Bölgesel İncelme Soğuk Lipoliz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

denizumudum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2015
518
263
33
Kurtulamadığım göbek bölgem için soğuk lipoliz yaptıracağım Mehmet Akgün e yaptıranlar sonuçları paylaşır mısınız nasıl işliyor süreç yapıldıktan sonra diyet nasıl zorlandınız mı?

geçen çarş yaptırdım şuan tüm söylenenleri uyguluyorum 1 ay sonra kontrolüm var bakalım nasıl olucak sonuçlar :)

İncelmelerimden çok memnun kaldım yaptırdığımdan beri 8 cm incelmem oldu ve şuan vücudum istediğim gibi diyetimi sporumu ihmal etmiyorum Mehmet Bey de ilgili kontrollerime gidiyorum.

Arkadaşlar selam. Ben de popo için soğuk lipoliz araştırması yapıyorum ama popo için yaptırana hiç rastlamadım. sorduğum klinikler de bu işlemde popoda çok iyi sonuç alınmıyor, deniyor. aranızda popo ya soğuk lipoliz yaptıran var mı? yada hiç yaptıran duydunuz mu?

D denizumudum ve M meltemkirlangic arkadaslar soguk lipolizden sonraki son durumunuz nedir paylasirsaniz sevinirim
Sana adım adım süreci anlatmak isterim öncelikle bende Mehmet Akgünün hastasıyım ilk işlem yapıldığı gün bir incelme veya kıpırdama olmuyor bir diyet listesi ve günlük uygulamam gereken eğzersiz uyarılarım var daha sonraki hafta en azından bende öyle oldu toplam 3 kilo verdim yeme alışkanlığını değiştirdim alıştım sanırım azda yeiyorum ama karbonhidratsız bir hayat beni daha dinç kuvvetli hale getirdi şuan 5 kilo kadar gitti bölge ölçümü 1 hafta sonra yapılcak bakalım bölgeden nekadar gitti göbek bölgemde kalan çember için uygulanıcak çok kilo verdim ve aşağı doğru sarktı tahmin edersin ki öyle büyük bir sarkma değil ama simit ölçüm yapıldıktan sonra seansın devamını getiricez 4 seans öneriyor doktorum her bölge için öncesi sonrası yapıcam tüm seansların bitiminde :)

Çok araştırıp bende gittim fakat farklı bir yer inanmayın bence hiç bir işe yaramayan bir şey aldıkları makinanın parasını çıkarmak için kampanya yapmışlar bana göre pişman değilim en azından aklımda kalmadı kavitasyonmuş şuymuş buymuş boş olduğunu anladım daha da böyle şeylere inanacağımı sanmıyorum :)

Çok araştırıp bende gittim fakat farklı bir yer inanmayın bence hiç bir işe yaramayan bir şey aldıkları makinanın parasını çıkarmak için kampanya yapmışlar bana göre pişman değilim en azından aklımda kalmadı kavitasyonmuş şuymuş buymuş boş olduğunu anladım daha da böyle şeylere inanacağımı sanmıyorum :)
Ben gittim 1 seans 7 kilo götürdü gayet memnun kaldım tekrar gideceğim siz hangi cihaza girdiniz ki?

Kurtulamadığım göbek bölgem için soğuk lipoliz yaptıracağım Mehmet Akgün e yaptıranlar sonuçları paylaşır mısınız nasıl işliyor süreç yapıldıktan sonra diyet nasıl zorlandınız mı?

Kızlar herkese selam , ben de uzun zamandır soğuk lipoliz araştırıyorum. Daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı sonuç ta fena değildi , şimdi 4D SOĞUK lipoliz diye bişey çıkmış , önceden soğukliğoliz yaptıran arkadaşım gitti, çok iyi diyor, ataşehirde bir klinikte yaptırmış. 2 beden inceldim diyor , ilk fırsatta ben de gidiyorum.

Kızlar herkese selam , ben de uzun zamandır soğuk lipoliz araştırıyorum. Daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı sonuç ta fena değildi , şimdi 4D SOĞUK lipoliz diye bişey çıkmış , önceden soğukliğoliz yaptıran arkadaşım gitti, çok iyi diyor, ataşehirde bir klinikte yaptırmış. 2 beden inceldim diyor , ilk fırsatta ben de gidiyorum.
Ben Mehmet Bey'e yaptırdım bölgede gözle görülür incelme oldu.Her cihaza güvenmeyin cildinizde buz yanıkları oluşabilir elinizden geldiğince bilindik yerlere gitmeyi tercih edin.

Ayy çok sevindim yaptıran birini bulduğuma canım. Nasıl oluyor çok ağrı sızı oluyor mu, kilo verebildin mi, bir de bende sezeryandan kalan göbek var faydası olur mu ?
Şöyle düşünmek lazım vücut bir bütün diyet su tüketimi emin ol bütün vücuda etki ediyor.Bulunan nokta vakumla cihaz başlığına çekiliyor dondurulup ara ara ısıılıyo.Hafif morarma olabiliyo ama cildin çok hassassa.Bende ufacık bir kızarma oldu biraz morardı 2 güne geçti.Ağrı oluyo denemez bölgenin soğukluğu geçince bişey kalmıyo zaten.10 kilo verdim 2 bölgeye uygulandı.

Şöyle düşünmek lazım vücut bir bütün diyet su tüketimi emin ol bütün vücuda etki ediyor.Bulunan nokta vakumla cihaz başlığına çekiliyor dondurulup ara ara ısıılıyo.Hafif morarma olabiliyo ama cildin çok hassassa.Bende ufacık bir kızarma oldu biraz morardı 2 güne geçti.Ağrı oluyo denemez bölgenin soğukluğu geçince bişey kalmıyo zaten.10 kilo verdim 2 bölgeye uygulandı.
Süper bir sonuç tebrikler. Peki kaç seans gittiniz, bana tek seans dediler eğer bir daha yaptırmak istersem 4 ay sonrasıymış.

X