Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Merhaba iki cocuk annesiyim. Yazınızı tesadüfen gördüm. Ara kanama bende ilişki sonrası başlamıştı. 3 gün boyunca da devam etti. Bitiminde doktora gittim ve o ilişkiyle hamile kaldığımı öğrendim ,bhcg çok düşüktü kan tahlilini de var olan kisti almak için istemişti. Sürpriz oldu gebelik. Bu kanama bazen yumurtlama belirtisiymiş. Ben sonrası devam ettiği için hiç ihtimal vermiyordum. Belki yardımı olur o günü degerlendirirsiniz.
Mrb canim. Yazini gordum simdi belki banada umut olursun :)) Bende 2 gun once iliskiden sonra lavaboya gittigimde lekelenmem olmustu sonra az az kanamam devam etti. Bugun hala devam ediyor . Cok korkuyordum 2 gundur onn stresiyle uyumuyorum resmen. Dun doktora gittim alttan muayene etti birsey cikmadi rahim agzida gayet iyi, icten gelen bi kanama dedi ama net bir cvp alamadim kendisinden. Enfeksiyonun var dedi ama ben kendimi bildim bileli enfeksiyonum var gecmiyor ondan kan gelmesi cok cok dusuk benim icin. Sende de iliski sonrasi kanama olmus acaba bende ayni seyleri yasarmiyim.
Kasik agrilarin falan oluyormuydu nasil gecti senin.

Mrb canim. Yazini gordum simdi belki banada umut olursun :)) Bende 2 gun once iliskiden sonra lavaboya gittigimde lekelenmem olmustu sonra az az kanamam devam etti. Bugun hala devam ediyor . Cok korkuyordum 2 gundur onn stresiyle uyumuyorum resmen. Dun doktora gittim alttan muayene etti birsey cikmadi rahim agzida gayet iyi, icten gelen bi kanama dedi ama net bir cvp alamadim kendisinden. Enfeksiyonun var dedi ama ben kendimi bildim bileli enfeksiyonum var gecmiyor ondan kan gelmesi cok cok dusuk benim icin. Sende de iliski sonrasi kanama olmus acaba bende ayni seyleri yasarmiyim.
Kasik agrilarin falan oluyormuydu
Kasik agrilarin falan oluyormuydu nasil gecti senin.
Canım ben doktora gittiğimde o da alttan muayene etmişti ve hamile olduğumu anlamamıştı. Hatta var olan kisti almak istemişti bu sebeple kan tahlili istedi,gebelik çıkmasaydı rahim ağzında olan kisti alacaktı operasyonla. Yani hamileyseniz de anlaşılmamıştır. Inşallah gönlünüzde olan hakkinizda hayırlıdırguzel haberler alırsınız . Kasık ağrısı var mıydı hatırlamıyorum. Ancak hamileliği öğrendikten sonra da ara ara kanamam devam etmişti.

Ben soğan kürü yaptım ilk başta sonra ki ay havuç suyu içtim en son maydanoz ve sütlü kürü denedim devamlı olmasa da sonra ki ay hamileydim hangisinden kaynaklı bilmiyorum ama hepsini denedikten sonra olmayınca yaza kadar vazgeçmiştim, vazgeçtiğim için ailemin yanına gittim onlarla vakit geçirdim ondan önceki aylar hep aynı ortam aynı muhabbet stres yapıyodum demek ki ailemin yanındayken stres yapmadığım için tuttu heralde, hiç aklıma da gelmedi olabileceği eve geldiğimde test yaptım öylesine yolculuktan dolayı gecikme oldu sanmıştım çift çizgi görünce eşimde bende çok şaşırdık artık bırakmıştık çünkü o yüzden herşeyi yaptıktan sonra ortamınızı değiştirin ben uçak kullandım o dönem diyorum uçağa binince tüplerden geçiş kolaylaştı heralde 😂😂 herşeyi yapıyoruz ama yaparken stresimizi kontrol edemediğimiz için istediğimiz sonuca ulaşamıyoruz, o yüzden doktora gittiğinizde bi sorununuz yoksa bitkisel kürler vs denedikten sonra imkanınız varsa bu konuyu konuşmayacağınız ortamlara girin hep aynı konuyu düşününce stresimiz yüzünden gebelik olmuyor, kürler yanında ortam değişikliği şart o yüzden 😊

Merhabalar. Adetin 3.günü (31 Mart) soğan kürüne basladim ve 10 gun boyunca ictim. 20.gün (18 Nisan) adet oldum. Doktora da gidiyorum kist yok. Progestan kullaniyordum. Soğan suyu icip erken adet olan var mi acaba?

Canm ben adetin dördüncü günü baslanildigini ve sabah akşam 15 gün içilmesi gerekildigini biliyorum sen nasıl yaptın bilgi verrmisin

Merhaba kızlar bende 3 yıllık evliyim evlendiğimden beri geçmeyen enfeksiyonum var soğan suyu kürü yapmayı düşünüyorum böyle benim gibi olup enfeksiyondan kurtulan var mı?

arkadaşlar kuzenimin 8 yıldır çocuğu olmuyordu soğan kürünü yaptı şimdi 4 aylık hamile.bende 24 Kasımda regl oldum ve 3.günü klomene ilk kez başladım ayrıca bal tarçın çörek otuda kullanıyorum 7.günümden itibaren soğan kürüne başlayacam 15 gün yapacam zaten reglimin 14.günü doktora kontrole gidecem nasıl bir gelişme olacağını göreceğiz ben bu soğan kürüne çok güveniyorum
Canim benim bende soğan Kuru yaptim pukos var bende kür sayesinde adetim düzene girdi ve ikinci adetimde catlamayi gördüm ve şuan hamişim🥰 önce niyet sonra azim inanarak günü gününe yapmak önemli rabbim nasib eder insaAllah

Herkese merhaba
ben bu ay kimyasal gebelik geçirdim.Tüp bebek tedavisi görüyorum, yumurta rezervim az, havuz yöntemi ile yavaş yavaş ilerliyoruz. Daha önce de bir kez düşük yaptım. Bu tedavinin ortasında gebe olduğumu öğrenince çok mutlu olmuştuk eşim de ben de. Ama ne yazık ki kısa sürdü. Bu ay reglimin 5. gününde başladım küre bugün 4. günüm. Geçmiş sayfalarda okudumda neredeyse herkes hamile kalmış :) soğan kürü vesile olmuş. Midemi çok zorluyor ben bu kadar devam edebildim inşallah faydası olur.

Merhaba. Ben 3 yıldır evliyim ve pkosluym neredeyse bütün ilaçları kullandım. Femara,klomen. Ve en son aşılama yapildim. Çoğu kişi kiloyla alakalı olduğunu soyluyo. Bu adetimde bende soğan kürüne basliycam.
Bilgisi olan varmı.

2010 yılı gıbı sanırım idrar yolu enfeksiyonu ıcın kullandım yumurtalık kıstine sebep oldu ve ben dr luk oldum o zamana kadar omrumde hıc kıst denilen seyı duymamız yasamamıstım gecen kısta bebek olsun diye ıctım arkasından incir havuc kuru yapacaktım fakat yine kıslık oldum ve bu sefer kıst cok buyuktu daha da buyurse amelıyat dedı Dr ama cok sukur ılaclarla kuculup gıttı eger kıstınız yoksa yapmayın dengeyi bozuyor

X