Su diyetim

Ben yarın başlıyorum ama sabah iki tane haşlama yumurta öğlen iki haşlama yumurta akşam iki haşlama yumurta bol su bu şekilde yapacağım

Ben pazar yada pazartsi başlayabilirm yarın yemekli planım var ama ben su ve ayran olarak başlayacağım bakalım ya kızlar birde ben sezeryan doğum yaptım göbek kaldı göbek gitsin istiyorum yani heryerden fırlıyor 🤣

Maşallah hadi durmayalım Ozaman yazda geliyor fit oluverelim ne zaman başlıyoruz kızlar
şu listemi yazayım size de atarım. Eşim uyusun da onu bekliyorum kitap okuyoruz şuan. Bende arada size yazıyorum 😂😂😂

evet 1 hafta olmak uzere sanirim diyetinize baslayali kac kg verdiniz
Başlayamadım canım. Yazdım sanırım başlayamadım diye. Hergün niyetlendim ama eşim sebebiyle başlayamadım. Ama bu pazartesi başlıyorum listemi hazırladım. Yeni başlık açtım ordan paylaşıcam ☺️

Aa bende başlayacağım ama 1hafta sonra ,ilaç kuşlanamm alzım tok karnına 1 hafta sonra kontrol var kan vs keşke 1 hafta bekleseniz ya bende gaza gelirdim 🤗
Not : 55 kilodan gebelik doğum vs derken 80 oldum olmuşum 👀 açlık orucu ,10 günlük su ve karaciğer temzliği ile 80den 60 düştüm ama stresden yemeye başladım 66 olmuşum 😭😭😭 55 olmak için su diyeti yapcam ama 1 hafta sonra ,bekleyin benimle yapın ya 🤔🙄😒😬

Aa bende başlayacağım ama 1hafta sonra ,ilaç kuşlanamm alzım tok karnına 1 hafta sonra kontrol var kan vs keşke 1 hafta bekleseniz ya bende gaza gelirdim 🤗
Not : 55 kilodan gebelik doğum vs derken 80 oldum olmuşum 👀 açlık orucu ,10 günlük su ve karaciğer temzliği ile 80den 60 düştüm ama stresden yemeye başladım 66 olmuşum 😭😭😭 55 olmak için su diyeti yapcam ama 1 hafta sonra ,bekleyin benimle yapın ya 🤔🙄😒😬
Beklersem kızımın doğum gününe geç kalırım ama ben zaten 21 gün yapıcam sen 7 gün yaparsın. Beni de yakalarsın sıkıntı olmaz ☺️☺️

Beklersem kızımın doğum gününe geç kalırım ama ben zaten 21 gün yapıcam sen 7 gün yaparsın. Beni de yakalarsın sıkıntı olmaz ☺☺
Bende ozartsi başlıyorum ama ilk günler mümkün değil kolum kalkmaz spor yapamam 🤣 ya göbek gitsin Ay bana yeter siz kilo verince göbek gidiyor mu

Bende ozartsi başlıyorum ama ilk günler mümkün değil kolum kalkmaz spor yapamam 🤣 ya göbek gitsin Ay bana yeter siz kilo verince göbek gidiyor mu
Bilmiyorum ki gitmesini temenni ediyorum. Bu ay değişik bi göbeğim var. Bebek göbeği gibi. Hamileliğimin ilk ayları geliyor aklıma

Spor yapma sen. Ben alışkınım o yüzden spor ekledim bu sefer. Net bi görüntü değişikliği istiyorum.

AA hamile olabilir misin varmı ihtimal
Var gibi ama bilemedim. Adetim geciksin diye bekliyorum. En son ayın 31.inde oldum 4.bittim. 26 günde bir oluyorum 😁 hesaplama bilen varsa yardımcı olsun. Ne zaman adet olmam gerek daha çok beklicem mi test yapmak için 😂

Aminnn allah razı olsun. Biliyorsunuz ki çocuk da istiyordum. Ama kilomu da dert ediyorum. Hayırlısı olsuun inşaallah. İki arada bi derede günlerdir heyecanla bekliyorum 🤗
Değil durumuna göre devam yada tamam dersin ama hamile işinde yine gelecek kilolar 🥰

X