Tak Tak Takıntı, Takıntıcı Geldi Haaaanııım 🤪

Takıntı...

• Hastalıktır

• Ufak tefek olabilir

• Altında mutlaka başka sebep vardır

• Hayatı zorlaştırır

• Bende hiç yok

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

dayler dayler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
7.595
15.359
36
Gençler, hadi itiraf edin be! Yer yer kimselere söyleyemediğiniz, gizliden gizliye yürüttüğünüz, kulağa saçma gelen veya alenen milleti darladığınız TAKINTIlarınız var mı? Çok basit de olabilir, çooook uçuk da, hadi dökülün de accık kendimizle alay edelim :21:

Ben başlayayım;
-Sayı seçme şansım varsa mutlaka tek sayı ile biteni seçiyorum, çift sayıda bi bitmemişlik var sanki ya:KK70:
-Temizlik takıntım var ama tam tersi, yani yapmak istememe takıntısı, vakti gelince mecbur yapıyorum ama o zaman bana bi daral geliyor, bi basıyor :KK70::KK70:
-Bulaşık makinesindeki kaşıklığa mutlaka çatallar bir tarafta, kaşıklar başka bir tarafta, aynı yöne bakıyor olarak dizilecek, öyle yapılmamışsa çaktırmadan düzeltiyorum, dolapta da kulplu bardaklarin kulbu aynı yöne bakacak. (yok düzen takıntım filan yok, kıyafet dolabımdan belli orası :KK45:)
-Yazım ve imla kurallarına az biraz takığım (geyikli, şakalı yazışmalardan bahsetmiyorum.) Özellikle yanlış yazılan kelimeler bende çarpıntı yapıyor. :KK12::skandal::KK57::KK70:
Örnek sık yapılan yanlışlar; HAYEL, ULTRASYON, YANLIZ, YALNIŞ, İYKİ... ay daha dolu da, devamını birlikte getiririz😬😂
-Bir de cinsiyet eşitsizliği üzerine kurulan cümlelere takığım, içim durmuyor duyunca; kocana sahip çıkamadın mı? Daha babasına bakamıyor kocasına nasıl bakacak? İkimiz de çalışıyoruz ama ev işi bende gibi gibi gibi😳😳😬
-Daha da aklıma geldikçe yazarım, sıra sizde, eminim harika yaratıcı takıntılar çıkacak, en saçma takıntıyı seçeriz birlikte 🤣🤣🤣

Bi de davetli listesi mi oluyomuştu hı? Du bakimmm;

Bal0ncuk Bal0ncuk
Matmazeell Matmazeell
Paresilaaa Paresilaaa
Hemsirecik Hemsirecik
benneyanginlargordum benneyanginlargordum
Bendenkimseyebahsetmeyin Bendenkimseyebahsetmeyin
Gsyabk Gsyabk
Akmerim Akmerim
M Meredith Grey
Sirinca Sirinca
Nureella Nureella

Ve herkes 😁💕

Çünkü sonra 'Ulan kapattım mı acaba?' diye huzursuz oluyorum, şak telefonumdan fotoları açıp hidayete eriyorum :KK70:
Yaaa shahhshahhshs aşırı mantıklı buldum şuan, ben de yapayım diyerek birbirimizi hasta edelim sonra 🤣🤣
Ben 1-2 kere yaşadım bu durumu, birinde 100kmlik bi mesafedeydik arkadaşlarla tam oturduk, eşime döndüm 'ben çayı kapattım mı?' sonrası, aileleri arayıp sizde anahtar var mıydı, komsuya anahtar birakmak lazim, geri mi dönsek, babam cilingirle mi acsa, ablam ohoo açık olsaydi coktan haberiniz olurdu yangindan vs derken babam sagolsun dedi ki dogalgazi kapattırin disardan 🤣🤣🤣🤣 kapattırdık rahatladik, eve gelince de baktim ki kapaliymis çay 🤭🤭🤭

eşyalarımın yerinin değiştirilmesinden nefret ederim
musluğa şapşup su değdirilip leke kalması sinirlerimi bozar
yerde saç görmeye tahammülüm yok
aşırı temizlik takıntım var
bende çatalları kaşıkları makinada ayrı ayrı yerleştiriyorum karışık atılmasını hiç sevmem:KK70: şimdilik aklıma gelenler :KK70:

eşyalarımın yerinin değiştirilmesinden nefret ederim
musluğa şapşup su değdirilip leke kalması sinirlerimi bozar
yerde saç görmeye tahammülüm yok
aşırı temizlik takıntım var
bende çatalları kaşıkları makinada ayrı ayrı yerleştiriyorum karışık atılmasını hiç sevmem:KK70: şimdilik aklıma gelenler :KK70:
Hmmm, baloncuk hanım terapiye lütfen devam edin sonunuzu iyi gormshdjwhsjsnd🤣🤣
Benim eşimin temizlik takıntısı var, saçlarıma aşırı söyleniyor 🤣🤣🤣

Yaaa shahhshahhshs aşırı mantıklı buldum şuan, ben de yapayım diyerek birbirimizi hasta edelim sonra 🤣🤣
Ben 1-2 kere yaşadım bu durumu, birinde 100kmlik bi mesafedeydik arkadaşlarla tam oturduk, eşime döndüm 'ben çayı kapattım mı?' sonrası, aileleri arayıp sizde anahtar var mıydı, komsuya anahtar birakmak lazim, geri mi dönsek, babam cilingirle mi acsa, ablam ohoo açık olsaydi coktan haberiniz olurdu yangindan vs derken babam sagolsun dedi ki dogalgazi kapattırin disardan 🤣🤣🤣🤣 kapattırdık rahatladik, eve gelince de baktim ki kapaliymis çay 🤭🤭🤭
Ya zaten şöyle bir öngörüm var, açık olsaydı çayın altı aklına bile gelmezdi 'Acaba açık mı bıraktım?' Diye 😅

X