Sinirden kafam çatlıyor artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Walla bizde sizin o çok övmeye çalıştığınız medeniyeti biliyoruz Batı'nın neler yaptığını biliyoruz dönüp dolasip doğu insanının eski yaşantısını dile getirip küçük düşürmeye çalışmalar filan yemezler doğulunun tırnagi kadar olmayan insanlar kapısındaki çöplüğe bakmadan gelip çamur Atar olmuş bı baksana hangi taraf hakkını daha çok savunuyo hangi taraf koyun hangi taraf degl

Ben doğulu insana bir şey demedim kendin konularında bahsediyorsun ailenin nasıl olduğundan kendin kötülüyorsun biz de ona göre yorum yapıyoruz ama doğulu erkekler melek hiç aldatmaz dersen de gülerim yani hepsini nereden biliyorsun diye sorarlar adama

Bu arada senin ne gibi bir yararın var dünyaya da biz tırnağın olamıyormuşuz evde 100 kişiye yemek yapınca dünyayı mı kurtardım sandın sen:) 20 yaşında üniversite bile okumamışsındır sen bir de kalkıp siz şöylesiniz sen nesin onu söylesene nasıl bir vasfın var yemek yapıp insanlar hakkında yorum yapmaktan başka :)

[
Kocyi siz ararsiniz hemde 2.3.4. e malum surekli boynuzlaninca artk napacaksnz 2.3. lazm biz koca aramayiz
Bedevi ben 12 senedir aynı insanla beraberim. Sadakatinden de eminim. Çevremde kuzenlerine bile yürüyen insanlar yok. Koca falan arayan da yok öyle. Sen rahat ol. Biz mutlu mesuduz. Canımdan bezdim hizmetçilikten bıktım diye ağlamıyorum😀
Hayır bir de kuzen istemiyorum diyorsun sosyal hayat yok. Evden çıkmadan gökten mi inecek istediğin adam. Mecbur kuzenle everecekler seni yakında.
Ben mesela senin şartlarında olsam burda takılacağıma başka şehirde okul kazanmaya çalışırdım. Gerekirse kaçar gider meslek edinirdim. Kendimi kurtarırdım oradan. Ama o vizyon yok. Bin yıldır devam eden düzenden pek memnunsun. Ondan buraya ağlamayı bırak. Dışardan söylediğinle içinde yaşadığın bir değil. Basbayağı mutsuzsun. O düzende de mutlu olamazsın. Az cesur ol bari yada koyver gitsin. Yaşayacağın hayat bu kadarmış.

Batıda açık ilişki denen şey doğuda kuma oluyor. Hangisi hangisinden daha yeğ, biri seçilmek zorunda mı ki? B.kla s.dik arasında seçim yapmak gibi. Siz diyosunuz kimin eli kimin bi yerinde belli değil, kuma bunlardan daha mı iyi mesela? Bir kadının fikri bile sorulmadan kuma edilmesi, eline para sıkıştırılıp boşanması, ne istiyor sorulmadan, daha mı iyi? Kendi hayatının kumandası erkeklerin elinde olması, birkaç kişiyle olmasından daha mı iyi? Yoksa kimsenin kimseye zararı olmadan istedigi hayatı yaşaması mı daha iyi?
Kumayi savundugum yok ama siz aldatmayı savunuyorsunuz gayet
Gelip doğuda kuma doğuda ölüm diyosunuz ben batıda aldatma boşanma diyince inkar ediyor kabul etmiyosunuz
Valla ne batıdaki gibi boynuzlanip boşanmak zorunda kalmayı isterim nede doğuda kuma
Gelip bana çamur atana kadar herkes kendine baksın bizde kuma artık yok gibi ama batıda aldatmalar boşanmalar gitgide artıyor

Walla bizde sizin o çok övmeye çalıştığınız medeniyeti biliyoruz Batı'nın neler yaptığını biliyoruz dönüp dolasip doğu insanının eski yaşantısını dile getirip küçük düşürmeye çalışmalar filan yemezler doğulunun tırnagi kadar olmayan insanlar kapısındaki çöplüğe bakmadan gelip çamur Atar olmuş bı baksana hangi taraf hakkını daha çok savunuyo hangi taraf koyun hangi taraf degl

Bak alttakiler diğer konularından alıntılar mükemmel bir aile çok kıskandık tırnağın olamadık
Hadi canım 20 yaşında bana akıl vermeye kalkma sakın :)

Babam çok sert sinirliı bı adamdır bende ona çekmişim
Sabahları kalkınca babamı görünce

Çocukken abim bana çok zulmetti dövdü tehdit etti onun yüzünden sinir hastası oldum çok kin tuttum dedimki ben seni mahvedicem birgün bu nlarin hepsini odeticem

Ben doğulu insana bir şey demedim kendin konularında bahsediyorsun ailenin nasıl olduğundan kendin kötülüyorsun biz de ona göre yorum yapıyoruz ama doğulu erkekler melek hiç aldatmaz dersen de gülerim yani hepsini nereden biliyorsun diye sorarlar adama

Bu arada senin ne gibi bir yararın var dünyaya da biz tırnağın olamıyormuşuz evde 100 kişiye yemek yapınca dünyayı mı kurtardım sandın sen:) 20 yaşında üniversite bile okumamışsındır sen bir de kalkıp siz şöylesiniz sen nesin onu söylesene nasıl bir vasfın var yemek yapıp insanlar hakkında yorum yapmaktan başka :)
Gelmişsiniz doğuda kuma doğuda ölüm diye alakasız konuma yazıyorsunuz biz batidada böyle dyinice hemen savunma
E madem öyle demek mesele ne aldatma ne kuma mesele doğuya laf atma cabasi öyle olmasa hemen bı kendi çöpünü savunmaya geçmez insanlar
E burada medeniyiz diye gecinenlerin kime ne faydası var da gelip burada doğuya dil uzatıyor
Siz dünyayı mı kurtardiniz:)

Gelmişsiniz doğuda kuma doğuda ölüm diye alakasız konuma yazıyorsunuz biz batidada böyle dyinice hemen savunma
E madem öyle demek mesele ne aldatma ne kuma mesele doğuya laf atma cabasi öyle olmasa hemen bı kendi çöpünü savunmaya geçmez insanlar
E burada medeniyiz diye gecinenlerin kime ne faydası var da gelip burada doğuya dil uzatıyor

Bir git bak bakalım benim mesajlarıma kuma nerede yazmışım ben:)
Evet dünyayı kurtarıyorum en azından çocuklarımı ahlaklı dürüst kendi değerini bilen aydın yetiştirmeye çalışıyorum yani katkım daha büyük :)

Bak alttakiler diğer konularından alıntılar mükemmel bir aile çok kıskandık tırnağın olamadık
Hadi canım 20 yaşında bana akıl vermeye kalkma sakın :)

Ahahaa yasliliklami ovunuyosun
Aynen sizin aldatilma konularınızi buraya etiketlerdimde o harika aldatmali medeniyetinizi neyse uğraşamam ajajajaja

Bir git bak bakalım benim mesajlarıma kuma nerede yazmışım ben:)
Evet dünyayı kurtarıyorum en azından çocuklarımı ahlaklı dürüst kendi değerini bilen aydın yetiştirmeye çalışıyorum yani katkım daha büyük :)
Ama şimdi farkettim siz yazmamissiniz ben diğer yorumlardan dolayı kariştirdim

Teknik olarak bakarsan, batılı ve medeni insanların bulduğu teknolojiyi kullanıyorsun. Ağrı kesici ve antibiyotik gibi tıbbi buluşlar sayesinde ömrün uzadı, aşılar sayesinde hastalıklar azaldı. Ama bahsettiğin evinden çıkmayan kadınlar ve hizmet bekleyen kocalarının dünyaya ne gibi bir katkısı var tartışılır. Toplum olarak genele yayarsan açık fikirli insanlar sayesinde en azından dört duvar arasından biraz ışık sızıyor sana. O elindeki telefon ve internet olmasa onu da yapayacaktın. Faydasını tartışmayalım istersen.

Kumayi savundugum yok ama siz aldatmayı savunuyorsunuz gayet
Gelip doğuda kuma doğuda ölüm diyosunuz ben batıda aldatma boşanma diyince inkar ediyor kabul etmiyosunuz
Valla ne batıdaki gibi boynuzlanip boşanmak zorunda kalmayı isterim nede doğuda kuma
Gelip bana çamur atana kadar herkes kendine baksın bizde kuma artık yok gibi ama batıda aldatmalar boşanmalar gitgide artıyor
Aşko aldatıldıktan sonra boşanma çok normal ama ya. Napalım adamın donunu yıkamaya devam mı edelim oynaşına temiz gitsin diye? Biz aldatılınca boşanıyoruz, adam ona da nikah kıydım ev açtım o da karım sen de karımsın diye susturup oturtmuyor gücü yetmiyor ona. Ahh gençsiniz diye laf anlatıyorum başkasına bunu da yapmam. 20 yaş çok genç. Daha gidecek çok yolunuz görecek çok şeyiniz var. Önce o evden bi çıkın. Misafir yemek temizlik döngüsünde hayat geçmez.

Ahahaa yasliliklami ovunuyosun
Aynen sizin aldatilma konularınızi buraya etiketlerdimde o harika aldatmali medeniyetinizi neyse uğraşamam ajajajaja

35 yaşındayım. Bu arada aldatılmadım :) Başkasıyla karıştırma çok üzülüyorum kıskançlıktan yalancıya bağladın.:) Bekaret konusu açan sen değil miydin ya bilen yazsın kızlar:)

[
Toplasan 3 kişiye akşam yemeği çıkartamazsın gelmişsin bize fakir imasında bulunuyosun komik ajajaja
Bı tavsiyen varsa ver yoksa fakir imasinda bulunma komik oluyo
Yemeklerim meşhurdur, çok da misafir ağırlarım hem yatılı hem akşam yemeğine. Hatta bu hafta sonu da şehir dışından misafirlerimiz var. Ama benim misafirlerim öküz olmadıkları için işin ucundan tutarlar. Eşim zaten en büyük destekçim, biliyorsun. Köle muamelesi görmüyoruz çok şükür evlerimizde 🥰

Batıda açık ilişki denen şey doğuda kuma oluyor. Hangisi hangisinden daha yeğ, biri seçilmek zorunda mı ki? B.kla s.dik arasında seçim yapmak gibi. Siz diyosunuz kimin eli kimin bi yerinde belli değil, kuma bunlardan daha mı iyi mesela? Bir kadının fikri bile sorulmadan kuma edilmesi, eline para sıkıştırılıp boşanması, ne istiyor sorulmadan, daha mı iyi? Kendi hayatının kumandası erkeklerin elinde olması, birkaç kişiyle olmasından daha mı iyi? Yoksa kimsenin kimseye zararı olmadan istedigi hayatı yaşaması mı daha iyi?
Valla bu saydiklarinin hiçbirinde daha iyisi değil ne kuma ne birkackisiyle olma hepsi benden uzak olsun
Ha gelipte kimse kurmadan vurup aldatmayı birkaç kişiyle olmayı hafifleştirmesin ben bayilmiyorum kumaya yönetilmeye ama birileri bayılıyor aldatililip üzülmeye medeniyim diye savunmalar filan

Yemeklerim meşhurdur, çok da misafir ağırlarım hem yatılı hem akşam yemeğine. Hatta bu hafta sonu da şehir dışından misafirlerimiz var. Ama benim misafirlerim öküz olmadıkları için işin ucundan tutarlar. Eşim zaten en büyük destekçim, biliyorsun. Köle muamelesi görmüyoruz çok şükür evlerimizde 🥰
Yemekleri meşhurmuş ahahahahahaa donunu yikiyomusun acaba
Yemeğimi anamm yapar diyen insanın ne ara yemeği meşhur oldu
Sen köle değilsen annen köle malum yine yemeğini yapan bı kadında:)

Ne bekareti be fjfufjfjfj iyimisinnnn
Kiskanclikmi neyini kiskanicammm

Sen biliyorsun neyi kıskandığını :)
Ya madem bu kadar seviyorsun her şeyini neden kötü şeyler yazıyorsun bize de kötü gösteriyorsun oraları senin suçun.
Biz mesela 100 kişiye yemek yapıldığını bilmiyorduk senin sayende öğrendik

Aşko aldatıldıktan sonra boşanma çok normal ama ya. Napalım adamın donunu yıkamaya devam mı edelim oynaşına temiz gitsin diye? Biz aldatılınca boşanıyoruz, adam ona da nikah kıydım ev açtım o da karım sen de karımsın diye susturup oturtmuyor gücü yetmiyor ona. Ahh gençsiniz diye laf anlatıyorum başkasına bunu da yapmam. 20 yaş çok genç. Daha gidecek çok yolunuz görecek çok şeyiniz var. Önce o evden bi çıkın. Misafir yemek temizlik döngüsünde hayat geçmez.
Lafı çok ceviriyosunuz olmaz ki
Tabi aldatilinca boşan boşanma diyen yok
Ama aldatilmayida kumayla kiyaslayip hafiflestirmek savunmak medeniyiz demek filan da komik yani
Bana laf atana kadar herkes kendi etrafindaki pisliklere baksın bence kimse kendi bölgesini savunmasin
Çocuk doğup aldatilip sizi boşanmaya mecbur bırakan erkekleri sizcede çok fazla savunmuyomusunuz

Sen biliyorsun neyi kıskandığını :)
Ya madem bu kadar seviyorsun her şeyini neden kötü şeyler yazıyorsun bize de kötü gösteriyorsun oraları senin suçun.
Biz mesela 100 kişiye yemek yapıldığını bilmiyorduk senin sayende öğrendik
Yoo ben değil üyeler yazıyor yok kuma yok öldürülme diye
Ayrıca yazmimmi sorunlarimi Allah Allah ya misafir geliyo yoruluyoz diye kötümü olduk

Lafı çok ceviriyosunuz olmaz ki
Tabi aldatilinca boşan boşanma diyen yok
Ama aldatilmayida kumayla kiyaslayip hafiflestirmek savunmak medeniyiz demek filan da komik yani
Bana laf atana kadar herkes kendi etrafindaki pisliklere baksın bence kimse kendi bölgesini savunmasin
Çocuk doğup aldatilip sizi boşanmaya mecbur bırakan erkekleri sizcede çok fazla savunmuyomusunuz
Kimse aldatılmak kumadan iyi demedi. Doğuda kuma var dedim, hemen sizi de aldatıyorlar dedin. Senin saptaman. Kadını evine kapatıp, hizmet ettiren adamlar emin ol daha çok aldatıyordur. Aldatılmayı da sandığının aksine karısını eve kapatanlar yapar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X