Silik cizgi erken gebelik testim acilll bakarmisiniz

ikipisiannesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2024
7
0
35
Kızlar adetim bir gün geçti şuan kaşık ağrılarım var hafif erken gebelik testi yaptım silik cizgi anlamadım yorumlarmisiniz
20240519_215731.jpg
20240519_212230.jpg

20240520_143439.jpg

En son dün bunu yaptım ilk yaptığım erken gebelikti bu normal kaset geçen ay Ram hatırlamıyorum adetim i o kötü işte gecikme bir iki gün

Kızlar bugün adet günümmüş yazmışım ben gecime var saniyodum kan verdim 5,62 çıktı yukselirmiki
canım genelde 0-5 arası negatif oluyor. Doktorlar kesın gebelık var demek ıcın 16-24 arasını pozıtıf kabul edıyor. sen kan testını 48 saat sonra tekrarla bana kalırsa ama testlerınde çizgilerin çıkmış. benım gecıkmemınde ılk günü çizgim aynı senınki gibiydi kımyasal sandım kan vermeye bıle gecıkmenın 5 gününde gıttım 1182 cıkmıstı.

Geç döllenme olabilir. Benim negatif bütün değerlerim maksimum 2.5 falan çıkıyordu. Tam 11 sene önce senin gibi çok düşüktü değerim eşime bile soyleyememistim. 2 güne bir tekrarladı testi duzei yükseliyordu. Her 2 günde değerin 2 katına çıkması gerekiyor. Şimdi kizim 11 yaşında. Darısı başına ins.

Geç döllenme olabilir. Benim negatif bütün değerlerim maksimum 2.5 falan çıkıyordu. Tam 11 sene önce senin gibi çok düşüktü değerim eşime bile soyleyememistim. 2 güne bir tekrarladı testi duzei yükseliyordu. Her 2 günde değerin 2 katına çıkması gerekiyor. Şimdi kizim 11 yaşında. Darısı başına ins.
Ay inşallah canım benim iki oğlum var onlarda çok net kırmızı çizgi yüksek değerler gördüm bu nazlı nazlı biraz umarım sağlıkla yükselir ve kizcem olur 💕💕🥰🥰🥰

canım genelde 0-5 arası negatif oluyor. Doktorlar kesın gebelık var demek ıcın 16-24 arasını pozıtıf kabul edıyor. sen kan testını 48 saat sonra tekrarla bana kalırsa ama testlerınde çizgilerin çıkmış. benım gecıkmemınde ılk günü çizgim aynı senınki gibiydi kımyasal sandım kan vermeye bıle gecıkmenın 5 gününde gıttım 1182 cıkmıstı.
Evet canım 3 gün sonra testin tekrarlanmasi gerekir yazıyor hayırlısı adet olmazsam beklemek istiyorum birkaç gün hayırlısı olsun inşallah 😇

Merhaba benim adetime 3-4 gün var dün kan verdim 3.4 çıkmıştı bugün ilk idrarla sanki hayalet çizgi var gibi. Sizde de böyle olmuş muydu?
Ben de benzer şeyleri yaşadım. 4 gün önce erken gebelik testi yapmaya başladım hep silik çizgi çıktı. Bugün adet günüm ve kan verdim 138 çıktı. Zaten 3-4 gün geç yumurtlamam oluyor. Bakalım tutunacak inş hayata mini embriyom 🫣🩵🧚‍♂️

Ben de benzer şeyleri yaşadım. 4 gün önce erken gebelik testi yapmaya başladım hep silik çizgi çıktı. Bugün adet günüm ve kan verdim 138 çıktı. Zaten 3-4 gün geç yumurtlamam oluyor. Bakalım tutunacak inş hayata mini embriyom 🫣🩵🧚‍♂️
Amin inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin bizlere de dua edin 🙏🏻🥹

Bakalım doktor kontrolüne kadar tedirgin olacağım. 37 yaş ve ilk bebek planımız
İnş size de gönlünüze göre gelir minik

4 gün gecikti, durum bu, sizce var mı bişi, hayal mi görüyorum?

Eklentiler

• IMG_20240602_115531.jpg
    IMG_20240602_115531.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 14
X