkınıza :1yes2: Çooook romantik...Ahhh aşk neler yaptırıyor Allahım :asigim:

waaayyyy beee aşka bak kıskandım walllaaaa onurada böyle vurasım geldi:mymeka: :mymeka: :mymeka:

Valla bravo ben bile yapamam, pasta falına baktım, bu çocuktan iyi koca olur :Roflol: Teklif ederse sakın kaçırma:1yes2:

Arkadaşlar yorumlarınız beni çook mutlu etti. Burak evlenme teklifini geçen sene etti bende kabul ettim. Ailelerimizde biliyor hatta ben onun ailesiyle 1 sene önce tanıştım ve sık sık görüşüyoruz ama tabi herşey kısmet zamanla belli olacak net kararım. Şimdilik herşey düzeyli bir arkadaşlık.. hepinize ilginiz için tekrar teşekkür ederim. burda kendimi sizin sayenizde hiç yanlız hissetmiyorum..

Cansuyum pasta nefis gorunuyor vallahi canim cekti, mutlulugunuz hic bozulmasin pasta gibi tatli guzel sozler olsun hayatinizda, sevgilin icin sende bir surpriz yaparsin artik,

böyle erkekler kaldımı dünyada be eee yapana değil yaptırana bakıcan mutluluklar güzelim kıskanmadım desem yalan olur.

ilona benimde onuruma böle vurasım geldi:mymeka:
cansuyum allah mutluluğunuzu daim etsin hamrat çocukmuş:)

X