Elektrikli Süpürgeler Süpürge önerisi

Toz torbalı tercihim her zaman
Fakir çok iyidir
Daha iyi bir meblağ ödeyebilirsen Miele candır, çocuklar miras kalabilir öyle diyeyim, çok dayanıklı bir alet

toz torbasını bulabilyormusun.benim en büyük sorunum da hiç bir yerde bulamıyorum
Media marktta daima bulabiliyorum. Oradakiler de daha 3-5 sene bulunur diyorlar. Bulamazsam bi gün diye arastırdım nette,
Hatta internette yerli üretimi ucuza satan bir firma var ama denemedim.

bendeki philips toz torbasız süper maşallahı var.phliphs ile pek hoş anıların yok sanırsam.

Screenshot_20170313-112459.png
Screenshot_20170313-112459.png kizlar bunu aldim

nilfisk kullanıyorum 6-7 sene sonra parçaları kırılmaya başladı. ilk başlarda halıyı kaldırmasından dolayı süpürmek zordu şimdi ise hiç iyi almıyor.değiştircem.çok ağır. toz torbası çok çok aramam ragmen bulamıyorum. başka markalardan kullanıyorum. bilginiz olsun.

Slm kizlar kusura bakmayin konuyu nereye acabilirim bilemedim philips maraton haric (philipsin diger modelleri olabilir) acil elektrikli supurge onerilerinizi bekliyorum :KK15:
Dyson Animal total kullanıyorum philips maratondan memnun kalmadim ben de sonra İhlas alacaktim dyson in hafifliği hoşuma gitti toz olayı hiç yok torbasız ömür boyu tek filtre kısaca harika. Sadece malzemesi dayanıksız ama servis olayı mükemmel ötesi çok ilgililer. Yalnız Hakman garantisi olmalı. Ben eylülde 2900 e aldım şimdi 2600

Torbalı istersen altus un bir modeli var nette 250 tl ama harika ablama aldık yeni supururken ayarını düşürmeden hayatta supuremezsin supurge de suna dikkat edin arkadaşlar emiş gucu ben bunu çok araştırdım 500 tl lik supurge nin emiş gucu 250.ama 250 tl lik supurge nin 335 altus un 335 ve cok iyi supururken halıya kaldırıyor sor emiş gucu 300 altında alma watt değil arkadaşlar emiş gucu farklı şey ayrıca o Dyson o kadar para niye verecek 1.500 tl yazık
Modelini yazarmısınız rica etsem

Tesekkurler 1000 tl ye aldim ama kirmizi olaniyla degistiricem :) onun tutma yerinde cekim ayar tusu var daha sk geldi bana
Tutma kolunda ayar olanlar hep bozuluyor, şikayet var a bakın hep sapan kumandadan şikayet var. Hangi siteden aldınız satışı şuan yok görünüyor. Rica etsem özelden mesajla aldığınız sitenin linkini atar mısınız?

Tutma kolunda ayar olanlar hep bozuluyor, şikayet var a bakın hep sapan kumandadan şikayet var. Hangi siteden aldınız satışı şuan yok görünüyor. Rica etsem özelden mesajla aldığınız sitenin linkini atar mısınız?
Evet bende okudum o yuzden degisim yapmaktan vazgectim neden kaldirilmis bilmiyorum ama suanki maratonlardan daha iyi filtresini kendi temizliyor cekim gucu daha iyi anlayamadim

X