Sürekli tırnak yenilenmesi :S

minoya2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
128
1
Arkadaslar ya benim ayak tırnaklarım 1 yıldır sürekli yenileniyor.Bi katman çıkmadan diğerleri oluşuyor altından kat kat tırnagım ve sadece baş parmaklarım o sekilde.Ben normal tırnak yenilenmesi sanmıştım ilk başlarda sonrasında da fırsat bulamadım doktor için.Bi fikri olan varmı??

Son düzenleme:
canım bendede aynısı oluyor.
ayak baştırnaklarımda özellikle..
doktora felanda gitmedim
neden oluyor acaba..

canım bendede aynısı oluyor.
ayak baştırnaklarımda özellikle..
doktora felanda gitmedim
neden oluyor acaba..
Arkadaslar ya benim ayak tırnaklarım 1 yıldır sürekli yenileniyor.Bi katman çıkmadan diğerleri oluşuyor altından kat kat tırnagım ve sadece baş parmaklarım o sekilde.Ben normal tırnak yenilenmesi sanmıştım ilk başlarda sonrasında da fırsat bulamadım doktor için.Bi fikri olan varmı??

muhtemelen mantar başlangıcı arkadaşlar. çok vakit kaybetmeden bi doktora gidin bence.çünkü iyileşmesi çok uzun zaman alıyor.en geç iyileşen hastalıklardan biriymiş tırnak mantarı.bende neredeyse 10 yıldır var ve hala da geçmedi.ilaçları da karaciğere zararlıymış uzun süre kullanmak.(haplar ama) tırnak cilası veriyor doktor.ama aksatmadan ve bıkmadan kullanın.ben nerdeyse açık ayakkabı giyemedim bir dönem.o nedenle hiç vakit kaybetmeden ikinizde doktora gidin derim ben.

bende de oldu ama 2 kere oldu sonra düzeldi.s kendi kendine mi iyiLeşti acaba.s:26:

nihayet doktora gittim ve mantarımsı birşeyler var dedi cila gibi birşey verdi 6 ay kullanıcam.x

kızlar ben bi ayakkabı giyöiştim yarım gün işte sabahtan akşama kadar dolaşmıştım o ayakkabı sıkıyodu ayağımı ondan sonra ayak baş parmağımda ağrı acı sancı falan oldu sonra morardı sonra sarardı falan tırnak yenilenmeye başladı ama ben 2 sene çektim bunu nasıl şişiyodu parmağım hafife alıncak bişe deil dedi doktor ilaç kullandım ama en çok neyin faydası oldu biliyomusunuz açık ayakkabı yani terlik sandalet giydim antibiyotiklerimi düzenli kullandım kızlar inanmayacaksınız ama karadutun her derde şifa olduğunu duymuştum onu sürüodum tırnağıma böle böle geçti

X