Bölgesel İncelme Soğuk lipoliz yaptıran var mı ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

efruz21

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2023
8
7
33
Hanımlar merhaba bölgesel inatçı yağlara karşı bir sürü yöntem var artık malum. Ben göbek bölgeme soğuk lipoliz yaptırmayı düşünüyorum o yüzden aramızda yaptıran var mı ? Varsa sonuçlarınızı merakla bekliyorum. Tavsiye edebilir misiniz?

Merhaba bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum işe yarıyor mu İstanbul’da memnun kaldığınız bi doktor veya güzellik merkezi var mı? Yaptırıp memnun kalanlar bilgi verebilir mi lütfen 🙏🏻

Merhaba bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum işe yarıyor mu İstanbul’da memnun kaldığınız bi doktor veya güzellik merkezi var mı? Yaptırıp memnun kalanlar bilgi verebilir mi lütfen 🙏🏻
Ben yeni yaptırdım ancak net sonuç için 3 ay geçmesi gerek. Sonucu mutlaka paylasacagim

merhaba ben 02.06.2023 cuma gününe randevu aldım basen bölgem için soğuk lipoliz birde emslim ile beraber daha iyi sonuç alabileceğimi söylediler bakalım sonuç ne olacak uzun zamandır bende takipteyim ama kafam halen karışık artık diyorum sonuç ne olursa olsun deneyeceğim diyerekten yola çıktım bakalım yazarım sizlerede:)))

merhaba ben 02.06.2023 cuma gününe randevu aldım basen bölgem için soğuk lipoliz birde emslim ile beraber daha iyi sonuç alabileceğimi söylediler bakalım sonuç ne olacak uzun zamandır bende takipteyim ama kafam halen karışık artık diyorum sonuç ne olursa olsun deneyeceğim diyerekten yola çıktım bakalım yazarım sizlerede:)))
Merhaba her-dem, teşekkür ederim yazdığın için :)) yaptırdın mı?Sonuç nasıl memnun musun?

X