Elektrikli Süpürgeler Suzuz torbasız elektrikli süpürge

WOLFROG

Ekşiden aynı tadı alamıyorum
Pro Üye
24 Haziran 2011
22.503
45.378
Elektrikli süpürge almayı planlıyorum. Torbalı süpürgeler dışarı toz verdiği için alerji yapıyor. Sulu süpürgeyi de sevmedim, 2 dk bi yeri süpürmek için bile su değiştirip makineyi yıkıyorum, tam bir işkence. Toz hazneli hepa filtreli bir süpürge almaya karar verdim. Aranızda bu tür süpürge kullanan var mı? Memnun musunuz?

Ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Hepa filtreyi ayda bir temizliyor, tekrar takıp defalarca kullanabiliyorum. Makinede yer toz boşaltma düğmesiyle hiç uğraşmadan tozunu boşaltabilmekde güzel bir özellik. Tavsiye ederim.

bende fantomun susuz torbasız olanını almayı düşünüyorum çeyizim için kullanan var mı acaba 2200 watt çekim gücü var

Süpürgemi aldım :KK1: markası Goldmaster. Şimdilik çok memnunum. Hele halı çırpma aparatı harika. Halının dibindeki tozları alıp çekiyor.

benim de süpürgeye ihtiyacım var bu markanın reklamlarını gördüm fiyatı da uygun gerçekten memnun musunuz?

Evet oldukça memnunum. Hem çekiş gücü iyi, hem temizlenmesi rahat, hem de dışarı toz vermiyor. Benim aradıklarım bunlardı zaten. Bir de halı çırpma aparatı var. Normal halınızı süpürün, bir de çırpma aparatıyla süpürün aradaki farkı göreceksiniz.

Elektrikli süpürge almayı planlıyorum. Torbalı süpürgeler dışarı toz verdiği için alerji yapıyor. Sulu süpürgeyi de sevmedim, 2 dk bi yeri süpürmek için bile su değiştirip makineyi yıkıyorum, tam bir işkence. Toz hazneli hepa filtreli bir süpürge almaya karar verdim. Aranızda bu tür süpürge kullanan var mı? Memnun musunuz?

merhaba ben de çeyizim içim elektrikli süpürge bakıyorum bütçeme uygun goldmaster gvc 7502 markalı süpürgeyi beğendim ama kararsızım acaba kaliteli midir? sizinki hangisi memnun musunuz halen :)

merhaba ben de çeyizim içim elektrikli süpürge bakıyorum bütçeme uygun goldmaster gvc 7502 markalı süpürgeyi beğendim ama kararsızım acaba kaliteli midir? sizinki hangisi memnun musunuz halen :)

Ben de tam da bunu aldım:KK1:

$1.jpg

Çok memnum, çekiş gücü falan çok iyi. Filtresine ikidebir para vermek zorunda değilim, kendi mekanizması var. Kullanımı da çok rahat. Çalışırken dışarı toz vermiyor, temizlemesi de kolay. Tavsiye ediyorum yani...

Ben de tam da bunu aldım:KK1:

Eki Görüntüle 745079

Çok memnum, çekiş gücü falan çok iyi. Filtresine ikidebir para vermek zorunda değilim, kendi mekanizması var. Kullanımı da çok rahat. Çalışırken dışarı toz vermiyor, temizlemesi de kolay. Tavsiye ediyorum yani...

Merhaba. Süpürgenizden halen memnunmusunuz bende şimdi onu inceliyorum. bu modeli yada Gvc 7502 modelini Alamayı düşünüyorum ama bir yorumda parçalarının çabuk kırıldığını okudum. kararsız kaldım. Siz kullanıcı olarak ne tavsiye edersiniz

Merhaba. Süpürgenizden halen memnunmusunuz bende şimdi onu inceliyorum. bu modeli yada Gvc 7502 modelini Alamayı düşünüyorum ama bir yorumda parçalarının çabuk kırıldığını okudum. kararsız kaldım. Siz kullanıcı olarak ne tavsiye edersiniz

Daha kırılan parçam olmadı sapasağlam kullanıyorum. Yalnız eşim evi süpürürken kabloyu hızlıca çekip kopma noktasına getirince kablo kısmı arızalandı. Oda bizle ilgiliydi yani :KK17: Ama garantisi bitmediği için hallettiler.

Daha kırılan parçam olmadı sapasağlam kullanıyorum. Yalnız eşim evi süpürürken kabloyu hızlıca çekip kopma noktasına getirince kablo kısmı arızalandı. Oda bizle ilgiliydi yani :KK17: Ama garantisi bitmediği için hallettiler.

Bende 7502 modeline karar verdim sayenizde tşkler

ben de samsung kullanıyorum yedek hepa filtreli ve 2.5 yıldır problemsiz kullanıyorum oldukça güçlü bir süpürge.

Selam rowenta veya philips aldıysanız tavsiye edebilir misiniz model olarak?

X