Supernatural

Peder crowley süperdi:)) yalnız Google'dan ilacı buldu ya sam. Yinede belli bu sezon süper olacak

Kızlar ben bu dizinin sıkı takipçisiydim ancak sonra kanal kapandı birşeylşer oldu izini kaybettim :KK14: Hangi kanalda bu dizi şu an ? Ve kaçırdığım bütün sezonları hangi siteden izleyebilirim ? Tavsiyenize ihityacım var. Deannnn sen nasıl birşeysin demek istiyorum en son olarak :KK53:

Kızlar ben bu dizinin sıkı takipçisiydim ancak sonra kanal kapandı birşeylşer oldu izini kaybettim :KK14: Hangi kanalda bu dizi şu an ? Ve kaçırdığım bütün sezonları hangi siteden izleyebilirim ? Tavsiyenize ihityacım var. Deannnn sen nasıl birşeysin demek istiyorum en son olarak :KK53:

Ben internetten izliyorum hiç beklemeden indirip
İnternete yazsan supernatural izle diye çıkar sayfalar
Deane ben de bayılıyorum yaaa yok böyle bir şey

Ara finali mükemmeldi aslında ben bekliyordum böyle bir şey
Şimdi bu tatil geçmez ya orda kesilir miydi Nasıl bağladılar öyle

Kizlar en son hangi bolumde kalmisim yardimci oluemusunuz. En son dean seytan oluyordu crowley le beraber. Sonra yavas yavas eski dean e donuyordu. Kacinci sezondu onu bile unuttum :KK64:

Diziyi izleyen kimse yok mu?
Yeni sezon için onay almış yine

Ben varım ben :halay: 12. Sezon onayı almış evet ama adamların uğraşacağı şey kalmadı Ölüm'ü bile öldürdüler, Darkness geldi bu sezon da onu haklarlar. Artık seneye sezon Tanrı'yla çift kale maç yapar bizimkiler :KK48:

Ben varım ben :halay: 12. Sezon onayı almış evet ama adamların uğraşacağı şey kalmadı Ölüm'ü bile öldürdüler, Darkness geldi bu sezon da onu haklarlar. Artık seneye sezon Tanrı'yla çift kale maç yapar bizimkiler :KK48:

Ya evet
Ben de Tanrı çıkacak diye bekliyorum da
Bu sezonun bitmesine 3 bölüm kaldı
Ne castiel ne lucifel ne de Amara işi çözüldü :)

Ya evet
Ben de Tanrı çıkacak diye bekliyorum da
Bu sezonun bitmesine 3 bölüm kaldı
Ne castiel ne lucifel ne de Amara işi çözüldü :)

Bağlarlar son üç bölümde bence. Bugün 19'du sanırım izledim yeşil gözlülerin olduğu hani Dean'in deyimiyle aletsizler :))) Bu ara bölümdü haftaya verirler coşkuyu.

Bağlarlar son üç bölümde bence. Bugün 19'du sanırım izledim yeşil gözlülerin olduğu hani Dean'in deyimiyle aletsizler :))) Bu ara bölümdü haftaya verirler coşkuyu.

Süper ya izleyen birini bulmak :)
Evet ben bölümü çok sevdim ilk sezon bölümleri gibiydi. 3 bölümde toplanır dediğin gibi ama bu sezonu Nasıl bitirecekler çok merak ediyorum

Süper ya izleyen birini bulmak :)
Evet ben bölümü çok sevdim ilk sezon bölümleri gibiydi. 3 bölümde toplanır dediğin gibi ama bu sezonu Nasıl bitirecekler çok merak ediyorum

Benim eşim de çok seviyor :KK45:Her Cumartesi Supernatural günü bizde. Ayarında bir dizi de yok zaten bir ara Constantine başladı ama ışık hızıyla bitirdiler. Ben onu da sevmiştim.

bir iki sezondur izlemiyorum cok severim kendilerini ama cok dagıldı mevzu sıkıldım sonrasında arada denk gelirse biraz bakıyorum falan ama sarmıyor hic eskisi gibi olsa keske

Benim eşim de çok seviyor :KK45:Her Cumartesi Supernatural günü bizde. Ayarında bir dizi de yok zaten bir ara Constantine başladı ama ışık hızıyla bitirdiler. Ben onu da sevmiştim.

Evet aynen biZde aynı
Perşembe geceleri supernatural gecesi
Fringe izlemediysen bakabilirsin çok güzel dizi.

X