stalk nasıl bırakılır?

esmergizmo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
8.104
10.536
kızlar selam

stalk yani sosyal medyadan kurcalayıp haber alma takip etme nasıl bırakılır?

eski sevgilimi onun aldattığı ve şu an birlikte olduğu kadını, şu an kanka olduğu benim can düşmanımı vs sabah akşam hesapları açık kurcalayıp duruyorum.

aslında bi dönemdir bakmıyordum ama o kadın benim hikayelerime bakmaya başladığından beri geri başladım. :KK43:

nedir bu stalktan uzak durmanın çaresi canlar?

hesaplarinizi bir sure kapatsaniz. hem isinize gucunuze odaklanmis olursunuz hem de onlara bakip caninizi sikmamis olursunuz. biraz arinip bir sure sonra acabilirsiniz hesaplarinizi tekrar

bunu düşünebilirim ama zaten onların hesapları açık olduğundan engellemiyor bakmayı yine. olay benim kafamda bitiyor yani :KK43:

Yeteri kadar hayatinizdan calmislar, hala calmaya devam ediyorlar siz baktikca. Baska ugraslar bulun. Daha cok gezin. Daha cok arkadas edinin. Kuluplere, kurslara yazilin. Gun sonunda onlarin hayatini degil kendi hayatinizi dusunursunjz.

Yeteri kadar hayatinizdan calmislar, hala calmaya devam ediyorlar siz baktikca. Baska ugraslar bulun. Daha cok gezin. Daha cok arkadas edinin. Kuluplere, kurslara yazilin. Gun sonunda onlarin hayatini degil kendi hayatinizi dusunursunjz.

valla o kadar sosyal olabilceğim bi hayatım yok ne yazık ki ama elimden geleni yapıyorum.

hayatımdan o kadar çok çaldılar ki anlatamam. üstelik sıfır zararla çıktılar işin içinden.

sakıncası neki?
kıskanıp sorun çıkarmadığın sürece merakına yenik düşüyorsun diye düşünürüm

sakıncası şu.

ayrıntıları fark edip üzülüyorum. mesela hocasının girlboss'la gezersiniz diye davet ettiği kongreye onlar birlikte gidiyorlar sanırım :KK43: birlikte gezeriz şöyle yaparız derdi o kadınla gidiyor şimdi :KK43:

halbuki o hocasıyla arasının iyi olmasını da ben sağlamıştım. neyse adam da görür onları birlikte anlar en azından.

Bu konu sizde derin yara açtı ve bence destek almanız lazım. Açtığınız konular bile genelde bununla ilgili. Size yazık cidden. Ikı karaktersiz birbirini bulmuş, bu işten en kârlı siz çıktınız.

haklısınız yazık bana cidden ben de kendime üzülüyorum çok.

destek alıyordum ama araya tatil girdi şimdi de ben görüşmek istemiyorum doktorumla.

yara açtı çünkü çok kötü ihanete uğradım çok büyük tiyatro yapmış bana adam kendini çok dürüst sadık düzgün göstermiş hala şoktayım.

Stalk konusunda kitap yazabilirim, o kadar çok stalk yapmışlığım var. En kestirme çözüm kendi hesabını kapatmak ya da dondurmak, üzerine de uygulamayı silmek. Yaklaşık 3 aydır instagram kullanmıyorum resmen mutluluk seviyem arttı. İlk 1 hafta sürekli insanın aklına düşüyor, alışkanlık yapmış her boş vakitte direkt el telefona gidiyor, ama yokluğuna da aynı anda alıştım. Şimdi aklıma bile gelmiyor. Tavsiyem hangi sosyal medya mecrasından bakıyorsan oraya ait hesabını tamamen silmen. İnan çok faydasını göreceksin.

X