SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Bu nagihani sevmeyen bi benmiyim
Her hali yapmacik geliyor.
En basindan beri kufurleri yayina verilmedi hatasi soylenmedi uyarilmadi anilla cok buyuk kavgalari olmus.
Acunmedyanin torpillisi o ve hakandi
Damlayi hilmicemi ve anili elemesi cok ilginc
Turabiyi bilerek saldirarak elediler turabini hatasi olmasina ragmen acunun yaptigi cok yanlis o an canli yayinda oylamada olmaz.
Sinirden su an tvyi kapadim nagihani sampiyon yapacaklari o kdr belliki
Tum sosyal medya kapandi neden sponsor iddialarina cvp verilmedi nagihan son 1 ayda parlatildi eli catlak oglunu gormemis tek rakibine basarisi mi basari? Damla murat hilmicem gecmeden oyun bile alamadilar o zamanlar nerdeydi cok aciz diye agliyordu? Kac kere performans birincisi oldu. Dokunulmazliktan once karsiya habersiz gecerken sinsi degildi ama hep ona yapilanlardan bahsetti.
Ilk defa ademe oy attim haksizliga susmamak icin. Ademi gecen yildan beri severim diger yarismacilar destekliyor ama ne yapilsa bos gibi geliyor.
Seneye ztn tovbe acmam bakmam bu kdr adaletsizligi gururla izletmek nedir? Bitsim diye sabirla bekledim sinir sahibi oldum be :KK70:

Ben de sevmiyorum ve yazdim yalniz degilsin.

Odulu vermeseler sanki kavga cikartip alicak o potansiyel var.

Bazi yazdiklarindan haberim yoktu daha da sinir oldum.

Ben de sevmiyorum ve yazdim yalniz degilsin.

Odulu vermeseler sanki kavga cikartip alicak o potansiyel var.

Bazi yazdiklarindan haberim yoktu daha da sinir oldum.

Soylediklerimin hepsi birak izleme yaa diyip dondum ve o zmn cikarimlarda bulundum. Bu nedir arkadas goz gore gore manyakmisin diye cigirirken kimse ses cikarmadi.
Damlaya zerre uzulmedim oyunlardaki bakisi all stara hainligi en iyi benim diyordu birlestikten sonra bireyselde nagihani hakani eleyeceklerdi simdi dortlu takim olduk diyor millete laf sokacagina kendi hatasina aglasin hilmi karsiya gecince sampiyon oldum sandi simdi daha iyi kurguyu goruyorum

Soylediklerimin hepsi birak izleme yaa diyip dondum ve o zmn cikarimlarda bulundum. Bu nedir arkadas goz gore gore manyakmisin diye cigirirken kimse ses cikarmadi.
Damlaya zerre uzulmedim oyunlardaki bakisi all stara hainligi en iyi benim diyordu birlestikten sonra bireyselde nagihani hakani eleyeceklerdi simdi dortlu takim olduk diyor millete laf sokacagina kendi hatasina aglasin hilmi karsiya gecince sampiyon oldum sandi simdi daha iyi kurguyu goruyorum

Hakanla Nagihanin torpili nerden geliyor onu merak ettim bilgin var mi belli zaten onlari hep kolluyorlar.

Hakanla Nagihanin torpili nerden geliyor onu merak ettim bilgin var mi belli zaten onlari hep kolluyorlar.

Hakan defalarca oyuna mudahale etti saka diyip gectiler o donem uzun sure oynamadi elemediler gonulluler tk tamamen eledi defalarca kiyafet degisti ramazan elenecek insanmiydi nagehan sponsorlu ama iddia bile olmamali ayrica cok kufretmis bir sayfa paylasiyordu aylar once 6 kisi kibris dedi sonra kapatildi turabinin sakatligi fkn hikaye son dk cikmis bsy degil. Elemeler belli turabi hilmi damla nagihan tarafindan murat umit merve hakan tarafindan elendi hersey net aslinda.

X