Sonunda o evden kurtulduk

Queenkingg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
290
380
Bir önceki konumda eşimle tartıştığımızdan ben evden gidecekken son ana kvmlerin eşimi evden gönderdiğinden bahsetmiştim, kısa özetle, tartıstık ve ben onun git küfrüne karşı gitmeye kalktım kv kp gitmeme izin vermedi benim yanımda durup oğullarına karşı durmuşlardı. Burda bir çok kişi de taktir etmişti başkası olsa durmaz diye. Keşke durmasalardı. Kp derim tartıstıgımızın ertesi sabahı eşimle konuştuğunu ve ona akıl verdiğini söylemişti. Meğerse akıl vermemiş eşime ağza alınmayacak hakaretler edip benim hakkımda ileri geri konuşup , eşime, senin en yakın arkadaşım dediğin o insan karını isterse satarsın sen gvt Pzvnksin vb kelimeler demiş. (Eşimin bu arkadası daha bir evime gelmiş benme muhattap olmuş değil). Anlattığı givi eşim babasını sakinlikle dinlememiş çıldırmış kavga etmişler bunun üzerine gelirsem binada karşılaşırız diye 3 gün eve gelmedi katil olurum dedi. Geldi konuştuk sorunumuzu çözdük ama asla babam bir daha bu eve girmeyecek ben varken dedi.

Bir kaç gün önce kp evdeyken eşim grldi ve eşim git dedi , gitmedi üzerine etmediği küfür hakaret kalmadı yine aynı kelimelere devam , eşimin boğazına yapıştı üstünü başını parçaladı ve ben bu sırada kucagımda bebekle şok içinde krize girdim ,gelip kapının camını kırdı vimin her yerini kan ve cam kırıklarıyla doldurdu elini kesti. Babamı aradım hemen geldi ayırdı kp i gönderdi kaynanam hala gitmiyor kp eşimi boğazlamaya kalkarken o eline süpürge alıp yerdeki camları süpürdü.

Kp gitti kv annem babam eşim mutfaga oturduk ama eşimin siniri geçmedi kendine gelemedi annesine bu zamana kadar yaptığı bütün kötülükleri vs bir bir söyleyip onları anne babalıktan res eddip eşyalarımızı topladı ve o evden aldı bizi çıktık. Şimdi annemlerde kalıyorum eşim cekınıyor benle kalmıyor ama her gun geliyor ev bakıyor bir dahao eve gitmiycez.

Tüm bunların nedeni kp eşime o lafları etmesi, bunları babamda bende kvde de kulagıyla duymasına ragmen adam şimdi Allahımı kitabımı inkar ediyim demedim diyor ve kv evet kocam demedi diyor. Bana da sen o evden kendin çıktın kocan seni götürmedi gitmeseydin dedi. Ağzıma ne gelirse saydım sakın cocugu da gormeye gelmeyin dedim. O gun aksam korkudan gelip aglayıp zırlayıp gittiler. Hala o eve geleceğimizi sanıyorlar bu arada ama eşim çok kararlı. Zaten artık o gitsede ben gitmem. Hayatımda aslayaşwmam dediğim sahneleri yaşadım. Cok uzatmamak adına biraz karışık yazmış olabilirim. Ama o gün bana ne güzel seni tutmuşlar demişti bir çok kişi fakat daha sonra öğrendim ki kv dem benim hakkımda eşime bir çok yalan söylemiş karın sana sunu dedi vs demiş. Kocam inanmayıp bana sorunca anladık ne yapmaya calıstıklarını.

Bu arada benden önceki gelinleri ve oğluda . Kp ile o evden kavga edip çıkmış. İftira atıo oğlunu dövmeye kalkıp evden atmıslar ve aynı camları onlarla tartısırkende kırmışlar. Bunlar nasıl insanlar Allah korkuları da mı yok ..

Ne kadar güzel kötülerin maskesinin bir bir düşmesi
Şer dedigimiz olaylarda bile hayır vardır .. tıpkı bu anlattığınız meseledeki gibi
Kimin ne mal olduğu ortaya çıktı
Annenizde biraz daha zaman gecirin ve hemen bir ev bulsun eşiniz
Hayat bundan sonra sizin icin daha güzel olacak ne de olsa.. Inanıyorum.
Ve sen olarak,kimse gercekten göründüğü gibi değil

Karışık yazdığım için kusura bakmayın olay çok uzun kısa anlatmaya calısınca boyle eksik kısımlar olabilir. Merak ettiğiniz detayları aşşağı kısımlarda cevaplayabilirim

Onceki konunuzu hatirladim ama esiniz cok masum degil kusura bakmayin. Yine esini cocugunu birakmis kendisi nerede kaliyor arkadasinda mi? Asil sorun esinizde! Simdi de rahat gezer nasilsa sizi baba evine birakmis.

Safsarisin Safsarisin
Bir insan neden oğlunun yuvasını yıkmak karısından ayrmak ister neden gelinini hiç bir sorun yokken oğluna kötüler. Bir benim değil oğullarının da canı acıyacak oysaki. Kavga esnasında kp eşime bebi göstererek bunu sen buldun sen istedin sen değil miydin ben illa o kızla evlenicem diye ortalıgı inleten dedi. O an anladım ki beni değil kendi istedikleri biri olsun istemişler. Oysaki hep beni çok sevdiklerini kızları gibi gördüklerini söylerlerdi.
Diğer torunlarını oğlunu göremiyorlarken bile bile neden eldekinden de olmak isterler

Sizin kayinvalideniz bir anne degil. Annecik. Iste herkes anne olamaz. Kocası oğlunu boğazlayacak elini kesecek kapı cerceve indirecek ama o yerleri süpürecek
Yazıklar olsun adi karaktersiz insan.
Kayinbaba da insan musvettesiymis gelini icin ne bicim konusuyor ogluna öyle eke eke.
Neyse eşinizin saglam duruşu varmış
Nasilda silmis atmış ama
Ibret olsun kocam ailesinin ağzının icine bakiyor diye aglayanlar bu sitede görsünler ..
Herkesin kocasi bir degil
Delikanlısı da var iste böyle

İyi de eşiniz sütten çıkma ak kaşık değil ki! Olayların müsebbibi o. Bu ailede herkes bi değişik ve tutarsız.

C ChillOutt eşim gündüz işte akşamları da yanıma gelip gece uyumaya başka bir eve gidiyor , normal dayalı döşeli kendine ait sayılacak bir ev ama ben gidip orada kalamıyorum hem kalorifer acısından sıkıntılı hemde kv kp orda kalınca gündüz çıkıp gelip kv çıkartabilecek potansıyeldeler, bebekle yanlız basıma kalamam mahalle biraz ıssız cogu ev sahibi avrupada yaşıyor,annemlerde kalmayı kendim istedim eşim teklif etti . Annemler de gerçekten çekindiğini bildiğim için ses etmiyorum. Allah izin verirse yakın zamanda evimizi alıp tasıyacaz

Safsarisin Safsarisin
Bir insan neden oğlunun yuvasını yıkmak karısından ayrmak ister neden gelinini hiç bir sorun yokken oğluna kötüler. Bir benim değil oğullarının da canı acıyacak oysaki. Kavga esnasında kp eşime bebi göstererek bunu sen buldun sen istedin sen değil miydin ben illa o kızla evlenicem diye ortalıgı inleten dedi. O an anladım ki beni değil kendi istedikleri biri olsun istemişler. Oysaki hep beni çok sevdiklerini kızları gibi gördüklerini söylerlerdi.
Diğer torunlarını oğlunu göremiyorlarken bile bile neden eldekinden de olmak isterler
Zaten hep maske olur bunların suratında
Zannedersin ki,seni seviyor . Bir de etraftakilere de bunu inandirirlar
Ay ne iyi kaynanan var,ay ne iyi kayinbaban var. Kıymetlerini bil bilmemne. Tabi sen iyice inanırsın iyiliklerine. Sonucta senin yüzüne gülüyor. Kızım canım cicim
Ah ahhhh benimkide aynen bu modelden
Esimle aramız bir bozuldu
Bana taaaa nisanimizda olan seyi söylüyor
Küfür etmisim de birileri duymus,ona gelip demisler ki bu nasıl gelin?
Niye simdiye kadar soylemedin
Be kadin! Ee bunu söyleyende iyi niyetli biri degil herhalde kızını yigenini falan benim esime yapmayi düşünen birisiydiki beni gidip kaynanama sikayet ediyor sanki kaynanam buldu beni.. onlarin orada adet böyle. Varoşlar
Sizinkilerinde pek asagi kalir yani yok ilk kavgada tırnaklarını göstermişler
Isterler yuva yikmak en istedikleri sey
Benimki de boşanın demiş esime
Suan evime giremiyor ne yuzle girecek ki

safi.naz safi.naz evet eşim o gün benimle alkolünde etkisiyle durduk yere tartıstı küfretti , daha sonra konusunca cok bunaldıgını maddi ve iş açısından biraz o aralar sıkıntıya düştüğünü ve bunu bana yansttıgını pişman oldugunu söyledi, eve de gelmemesinin sebebi kp kv derin o süreçte bende kaldıgını bildiğinden gelirsem o adamı görür birbirimize gireriz sinirim geçsin diye gelmedim dedi. Belki haklısınız ama insan yakından tanıyınca huyunu bilince , iyi niyetlimi kötü niyetlimi daha iyi anlıyor o yüzden size bir şey diyemem tabi , ama burşimle ilk büyük problemimizdi,biraz da doğumdan sonra etkilendi tabi. Ama iyiki olmuş böylece kv kp in gerçek yüzünü o da görmüş oldu v o evden cıktık yoksa ömrüm aynı binada gececekti

C ChillOutt eşim gündüz işte akşamları da yanıma gelip gece uyumaya başka bir eve gidiyor , normal dayalı döşeli kendine ait sayılacak bir ev ama ben gidip orada kalamıyorum hem kalorifer acısından sıkıntılı hemde kv kp orda kalınca gündüz çıkıp gelip kv çıkartabilecek potansıyeldeler, bebekle yanlız basıma kalamam mahalle biraz ıssız cogu ev sahibi avrupada yaşıyor,annemlerde kalmayı kendim istedim eşim teklif etti . Annemler de gerçekten çekindiğini bildiğim için ses etmiyorum. Allah izin verirse yakın zamanda evimizi alıp tasıyacaz

Esiniz acaba gittiginde bir haltlar yedi de kp ile arasi bu yuzden mi bozuldu? Aklima ilk gelen bu oldu. Insan oglunu tanir oglu da babayi tanir madem cok kotulerdi neden evlendiginde onlarla yasamayi tercih etti?

C ChillOutt sanmam çünkü eve gelip gitmediği süre zarfında babamın yanına gitmiş onunla derleşmiş zaten arkadasının annesının cenazesi vardı gündüzleri de orda geçmiş, bir de aldatma vs gibi bir şey olmadığına eminim, ben eşimin o arkadasıyla takılmasını istemezdim kp bunu bilirdi ama oyle de takık değildim bu duruma,ama eşime karını ona satarsın sen falan demesi asırı gereksiz cunku eşim o karakterde biri değil evine baglı kendileri de cok iyi biliyor, zaten adam şimdi inkar ediyor demedim diyip eşimi yalancı cıkartıyor ams diyecek karakterde insanlar . Diğer oğullarıyla gelinlerine de dedikleri " oglum bu torun bizden değilmiş , karın bana dediki bu cocuk sizin oglunuzdan değil sizin torununuz değil dedi " allah askına hangi kadın gidip de oyleyse bile kp ine bunu der ,tabi eşi inanmamış ve evden kavgayla ayrılmıslar .

Y yenGEnC ,
Yine aklandı ? Ben eşimden eminim yapsa bir şeyler gidip yapıp gunler sonra gelmez, hiç gelmez bırakır boşanır gider yapacagını yapar . Akşama kadar sayısız boşanma davasına giren çıkan boşanmanın da cok normal oldugunu bilen binbir türlü olaya sahit olan bir insan gelip de anasını babasını bahane edip mi gider yapar bi haltlar? Size kendimce hak veriyorum cunku olaylar anlattıgımdan daha büyük ve uzun belki bizzat şahit olsaydınız hak verirdiniz . Her insan belli samanlarsa sapıtabiliyor , kaldıkı gerçekten eşim benim doğumumdan sonra cok etkilendi bu psikolojiyi bi süre kaldıramadı ve bana patladı

Dogumunuzdan neden etkilendi? Cocuk ikinizin doguran siz. Ee pasama ne oldu?

Burada akşama kadar bi cok kişinin doğumdan sonra etkilenip belli süre eşiyle sorun yaşadığını okuyoruz , benim eşim etkilenince mi tuhaf anlamadım ki . Doğumuma girdi bütün süreci benimle birlikte yaşadı o da

Eşinizi çok iyi tanıyorsunuz demek. Geçen kavgada mesela şaşırmadıniz o zaman yaptıklarına. Birden eşinizin ak kaşık olmuş.

bu ne abi önceki konunuzu da okudum kv ve kp sizi korumuşlar siz şimdi evden gittiğiniz için göbek atacaksınız nerdeyse.

bilerek mi kavga çıkardınız? sizin abartıp her şeyi evinizin dışına çıkarmanız yüzünden baba oğul birbirlerini reddetmişler benim anladığım bu. eskide eşinizin ailesiyle bir husumetiniz varsa bilmem ama yoksa sizden korktum.

X