Lazer Epilasyon Soprano ıce lazere neden başladım?

Yes ben geldim... bugün ikinci seansıma gittim bi gün öncesinde sıfırlama yapmamı istediler çıkan tüyler için jilet yapmak istemiyorum ddim hani şu erkeklerin sakal tıraşında kullandıkları makina varya onun gibi bi makinayla yapılması gerekiyor ddiler... bende olmadığı için jiletlerim gittim ağrısı bu defa daha azdı ilkimde baya olmuştu bende ağrı.. tüylerimin son durumundan bahseden;alt bacaklarımda %50 ,genital %70 , alt kol %70 geri çıkmıştı diğer bölgelerde pek etkisi yok gibiydi.. sordum ilk seansta %80 demiştiniz neden böyle oldu diye.. tüylerimin inçe olmasından kaynaklı olduğunu söylediler... beklerken iki kız daha vardı benden önce sırada onlar 8.seansa gelmişlerdi ve hala bitmediğini ve her geldiklerinde sıfırlama yaptıklarını söylediler ve bu beni olağanüstü korkuttu yine mi paralar hayaller çöp oldu diye düşünmedim değil hani.. yani kızlar bence başlamak istiyorsanız bekleyin ben ikinci seanstan sonra hala bi dönüş alamazsam yaptırmayın.. ben yandım siz yanmayın.. hala umudum var ama bunu da söylm sonuçta alt bacak genital işe yaradı gibi ama az gibi etkisi.. 15 gün sonra çıkıp geri dökülmelerini bekleyecek size tekrar bilgi veririm görüşmek üzere

Şaka gibi, %70 döküldü diyeceksin sanmıştım geri çıktı demişsin... alexandrite daha mantıklı o zaman. ağrı da varmış zaten, güya buz lazer acıtmayacaktı.

Bugün benim de soprano ice lazerin 2. seansı vardı. Çok benzer tecrübeler yaşıyoruz şuan. Ben her seansa 1 er ay arayla gidiyorum. Aslında benim 1. seansımdan tam 15 gün sonra dökülmeler basladı, üst kol ve genitalin bazı kısımları hariç her yer döküldü. üst kol cok ince yapıya sahip oldugundan, genitalse tam tersi çok güclü oldugundanmıs. ben gittiğim yere şimdilik güveniyorum. bana da 6 seansta o dökülmenin az oldugu yerlerde en kötü yüzde 80 dökülme sağlanacağını söylediler bugun. açıkcası bacaklarımda ve kollarımda ağda ve epilatörden dolayı cok fazla batık olusmaya baslamıstı, derim cok ince oldugundan kökleri de tüylerimi alsam da belli oluyordu. kaç tane dermatologa gittiysem artık lazere baslamalısın, bende gittim aynı sorunlarım vardı, böyle geçti dedi. en cok bu gorunumum ilk seansta bile yarı yarıya azaldıgı icin mutluyum ben:) 3. seansım 16 şubatta. bende her senin seanslarını takipteyim, kendi deneyimlerimi de tekrar yazarım. belki düşünenlere katkısı olur. :)

Bugün benim de soprano ice lazerin 2. seansı vardı. Çok benzer tecrübeler yaşıyoruz şuan. Ben her seansa 1 er ay arayla gidiyorum. Aslında benim 1. seansımdan tam 15 gün sonra dökülmeler basladı, üst kol ve genitalin bazı kısımları hariç her yer döküldü. üst kol cok ince yapıya sahip oldugundan, genitalse tam tersi çok güclü oldugundanmıs. ben gittiğim yere şimdilik güveniyorum. bana da 6 seansta o dökülmenin az oldugu yerlerde en kötü yüzde 80 dökülme sağlanacağını söylediler bugun. açıkcası bacaklarımda ve kollarımda ağda ve epilatörden dolayı cok fazla batık olusmaya baslamıstı, derim cok ince oldugundan kökleri de tüylerimi alsam da belli oluyordu. kaç tane dermatologa gittiysem artık lazere baslamalısın, bende gittim aynı sorunlarım vardı, böyle geçti dedi. en cok bu gorunumum ilk seansta bile yarı yarıya azaldıgı icin mutluyum ben:) 3. seansım 16 şubatta. bende her senin seanslarını takipteyim, kendi deneyimlerimi de tekrar yazarım. belki düşünenlere katkısı olur. :)
limonlukurabiye şu an kaçıncı seanstasin acaba bana gittiğin yeri özelden yazar mısın bugün bende caddede bir yere başladım lazere paket aldım ama soprano ice yorumlarını okuyunca çok üzüldüm ben platinium sanıyordum meğer ice mis bir de genital ben de çok acıyor zor dayaniyorum hatta

Konu sahibi arkadaşım artık yazmayi birakmissin şuan kaçıncı seansdasin ve nasıl durumu kılların yazarsan çok sevinirim

Bugün 3. seansıma gittim. 2. seansımdan çok verim alamadığımı söylemek istiyorum. Buz lazere gidecekseniz regliniz bittikten hemen sonra gidin. Tüyleriniz tamamen çıkmış oluyor. 2. seansımda cok dokulme olmamasının sebebi bu mu bilmiyorum ama lazeri uygulayan bayan ilk seansta maksimum dökülme olacağını, diğer seanslarda direnç göstereceğini söyledi. Bu seansımda parmaklarda ve genital de çok fazla acı oldu. Genitale dayanamayınca 9a indirdi ( maks 10 joule). Devamında da bacağımı 9 la yapmış, tam bitirmeye yakın fark edip 10 a aldığında sesten fark ettim bende. 9 ile 10 çok fark etmez dese de acı farkından bile anlaşılıyor etkisi. Bu durumu diğer gidişimde konuşacağım. Zaten 6 seans satın aldığım lazerin 3. seansı da böylece bitmiş oldu.

Merhaba, ben de 2 seans gittim. yaklasik iki hafta sonra dokulmeler basliyor. Cildimde cok guzel bir duzelme de var ayrica. Sivilce ve batiga cok yatkindi. uzun sure tuy derdinden kurtulmak guzel simdilik :)

3. seansımdan sonra da daha iyi anladım ki regl den hemen sonra gitmek gerekiyor. Buz lazer acıtmıyor diyorlar ama benim canım çok yandı. bi tek kol ve bacakta sorun yaşamadım ama reglden önce gittiğimde işe yaramadığı oradan belliymiş bu gidişimde tek tek hissettim. 6 seansta yuzde 80 azalır demişlerdi, pazarlama stratejisi oldugunu biliyorz ama gittiğim yer adı duyulmus bi yerdi guvenmiştim. 6 seansta yuzde 80 falan azalma olacağına ihtimal vermiyorum ama her ay yazmaya devam edeceğim. sevgiler.

Bugün 5. seansıma girdim. Tüyler neredeyse çıkmadı gibi bişeydi giderken ama tabi yine jiletle aldım. Son 1 seansım kaldı aldığım paketten. Benim sorunum artık derim çok ince olduğu için o kıl köklerinin görünüyor olması. Onlar içinde bi paket daha almamı söylediler ama bilmiyorum sizlerin var mı bunda tecrübesi? zaten yılda iki kez kontrol seansı yaptırmalıymış ne olur ne olmaz diye. ama bu tüy olmamasına ragmen kıl kokunun belli olması da cok sinir bozucu.

Bugün 5. seansıma girdim. Tüyler neredeyse çıkmadı gibi bişeydi giderken ama tabi yine jiletle aldım. Son 1 seansım kaldı aldığım paketten. Benim sorunum artık derim çok ince olduğu için o kıl köklerinin görünüyor olması. Onlar içinde bi paket daha almamı söylediler ama bilmiyorum sizlerin var mı bunda tecrübesi? zaten yılda iki kez kontrol seansı yaptırmalıymış ne olur ne olmaz diye. ama bu tüy olmamasına ragmen kıl kokunun belli olması da cok sinir bozucu.
Merhaba. Ben de soprano ice epilasyona başlamak istiyorum genital bölge için. Ancak canım aciyacak diye oyle korkuyorumki. Bi cesaret edemiyorum. Yillardir emla kullanarak bazen emla kullanmadan ağda yaptım ama hep söylene söylene. Bende özellikle üst bölge aşırı acıyor. O yüzden hep o kısmı birakir geri kalan yere ağda yaparım. :)) Ancak son 1.5 yıldır hamilelik lohusalik vs derken hic agda yapamadım. Ya makine ya da jiletle aldim. Kökler de iyice kalınlaşmıştir kesin :/ size sorum ise cidden cok mu can yakıyor ağda gibi? Emla gibi kremler surerek gitsek.fayda eder mi acaba :)

Merhaba. Ben de soprano ice epilasyona başlamak istiyorum genital bölge için. Ancak canım aciyacak diye oyle korkuyorumki. Bi cesaret edemiyorum. Yillardir emla kullanarak bazen emla kullanmadan ağda yaptım ama hep söylene söylene. Bende özellikle üst bölge aşırı acıyor. O yüzden hep o kısmı birakir geri kalan yere ağda yaparım. :)) Ancak son 1.5 yıldır hamilelik lohusalik vs derken hic agda yapamadım. Ya makine ya da jiletle aldim. Kökler de iyice kalınlaşmıştir kesin :/ size sorum ise cidden cok mu can yakıyor ağda gibi? Emla gibi kremler surerek gitsek.fayda eder mi acaba :)

Ben ağda bile kullanamayacak kadar canı tatlı biriyim. :) cildim de çok hassastır. reglniz bittikten 5 gün sonra lazere gidin canınız çok daha az acır. Buz lazer acıtmıyor diyorlar fakat hayır acıtıyor. tabii ki ağda yada alexander gibi degil. bi seansımda emla sürerek gittim ve gerçekten yüzdeye vuracak olursam %5 lik minicik bi his duydum sadece. canım acıyacak mı demeyin mutlaka tavsiye ederim. ama iyi bir yere gidin ki boşu boşuna vaktinizi, emeğinizi harcamayın.

Ben ağda bile kullanamayacak kadar canı tatlı biriyim. :) cildim de çok hassastır. reglniz bittikten 5 gün sonra lazere gidin canınız çok daha az acır. Buz lazer acıtmıyor diyorlar fakat hayır acıtıyor. tabii ki ağda yada alexander gibi degil. bi seansımda emla sürerek gittim ve gerçekten yüzdeye vuracak olursam %5 lik minicik bi his duydum sadece. canım acıyacak mı demeyin mutlaka tavsiye ederim. ama iyi bir yere gidin ki boşu boşuna vaktinizi, emeğinizi harcamayın.
[/QUOTE %5lik bi acı oluyorsa buna katlanabilirim elbet.
%5lik bir acı oluyorsa katlanılabilir elbette. Ama emlasiz zor aynen.:) Teşekkür ederim. Bir de tüyler geri geliyor diyenler var buz lazer için. Umarım öyle birşey olmaz :/

tüylerin gelip gelmediği hakkında yorum yapamıyorum onun icin ustunden 1 sene gecmesi lazım sanırım. ama yılda 2 kontrol amaclı yaptrmak lazım dendiğine gore dediğiniz gibi cıkma ihtimali yuksek.

peki tüyleriniz suan ne durumda
6. seansıma da girdim. evet azaldı fakat yeniden 6 lı paket almam gerekiyor. 6 seansta bitme durumu hikayeymiş gerçekten... arkadasım alexandrite yaptırdı onun baya bitti gibi buz lazerle karsılastırdıgında bana yeniden buz alma, alexe gec sende diyor ama buzun acısına bile su son seanslarda zar zor dayanırken ona dayanamam sanırım. bi paket daha buz alıp yine bitmezse o zaman artık alex...

benimde öyle

bende soprano platımundan memnun kaldım acıkcası deneme atışı yaptırdım bugun 20 gün oluyo tüyler cıktı cansız ve ayva tüyü gibi hoşuma gitti acıkcası tabi seans paket almadım 3 senedir sacma sapan yerlere gittigim içi,n artık bıkmıs bi durumda umursamıyorum en son ara sıra alex caynesur a girdim oda fena degildi
suan soprano platınumu denicem bundan da sonus alamazsam alex e gecicem alexin tek mantıklı yönü jilet yapmadan gidiyosun o bana cok mantıklı geliyo tabi sonrası ne olur bilmiyorum
sopranoya şans vericem

bende soprano platımundan memnun kaldım acıkcası deneme atışı yaptırdım bugun 20 gün oluyo tüyler cıktı cansız ve ayva tüyü gibi hoşuma gitti acıkcası tabi seans paket almadım 3 senedir sacma sapan yerlere gittigim içi,n artık bıkmıs bi durumda umursamıyorum en son ara sıra alex caynesur a girdim oda fena degildi
suan soprano platınumu denicem bundan da sonus alamazsam alex e gecicem alexin tek mantıklı yönü jilet yapmadan gidiyosun o bana cok mantıklı geliyo tabi sonrası ne olur bilmiyorum
sopranoya şans vericem
Bugün iki yerle gorusmeye gittim. buzdan sonra alexe gidince gormuyormus işe yaramıyormus. gorunen kıl kokleri de ileride duzelcekmiş beklemeliymişiz. platinuma baslıyorum bende tekrar. nasılsa yılda 1 koruma seansı atılmalı. o yuzden paket alıcam yine.

Bugün iki yerle gorusmeye gittim. buzdan sonra alexe gidince gormuyormus işe yaramıyormus. gorunen kıl kokleri de ileride duzelcekmiş beklemeliymişiz. platinuma baslıyorum bende tekrar. nasılsa yılda 1 koruma seansı atılmalı. o yuzden paket alıcam yine.
valla ben platunumu denicem evet alex ince tüyü görmez ki

X