Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

Baktım, benim %90 sağ tarafta geçti, botoks da yaptırdım ama sol tarafta %80 geçti, farklı iyileşiyor. İç dikişler eridikten sonra yüz yerine oturmaya başladı, dışardan bakıldığında anlaşılmıyor

Eklentiler

• IMG_20230418_203038~2.jpg
    IMG_20230418_203038~2.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 702
Selam, orta yüz germesi, göz kapagi ve cat eyes ameliyati olucam cuma günü, acaba cok agriniz oldumu? Cok korkuyorum 😭

Selam, orta yüz germesi, göz kapagi ve cat eyes ameliyati olucam cuma günü, acaba cok agriniz oldumu? Cok korkuyorum 😭
Ağrı 3. Günden sonra geçiyor ancak şişlik ve dikiş gamzeleri çok uzun sürüyor, yüz çok psikolojik bir işlem yani.Sabretmeniz gerekecek uzun süre benim 1,5 ay geçti hala yüzüm de dikiş gamzeleri var

Baktım, benim %90 sağ tarafta geçti, botoks da yaptırdım ama sol tarafta %80 geçti, farklı iyileşiyor. İç dikişler eridikten sonra yüz yerine oturmaya başladı, dışardan bakıldığında anlaşılmıyor
Merhaba,
Güzel görünüyor ama tam öndende bir resim ekleyebilirmisiniz lütfen.
Hala memnunmusunuz doktorunuzdan?

Ben Zekeriya hocayla görüştüm.
Bana derin plan tüm yüz germe önerdi ve fiyatı söylüyorum :
8000€ !
Canım sıkıldı valla bu fiyatı duyunca.
Ve eğer ki önceden randevu alsaymışım Tl' ye uygun bi fiyata olabilirmişim Zekeriya hocaya.
Artık dövizle fiyat veriyorlarmış.

Bundan 1-2 sene öncesine kadar 40 000 - 50 000 tl' ye ameliyat olanlara göre gerçekten bu fiyat haksızlık diye düşünüyorum.
Ama bu yüz germe ameliyatı konusundada tek içime sinen doktor o olduğu için fiyat yüzünden canım sıkkın biraz :KK43:

Bence muhteşem gürünüyorsunuz. Tüm yazılanları okumuştum, merak ettim son resminizi koydunuz mu diye bakayım dedim, gerçekten mükemmel olmuş. Tüm detaylar için çok teşekkür ederim, bize çok bilgi verdiniz. Mutluluğunuz bol olsun

Merhaba

Ben derin plan yüz germe smas ve endoskopik ameliyatı oldum.

Doktor 2 ay hydrafacial ve nemlendirici sürme dedi.
Daha dogrusu bu ameliyat sonrasi cilt bakiminin nasil yapildigini bilmedigim için ben sordum oda onay verdi.

Ama ameliyattan 1 ay sonra simdiye kadar hiç sivilce sorunum olmamasına ragmen yüzümü sivilce bastı.

Bende nemlendirici kullanmaya basladim dün aksamdan beri.
Dermatoloğada gideceğim.

Sizdede böyle bi durum oldumu?

Ya siz harikasınız. Ne güzel yapmışsınız insan bakıp görüp içi rahatlıyor.
Ben eski üye olmama rağmen hiç aktif değilim yani çok yeniyim.
Boyun ve alt çene germe düşündüğüm için açtım sizin paylaşımlarınızla karşılaştım. Çok şanslıyım dedim kendi kendime.
Çok güzel olmuşsunuz, maşallah.
Sizden bir ricam olsa? Kesi izlerinizin şimdiki halini yakın çekim paylaşabilir misiniz? Sakıncası yoksa tabi.

Benim bugün 1. Ayım doldu. 5. Gün duş ve diş fırçalama yapabildim. Bromelain ilk 10 gün kullandım. 4 lt su içtim. Glütensiz beslendim. Ödem besleyen her şeyden kaçındım. Çok hızlı indi
Merhaba
Ameliyatınızı kime oldunuz , şu an son durumunuz nasıl ?Her şey yolunda mı?

Merhaba

Ben derin plan yüz germe smas ve endoskopik ameliyatı oldum.

Doktor 2 ay hydrafacial ve nemlendirici sürme dedi.
Daha dogrusu bu ameliyat sonrasi cilt bakiminin nasil yapildigini bilmedigim için ben sordum oda onay verdi.

Ama ameliyattan 1 ay sonra simdiye kadar hiç sivilce sorunum olmamasına ragmen yüzümü sivilce bastı.

Bende nemlendirici kullanmaya basladim dün aksamdan beri.
Dermatoloğada gideceğim.

Sizdede böyle bi durum oldumu

Merhaba siz ameliyat olduktan sonra aylar geçmiş umarım mesajımı görürsünüz.Size hangi işlemler yapıldı bilmiyorum öncelikle onu merak ettim ve son durumunuzdan memnun musunuz? Nasıl hissediyorsunuz kendinizi? Benim de aklımdaki doktorlardan biri Zekeriya hoca. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum.Umarım ameliyat sizi mutlu etmiştir.

X