Sizce bu davranışlar normal mi ?

Arkadaşım konunu eksiksiz okudum.Kv ile ilgili Allah sabır versin.Bazı yerlerde sessiz kaldığını düşündüm.Gerçi lafını söylediğini ifade etmişsin.

Annen ameliyattan çıkmıştır.İyidir umarm.Benm annem de aynı ameliyatı oldu.Çokça sıkıntı onu bu ameliyata yönlendirdi İnan şimdi çok rahat.Üzmeyin kendinizi.Annen toparlar
Cok teşekkür ederim canim kv lafta soksan mesafede koysan isi yuzsuzluge vurabiliyor.

Çıktı çok şükür narkozlu ama topallıyor..

Kv pskolojik sorunları var hicbişeyini umursama yok gbi davran bence . Annene gelnce geçip gidicek korkma bu ameliyati olanlar var cevremde hiçbir sıkıntı yasamadilr olup bitiyor. Seni korkutan ameliyathane aslnda. Bende annemı ameliyata soktum çıkana kdr agladm o pskolojiyi iyi bilirm gecms olsn pozitif ol.

Annene çok geçmiş olsun. İnş en kısa sürede toparlar.
Kv konusunda sabrına hayran kaldım. Ya gerçekten psikolojik sorunlu ya da karşısındaki salak yerine koymayı iyi beceriyor. Ki bu cinsin çoğunluğu ikinci şıkta müthiş.
Eşinin bazı şeyleri görüp arkanda olması en büyük şansın. At gözlüğü takıp onları savunsaydı çıldırman işten değildi. Umarım her zaman böyle devam eder yanında olur. O zaman işte "eşim için değer sabretmeye" diyebilirsin..

X