Survivor 2018 all star

Elyagur

Oğlumkızımve Hayatım❤
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2017
1.162
1.065
Merhaba kadınlar kulübü üyeleri;
Survivor heyecanla bekliyorum.bu seneki tam kadroyu biliyor musunuz netlik kazandı mı siz izliyor musunuz?10 şubatta başlayacak bakalim

Netleşti diye biliyorum ben bayağı bi isim yazmışlardı yine all star olacak galiba turabi Merve aydın hilmicem Hakan hatipoğlu Murat ceylan sema falan vat

Sema Aydemir,
Nagihan Karadere,
Merve Aydın,
Turabi,
Murat Ceylan,
Hilmi Cem İntemepe,
Adem Kılıçcı,
Hakan Hatipoğlu,
Sahra Işık

Serenay aktas da mi yarışma ya katılıyor onun dizisi vardı

Bence de turabi olmamaliydi. İki sene ust uste şampiyon oldu. Bu sene de olursa diğer yarışmacılara büyük haksızlık...

turabi katılamayacak mis diye haber vardı bir kac gün önce sanki ben mi yanlış hatırlıyorum.
nihat dogan gidiyor muş onu biliyorum burdaki listeye ek olarak.
izlemem büyük ihtimal.
hep aynı isimler ve dikkatimi çeken yarışmacılar değil hiç biri.
kadroyu hiç begenmedim .kendini tekrar ediyor sanki hep aynı isimler.

Bu kadronun karşısına kimi çıkarabilirler peki sizce?
Erkekle kadınlar çok sağlam yarışmacı.
All star çizgisinde. Nasıl bir gönüllü takım kurulacak ? :KK68:

Evet çok güçlüler. ..
Ben de çok merak ediyorum.
Acun bir soylesisinde en az onlar kadar güçlü takım çıkaracağız demişti. .

Atakanin olmamasi buyuk kayip :KK70: onsuz allstar neden yapilir anlam veremiyorum :KK70: kim me derse desin ben survivor izlemeyi seviyorum ve heyecanla da bekliyorum. Merve aydini desteklerim tabiki. Sahra, nihat doğan, hakan hatipoglu ve umit karan en gereksiz yarismacilardan. Ve bence yazildigi taktirde ilk elenecek isim sahra olur.

Evet çok güçlüler. ..
Ben de çok merak ediyorum.
Acun bir soylesisinde en az onlar kadar güçlü takım çıkaracağız demişti. .
Nevin yanit var milli atlet. Gonulluler takiminda. 2 tane kadin milli boksor var. Gonulluler takimi da bu sene aslinda yine unlulerden olusuyor halina. Unlu derken iste milli sporcu falan.

X