Silik çizgi mi bana mı öyle geliyor bilemedim

Zaten olmasa tüm testlerde hayali çıkmaz herhalde ya tek duam artık kimyasal olmaması sizinde sağlıklı şekilde geçer inşallah gebeliğiniz 🌸 sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin Allah
Evet ben değer 25 lerde bile olsa testte kuzenimde silik çizgiyi gördüm.Kuruma çizgisi vs hariç gebelik varsa mutlaka çıkıyor. İnşallah amin, çok teşekkür ederim. Allah herkese aratmadan sağlıklı evlatlar versin inşallah

Ya neden koyulaşmıyor 3 gün oldu her gün test yaptım karın ağrısıyla uyandım test yaptım kızlar koyulaşmaması betanın yükselmediği anlamına mı geliyor kimyasal olacak yine galiba 🥲

Eklentiler

• IMG_2851.jpeg
    IMG_2851.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 45
Ya neden koyulaşmıyor 3 gün oldu her gün test yaptım karın ağrısıyla uyandım test yaptım kızlar koyulaşmaması betanın yükselmediği anlamına mı geliyor kimyasal olacak yine galiba 🥲
Diğer gönderdiğin test resmine göre koyulaşma var gibi geldi bana

Diğer gönderdiğin test resmine göre koyulaşma var gibi geldi bana
İlk attığım resme göre mi diyorsunuz vardır da ben biraz daha kırmızı olacak dşye düşünmüştüm ilki kimyasal oldu renk artmayınca beta geriliyor mu acaba diye taktım dayanamicam en iyisi kan vereyim gidip

İlk attığım resme göre mi diyorsunuz vardır da ben biraz daha kırmızı olacak dşye düşünmüştüm ilki kimyasal oldu renk artmayınca beta geriliyor mu acaba diye taktım dayanamicam en iyisi kan vereyim gidip
Bak benim böyle olmuştu koyulaşma süreci. Bşr anda koyulaşmıyor yani.

Eklentiler

• IMG_7020.jpeg
    IMG_7020.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 50
Kan ile takip etmeniz en doğrusu. Kullandığınız markaya göre bile değişir bu durum. Artışı takip etmeniz lazım. Sağlıkla gelsin inşallah 🙏

Kan verdiniz mi bize de haber verin :)
Eşim günüm geçmeden hastahaneye götürmicem diyor ben yarın iş çıkışı gidecem ama akşam 8 de vermiş olurum moralimi çok bozdular :KK43: yaa misafirliğe geldiğim yerde kızda test varmış al yap bakim görelim dedi yaptım ilk çıkmadı sonra daha da açık renk çıktı kız diyor ki yok canım negatif karın ağrın da regl ağrısı diyor çok sinir oldum bugün offf 😞

X