Güneş Kremleri Solante pigmenta 50+

Güneş kremleri, bronzlaşma

aniss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
218
1
kızlar ben bu ürünü aldım bugün cildim sivilceli ve sivilceli lekeli,üzerinde mevcut olan lekeyi giderir yenilerin var oluşunu önler yazdığı için aldım acaba kullanan varmı bide cildim yağlı ya parlatmaz umarım demi:KK50:lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
bir kaç arkadaşım bu ürünü önerdi bana ama kararsızım. kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.

kızlar banada doktor bu solentayı onerdı lekelı ve lekeye yatkın cıldım var kulananlar tecrubelerını bızımle paylaşırsa sevınırım bende alacagımda? terletıyor mu yapısı yaglımı parlama yapıyor mu?

kızlar ben bu ürünü aldım bugün cildim sivilceli ve sivilceli lekeli,üzerinde mevcut olan lekeyi giderir yenilerin var oluşunu önler yazdığı için aldım acaba kullanan varmı bide cildim yağlı ya parlatmaz umarım demi:KK50:lütfen cevaplarınızı bekliyorum

canım sen şimdi bu kremı hiç sürmedın mı yağlımı yapısı nasıl?

canım sen şimdi bu kremı hiç sürmedın mı yağlımı yapısı nasıl?

ben bugün sürdüm yapısı biraz yağlı bide koyu kıvamlı geldi sanki bana fluide değil ama normalden fazla parlatmadı cildimi çünki cildim zaten parlar sivilcelerimi çoğaltıp çoğaltmicanıda bilmiyorum şimdilik canım. annem fransa da ondan iyi bi sivilcelere karşı ürün varmış hem aşırı matlaştırıyormuş kurutuyormuş resmen altına onu sürersem parlamam ortadan kalkar diye düşünüyorum onun için pigmenta yı aldım acnes in yerine.lekelerime karşıda işte en az 1 ay felan kullanmam gerek diye düşünüyorum anca gösteriri belki etkisini.

Son düzenleme:
bende internete sipariş verip alacagım kullanıp görecegız artık lekeler geçecek mı geçmeyecek mı

arkadaşlar ben bu ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Bir süre önce sivilce problemlerim vardı, sivilceler geçmişti fakat izleri vardı. Bu ürünü duyup aldım ve günlük krem gibi her sabah kullandım ve dışarı öyle çıktım. Kırmızı lekelerimi gözle görülür biçimde geçirdi. Ve güneşte iyice belirginleşen o lekeler şimdi görünmez olma aşamasında. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim..

ben de 2 gündür kullanıyorum ve memnun kaldım.cildim yağlı ve ekstra bi parlatma yapmadı. vichy nasıldır diye sormuştum eczacıya,ben tavsiye etmiyorum dedi.zaten niyetim pigmenta almaktı.inş lekelerime de iyi gelir:26:

Bende geçen hafta yüzümdeki lekeler icin dr. a gitmiştim. Expigment %4 ve tretin krem ile cildi soymaya başladık. Bugun kıpkırmızı bir yüz ile işime geldim. (içler acısı) neyse uzatmadan bu tedavinin yanında dr. bana Solante pigmenta 50+ losyonu da önerdi. Gunduz mutlaka sürmeliymişim, henuz alamadım cunku eczanelerde yok, ancak sipariş vermek lazımmış. :KK43: Burdan sizin yorumlarınızı okumak çok iyi geldi, yarın ilk işim sipariş vermek olacak.

Bende gelişmeleri aktarırırm.

Sevgilerimle

Bu sabah erkenden siparişimi verdim. Ürünü öğleden sonra teslim aldım ve hemen yüzüme sürdüm. Yağlı olmaması cok güzel, gelişmeleri paylaşırım sizlerle... :KK66:

ben tüm yaz boyunca kullandım bu kremi ama lekelerime hiç bi faydası olmadı bide cildim yağlı olduğu için daha da parlattı cildin yağlıysa tavsiye etmem ben pişman oldum acnes olanını almadığım için herkes çok memenun acnes olanından... fiyatı da 70 liraydı

Benim yağlı değil ama karma, (bölgesel yağlanma var) parlama olmadı hiç... tabi ciltten cilde farklılık gösterebilir.

En Büyük TÜRKİYE kızlar solenta acnes çok güzel bı ürün yaglanma yapmıyo parlamıyo sadece sürerken çok üfelememk lazım :KK70:

ben tüm yaz boyunca kullandım bu kremi ama lekelerime hiç bi faydası olmadı bide cildim yağlı olduğu için daha da parlattı cildin yağlıysa tavsiye etmem ben pişman oldum acnes olanını almadığım için herkes çok memenun acnes olanından... fiyatı da 70 liraydı

canım araştırmalarıma göre sivilce için solenta acnes kullanman gerekli çil,güneş lekesi gibi sorunu olanlarda solenta pigmenta yı kullanmalı ben önümüzdeki yaz kullanmayı düşünüyorum halende araştırma aşamasındayım şimdiden hem renk tonumu düzenleyen hemde bu özellikte krem arıyorum kendime

canım araştırmalarıma göre sivilce için solenta acnes kullanman gerekli çil,güneş lekesi gibi sorunu olanlarda solenta pigmenta yı kullanmalı ben önümüzdeki yaz kullanmayı düşünüyorum halende araştırma aşamasındayım şimdiden hem renk tonumu düzenleyen hemde bu özellikte krem arıyorum kendime

ben 1 hafta once solantenın krem olan formatını aldım 150 ml 59 tl cok buyuk uzun sure gıder yanı cıldım cok kuru oldugu ıcın kremını aldım sımdıden kullanmaya basladım gunes cıkınca bellı olur etkısı cunkı gunesle beraber lekelerım cıkıyor gecen sene sebamed kullandım herkes tatılden sonra ne oldu yuzune dedıkce delı oldum hı ıse yaramadı sureklı surdugum halde ama solanteyı eczacı arkadaslarada sordum cok basarılı ımıs....

ben 1 hafta once solantenın krem olan formatını aldım 150 ml 59 tl cok buyuk uzun sure gıder yanı cıldım cok kuru oldugu ıcın kremını aldım sımdıden kullanmaya basladım gunes cıkınca bellı olur etkısı cunkı gunesle beraber lekelerım cıkıyor gecen sene sebamed kullandım herkes tatılden sonra ne oldu yuzune dedıkce delı oldum hı ıse yaramadı sureklı surdugum halde ama solanteyı eczacı arkadaslarada sordum cok basarılı ımıs....

Evet kuru bi cilde sahipsen kremi tercih etmen iyi olmuş lekeli cildim var diyosun solenta'nın hangi serisinden peki pigmentayı kullanman lazım hem leke oluşumunu engelliyor hemde var olan lekelerin giderilmesine yardımcı oluyormuş. Önümüzüde ki yaz bende alıp kullancam geçtiğimiz yaz ve şuanda da güneşli günlerde daylong extrem i kullanıyorum ondanda memnun kaldım lekelerim azmadı güneşte solenta pigmentayı tercih edicm bu yaz özellikleri rasaında var olan lekeride giderilieceği yazıyor bilmem nekdar doğru kullanan varsa söylese iyi olurdu ? :)

solantenin acnes olanını geçen sene kullanmıştım çok memnun kaldım içeriği pudralı olduğu için yağlandırmıyo akne oluşumunu engelliyo.allaha şükür bu sene sivilcelerim baya azaldı hafif lekeler kaldı şimdi de pigmenta olanına başladım..bakalım nasıl olucak

Evet kuru bi cilde sahipsen kremi tercih etmen iyi olmuş lekeli cildim var diyosun solenta'nın hangi serisinden peki pigmentayı kullanman lazım hem leke oluşumunu engelliyor hemde var olan lekelerin giderilmesine yardımcı oluyormuş. Önümüzüde ki yaz bende alıp kullancam geçtiğimiz yaz ve şuanda da güneşli günlerde daylong extrem i kullanıyorum ondanda memnun kaldım lekelerim azmadı güneşte solenta pigmentayı tercih edicm bu yaz özellikleri rasaında var olan lekeride giderilieceği yazıyor bilmem nekdar doğru kullanan varsa söylese iyi olurdu ? :)

benim lekelerime hiç faydası olmadı cildim yağlı olduğu içinde iyice parlattı,normalde sadece parlardı cildim ama solante pigmenta yı kullandığımda resmen bulgur bulgur terledi cildim o yaz sıcaklarında,hiç fotoğraf çekinmek istemedim inanın

X