Sizce hamile miyim

eda010101

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
9
1
22
Reglim 1 hafta gecikti göğüslerime dokununca ağrı oluyor ve hafiften koyulaştı birde göğüsümde damarlar belli oluyor kızlar sizce hamile miyim çok istiyorum ama ya yoksa diyede test yapmaya cesaret edemiyorum yorumlarınızı söyler misinizzz??❤️

Reglim 1 hafta gecikti göğüslerime dokununca ağrı oluyor ve hafiften koyulaştı birde göğüsümde damarlar belli oluyor kızlar sizce hamile miyim çok istiyorum ama ya yoksa diyede test yapmaya cesaret edemiyorum yorumlarınızı söyler misinizzz??❤️
Yaa insallah kan verin bence 🥰

1 hafta geçmiş kesin çıkar cevap. Olabilir de olmayabilir de :) Benimde göğüs damarlarımda belirginlesme vardi

Yapıcam inşallah bi heyecanlandım yerimde duramıyorum 🙈 almaya gidicem test
Beklemekten daha iyidir canım sonucu öğrenmek. varsa birlikte seviniriz yoksa da ki inşallah vardır üzülme Rabbım bekletiyor ise güzelleştirir. Bende 7 yıldır bekliyorum. Olacak bir gün inşallah. Hadi güzel haberlerini bekliyoruz

Beklemekten daha iyidir canım sonucu öğrenmek. varsa birlikte seviniriz yoksa da ki inşallah vardır üzülme Rabbım bekletiyor ise güzelleştirir. Bende 7 yıldır bekliyorum. Olacak bir gün inşallah. Hadi güzel haberlerini bekliyoruz
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah evlat kadar güzel bir şey var mı 🥰 sizinde inşallah hayırlısıyla olur tüm dualarım sizinle Allah’tan ümit kesilmez 🤲❤️

Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah :)) <3

X